Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 032
  • 767
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 38
Някой има ли отзиви от д-р Григорова?

Заредете се с много, многооо спокойствие с въпросната Григорова .
Моя приятелка мина през тази процедура преди 15 дни с тази лекарка . Според нея само крайни случай и то документално доказани получават разрешение за секцио по мед.причини - държи на нормалното раждане на всяка цена и ще Ви  наговори куп рискове, които може да последват от секциото и как горчиво ще съжалявате, че го искате.  Какво друго може да се очаква от лекарка на 70+ години от старата школа и все пак накрая даде разрешение за секцио - просто отстоявайте мнението си.

# 301
  • Мнения: 715
Аз имах среща с Григорова в деня на раждането си. Нямам топли спомени от нея, въпреки че всички в отделението я гледаха като бог. Щом тя е казала това е. При мен случаят беше следния. От 4 часа се мъча нормално и тя идва и казва “ ти няма да родиш нормално” което ме вжесява, защото всичко върви добре.. та питам защо и отговорът е “ така аз знам, ще видиш” и наистина след 6 тия час детето се завъртя и свърших секцио, но беше чиста случайност. И с такова доволство ми вика после “ аз нали ти казах”. Имаше едно мнение за по-ниските от 1.60 и по-дебеличките, та и влизах в графата секцио. От цялата болница само от нея имам шош спомен. И проверката и за разкритие с един маникюр не го коментирам, защото другите доктори бяха повече от ок. Здраве да е, сега явно пак ще я срещна с второто секцио Simple Smile

# 302
  • Мнения: 70
Ужас... Аз също съм 160 см, ако това е толкова важен критерии за нея да назначи секцио. А ако тръгнеш да раждаш нормално и в хода на раждането се наложи секцио, това не е "секцио по желание", нали? За което одрусват 4000 лв.? Въпреки че бих искала да се пробвам нормално, ако наистина няма да мога, държа някой да бъде обективен с мен к да ме предупреди, че не ми се иска да се мъча нормално и накрая да се стигне до операция

# 303
  • София
  • Мнения: 231
Актуалния ценораспис, гледам вече има секцио по желание.Аз родих ноември 2019 и платих 2130 за секциото, но си имах медицински причини де.
Д-р Арабаджи от коя седмица си дава телефона?
Каква е цената на раждането в момента? 2000 лв. Ли е?

# 304
  • Мнения: 70
Актуалния ценораспис, гледам вече има секцио по желание.Аз родих ноември 2019 и платих 2130 за секциото, но си имах медицински причини де.
Д-р Арабаджи от коя седмица си дава телефона?
Каква е цената на раждането в момента? 2000 лв. Ли е?

Ledena kukla, а относно медицинските причини и вие ли минахте консултация с Григорова? Защото напоследък май всички през нея минавали преди секцио.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 308
Миналата седмица бях на преглед, питах за раждането, тъй като имам секцио преди 6год. и следващото АГ каза, че задължително се минава консултация с Григорова, която преценява положението.

# 306
  • Мнения: 70
Миналата седмица бях на преглед, питах за раждането, тъй като имам секцио преди 6год. и следващото АГ каза, че задължително се минава консултация с Григорова, която преценява положението.
Ясно... Тя е цедилката там. Дано не се окаже вярно, че масово не разрешава секциото, само и само да избереш по желание за 4000 лв.,дори когато имаш медицински причини

# 307
  • София
  • Мнения: 231
Не с нея изобщо не сме се срещали. Консулта как да се процедира в моя случай тогава беше с лекарката ми и Александров. Но за тази жена само кофти неща съм чувала.
Актуалния ценораспис, гледам вече има секцио по желание.Аз родих ноември 2019 и платих 2130 за секциото, но си имах медицински причини де.
Д-р Арабаджи от коя седмица си дава телефона?
Каква е цената на раждането в момента? 2000 лв. Ли е?

Ledena kukla, а относно медицинските причини и вие ли минахте консултация с Григорова? Защото напоследък май всички през нея минавали преди секцио.

# 308
  • Мнения: 286
Аз нямах много контакт с нея, но впечатленията ми са добри. След раждането минаваше всеки ден на визитация и постоянно ни питаше как сме, дали се чувстваме добре или дали имаме някакви оплаквания. Беше усмихната и позитивна. А иначе, аз исках секцио по желание, но Декември нямаше такава опция. А май всички там, поне за няколко лекари знам със сигурност, държат много на нормално раждане. Аз имах проблем с бъбреците, което в един момент беше предпоставка за секцио, но предприехме лечение и все пак родих нормално, за което не съжалявам де.

