Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 343
  • 767
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 357
Здравейте, поизчетох някои теми, но е напълно възможно да ми убягва тази информация. Предстои ни Ин витро, нашият лекуващ лекар ни каза, че трябва да направим тест за коронавирус аз и съпругът ми. Направо изключих кой точно от двата, бързия или ПСР, вече не знам дали точните термини използвам. Но моля, някой ако е правил ин витро скоро, да сподели опита си, за да не безпокоя отново по телефона. Благодаря!

# 391
  • София
  • Мнения: 2 014
Теста не е задължителен а препоръчителен! Даже в новините го казаха!

# 392
  • Мнения: 357
Благодаря, все пак бих искала да пуснем по един, не знам кой е за предпочитане, ще съм благодарна за споделен опит в Щерев Simple Smile

# 393
  • София
  • Мнения: 2 014
Те искат ПСР, но имайте предвид че е ужасно болезнено взимането, буквално сламката от носа излиза през гърлото. После по един час текат сълзи от очите и сополи от носа.
Отделно от това резултата е валиден 3 дни ами ако на третия ден някой е носител тогава какво ембриона и той ли ще е заразен? И при нормално забременелите даже никой не иска ПСР на женската консултация.
Според мен някой от екипа го е страх и затова иска резултата и заради един страдат всички. Въпросът е дали този от екипа който се страхува си пуска ПСР през три дни? Ами ако той е носител и той зарази ембриона?

# 394
  • Мнения: 357
Те искат ПСР, но имайте предвид че е ужасно болезнено взимането, буквално сламката от носа излиза през гърлото. После по един час текат сълзи от очите и сополи от носа.
Отделно от това резултата е валиден 3 дни ами ако на третия ден някой е носител тогава какво ембриона и той ли ще е заразен? И при нормално забременелите даже никой не иска ПСР на женската консултация.
Според мен някой от екипа го е страх и затова иска резултата и заради един страдат всички. Въпросът е дали този от екипа който се страхува си пуска ПСР през три дни? Ами ако той е носител и той зарази ембриона?
Благодаря ти за отговора, щом го изискват, ще го направим, може да е някаква вътрешна политика. Една сламка в носогърлото ще изтърпим Simple Smile

# 395
  • Мнения: 922
Smiley аз съвсем скоро бях на процедура , искат задължително преди стартирането да имате и двамата кръвни  тестове (от бързите ) тях си ги пускате в Щерев горе , А 2-3 дни преди пункция искат PCR  test пак от двамата . Докторката ти ще ти даде направление , ние си ги пуснахме в Cibbalab на Дамян Груев 8А в София . Резултатът  беше излезнал до вечерта , не е болезнено въобще сестрите бяха много внимателни , мен даже ме беше гъдел (и аз се бях много наплашила преди теста ) . После като отидете в клинката си даваш паролите и ussename от Cibbalab и те си принтират резултатите ви .
Късмет ти пожелавам 🍀❤

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 23:39 от pipi8

# 396
  • Мнения: 357
Smiley аз съвсем скоро бях на процедура , искат задължително преди старторането да имате и двамата кравни тестове (от бързите ) тя си ги пускате в Щерев горе . А 2-3 дни преди пункция искат PCR  test пак от двамата . Докторката ти ще ти даде направление , ние си ги пуснахме в Cibbalab на Дамян Груев 8А в София . Рвзулатат беше излезнал до вечерта , не е болезнено въобще сестрите бяха много внимателни , мен даже ме беше гъдел (и аз се бях много наплашила преди теста ) . После като отидете с клинката си даваш паролите и ussename от Cibbalab и те си принтират резултатите ви .
Късмет ти пожелавам 🍀❤
Благодаря ти, Пипи, късмет и на теб 🍀🤰

# 397
  • Мнения: 26
Здравейте, имате ли впечатления от д- р Мария Ануар ? Благодаря предварително!

# 398
  • София
  • Мнения: 2 325
Тя беше специализантка при Д-р Димитров. На прегледи обикновено само е гледала, но веднъж тя ми взе материал за биопсия, беше внимателна. Имах и манипулация с лежане в болницата 3 дни.  Димитров идваше всеки ден по веднъж, а тя по-често. Мила и обяснява.

# 399
  • София
  • Мнения: 2 014
Но все пак е специализант и няма право да преглежда сама в кабинета само под надзор на друг лекар. Може и да е завършила вече? Ако някой има инфо да пише.

# 400
  • Мнения: 825
Но все пак е специализант и няма право да преглежда сама в кабинета само под надзор на друг лекар. Може и да е завършила вече? Ако някой има инфо да пише.
Има право.

# 401
  • Мнения: 83
Момичета, запазих час,  но скролбара ми беше избрал 10, вместо 12. Писах им коментар в избора ми за час (вторият път), че съм сбъркала.
Според вас има ли нужда да се обаждам на рецепция и ако да ще може ли телефон?
Благодаря!

# 402
  • София
  • Мнения: 11 763
Момичета, запазих час,  но скролбара ми беше избрал 10, вместо 12. Писах им коментар в избора ми за час (вторият път), че съм сбъркала.
Според вас има ли нужда да се обаждам на рецепция и ако да ще може ли телефон?
Благодаря!

Обади се за всеки случай


Контактен център: 02/ 920 09 01

# 403
  • Мнения: 293
Аз да попитам, понеже запазих час в 17ч. за д-р Гогова, а на прегледа ще искам да да ми се направи и цитонамазка, та ме интересуваше дали се съобразяват с работното време на лабораторията или няма общо с нея. Ако трябва да преправям часа? Simple Smile

# 404
  • Мнения: 825
Аз да попитам, понеже запазих час в 17ч. за д-р Гогова, а на прегледа ще искам да да ми се направи и цитонамазка, та ме интересуваше дали се съобразяват с работното време на лабораторията или няма общо с нея. Ако трябва да преправям часа? Simple Smile
Няма общо. Цитонамазките се пращат на друго място. Излиза до седмица резултат.

Общи условия

Активация на акаунт