# 309
  • Мнения: 290
Здравейте, включвам се и аз с няколко въпроса. Аз съм от малък град, тук се и следя основно, но имам намерение да раждам в София. Притеснено ми е и съм малко неориентирана. Като цяло имам някакви наблюдения за Щерев. Исках да попитам кога е най-удачно да си избера АГ за проследяване до самото раждане и съответно към коя г.с е най-удачно да го направя това( в момента съм в 19г.с). Както и не разбрах в цената за нормално раждане включва ли се епидурална упойка или тя е допълнително заплащаща се "екстра". Ходила съм на първичен преглед при д-р Михайлович, но не го усетих "моя" лекар. Чувала съм добри отзиви за д-р Коновалова и д-р Арабаджи...знам, че за тях е много трудно с часовете, но се надявам да съм бърза със записването. Благодаря ви предварително 🙂

# 310
  • Мнения: 37
Здравейте, включвам се и аз с няколко въпроса. Аз съм от малък град, тук се и следя основно, но имам намерение да раждам в София. Притеснено ми е и съм малко неориентирана. Като цяло имам някакви наблюдения за Щерев. Исках да попитам кога е най-удачно да си избера АГ за проследяване до самото раждане и съответно към коя г.с е най-удачно да го направя това( в момента съм в 19г.с). Както и не разбрах в цената за нормално раждане включва ли се епидурална упойка или тя е допълнително заплащаща се "екстра". Ходила съм на първичен преглед при д-р Михайлович, но не го усетих "моя" лекар. Чувала съм добри отзиви за д-р Коновалова и д-р Арабаджи...знам, че за тях е много трудно с часовете, но се надявам да съм бърза със записването. Благодаря ви предварително 🙂

Здравей, аз в 36та седмица реших, че ще раждам в Щерев. Така че мисля, че до тогава е най-късно, за да могат да те пратят на кардиолог и анестезиолог и ако трябва да ти се направят още някои изследвания. В цената за нормално раждане ти влиза и епидуралната упойка. Иначе за лекар аз бих препоръчала д-р Стоян Певтичев. Страхотен лекар, преди месец ме изроди и съм с много добри впечатления. Обръща ти внимание, обяснява хубаво, дава ти телефонния си номер и винаги отговаря ако имаш въпроси.

# 311
  • Мнения: 715
Днес минах среща с Григорова. Нямам думи. Толкова се ядосах, че ми стана зле. С медицински показания за секцио съм и ми отказа. Ще чакам 2 дни преди термин. Според моята докторка съч за секцио, но явно вече не се решава по тоя начин. Скапа ми се настроението тотално... в крайна сметка майната му ще си платя за по желание, но тая госпожа .... съсипва имиджа на цялата болница.😤

# 312
  • София
  • Мнения: 2 308
Едва ли ти се разказва, но защо следящия АГ мисли, че си за секцио и какви са доводите на Григорова за обратното?

# 313
  • гр. София
  • Мнения: 141
Здравейте, и аз в 27 седмица реших да раждам в Щерев, но не съм говорила с моят гинеколог дали предишно секцио е предпоставка за следващо такова и дали минава за медицинска причина, въпреки че моето секцио е преди 8 години...

# 314
  • Мнения: 715
Едва ли ти се разказва, но защо следящия АГ мисли, че си за секцио и какви са доводите на Григорова за обратното?

Предишното ми секцио, което настъпи след дълги опити за нормално, е преди по малко от 2 години. Имам болки в областта на операцията и според докторката е по-безопасно за мен да съм секцио.
Според Григорова. Болките не са фактор. Операцията е около 2 години-стига и. Друг довод няма. И според нея няма реално защо да правим секцио, въпреки настояването на моята докторка, според нея това е мое решение и си имало Графа по желание, ако искам да я драснем и приключване спира. Все пак се договориха за 2 дни преди термин, надявам се да не тръгна по-рано да не ми се отвори корема. И аз не знам... какво светило е тая жена не знам, но препотвърди ми се мнението за нея. Не я харесвам.

Друго, което видях днес. Изписвания кажи речи няма. Детето се подава на входа на бащата с чантата подарък и чао. Няма доктори няма никои. Няма букети, почерпки, снимки. Не се влиза и в стаята за изписване. Явно ситуацията го изисква. Да си знаят мамите, които са тия дни. Или да попитат.

Общи условия

Активация на акаунт