Сама с бебче на почти 2 месеца

  • 7 198
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Жал ми е само за детенцето. Как е възможно зряла жена да не види симптомите на откачен маниак? Следи я, обикаля около дома... Аз само като го чета, ми звучи психопатски, а как ли е всичко да е на живо?! От такъв могат да се очакват всякакви "изненади". На мястото на авторката направо бих "изчезнала" от полезрението му, а не да се моля да бъде баща. Бррр, настръхнах направо...

# 31
  • Мнения: 24

Не намесвай детето във взаимоотношенията ви. Тя е достатъчно потърпевша. Направила си я без много мисъл - постарай се сега да компенсираш. Тя НЕ ви е длъжна!


Извинявайте, но сте написали голяма глупост “ Тя е достатъчно потърпевша. Направила си я без много мисъл - постарай се сега да компенсираш. Тя НЕ ви е длъжна!”

Всяка майка, която сама гледа дете ли е без мисъл, хората се променят, а понякога са прикрити.И сега някой като КИ каже “ Защо го направихте сега това дете” лошо ми става, аз детето ще си го гледам и обичам и е направено с умисъл и желание.Обичам бащата още повече след като се роди бебка.Нямам вина че той иска друга и не се обажда!

# 32
  • Мнения: 5 903
Гледай си детето, радвай му се и си живей живота пълноценно. Не се обвинявай за нищо, стари хора грешат, какво остава за 30 годишна жена! Дори за грешка не може да се говори, когато се роди дете! Радвам се, че в тази тема поне преобладават милите обръщения към автора. Когато човек е нещастен, най-малко има нужда от съдии. Е, виждам, че и селски изцепки не липсват, но те нямат стойност. Както и да е... Стягай се, хубавото за теб предстои. Просто в живота възходите и паденията са периодични. Въпросът е, като дойде добрият период, да знаем как да го използваме умно. Пожелавам ти всичко добро, бъди щастлива с детето си. Другото ще се нареди.

# 33
  • Мнения: 1 404
"Нямам вина че той иска друга и не се обажда!"
По скоро "нямам вина, че е психопат и маниак". Той иска тази, която му се дърпа и не ще да е с него. Като ти звъни, плачи п телефона, че той е твоят живот, та да не ви притеснява. Щото изчезнеш ли от живота му , без никакъв интерес към него, ....майко мила. Може ти да станеш неговата мишена на обсебване. Не, ужас просто. Недоумявам как не го разбираш...всъщност разбирам , хормони, самота, умора, тъга. Вземи прочети някоя класика, мслко да се разсееш .

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И как никой не обърна внимание на думите на другата жена, че онзи я преследвал и се чувствала заплашена?
Първо това ми направи впечатление и на мен. И съм съгласна, че леко си се отървала, гледай да не допуснеш да се завърне. Не ти трябва такъв психар.

# 35
  • Мнения: 2 881
Концентрирай върху детенцето , другото каквото такова .
Желая ти някой ден да срещнеш истински мъж , този е загубен ... Нека си живее както иска . Несериозни мъже много .

# 36
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:

Не намесвай детето във взаимоотношенията ви. Тя е достатъчно потърпевша. Направила си я без много мисъл - постарай се сега да компенсираш. Тя НЕ ви е длъжна!


Извинявайте, но сте написали голяма глупост “ Тя е достатъчно потърпевша. Направила си я без много мисъл - постарай се сега да компенсираш. Тя НЕ ви е длъжна!”

Всяка майка, която сама гледа дете ли е без мисъл, хората се променят, а понякога са прикрити.И сега някой като КИ каже “ Защо го направихте сега това дете” лошо ми става, аз детето ще си го гледам и обичам и е направено с умисъл и желание.
Обичам бащата още повече след като се роди бебка. Нямам вина че той иска друга и не се обажда!

Mon-bon18, не се обиждай, но аз пък това горното не разбирам. Обичаш го повече - това в периода след като се роди бебка или и досега имаш предвид? Не намирам една причина да го обичаш все още, но тя любовта е сляпа, така че не те обвинявам, просто се чудя.
Сигурно няма да ти е празнично тия дни, но все пак - мисли за детенцето и за теб, остави го "таткото" да търчи по която си ще, щом не е в състояние да прецени какво губи. Но никакъв смисъл няма ти да си губиш спокойствието, нервите, просто защото бебенцата усещат. Опитвай се да си спокойна мама, радвай му се, разбира се, че то ти е най-голямото щастие. Мъжете не са се свършили на тоя свят, нито тоя е единственият. Имала си нещастието да попаднеш точно на него и да не разпознаеш истинския му облик.  Имаш и време пред себе си, ще срещнеш и твоя човек, и тогава ще разбереш, какво е да си щастлива. От все сърце ти го желая, това е коледно-новогодишното ми пожелание към теб. Бъди здрава и силна!

# 37
  • Мнения: 24
Жал ми е само за детенцето. Как е възможно зряла жена да не види симптомите на откачен маниак? Следи я, обикаля около дома... Аз само като го чета, ми звучи психопатски, а как ли е всичко да е на живо?! От такъв могат да се очакват всякакви "изненади". На мястото на авторката направо бих "изчезнала" от полезрението му, а не да се моля да бъде баща. Бррр, настръхнах направо...

Не ме е следил с нож или пистолет,
Оставяше ми цветя, вина, подаръци... тогава ми се струваше мило и забавно...Да не съм разбрала какъв човек е тогава, после любовта ми пречеше да видя останалото. Коя от вас не се е влюбвала в неподходящия? Да, при мен резултата е и дете...

# 38
  • Мнения: 24
"Нямам вина че той иска друга и не се обажда!"
По скоро "нямам вина, че е психопат и маниак". Той иска тази, която му се дърпа и не ще да е с него. Като ти звъни, плачи п телефона, че той е твоят живот, та да не ви притеснява. Щото изчезнеш ли от живота му , без никакъв интерес към него, ....майко мила. Може ти да станеш неговата мишена на обсебване. Не, ужас просто. Недоумявам как не го разбираш...всъщност разбирам , хормони, самота, умора, тъга. Вземи прочети някоя класика, мслко да се разсееш .

Много, много на място! Винаги така става, и сега наистина осъзнавам, че тъгата, умората и хормоните ми пречат да разсъждавам трезво.Надничах като малко дете няма ли да дойде за Коледа да остави на малката подарък, да иска да я види... Но и Коледа си замина и другите празници ще е така... Но аз ще стана по-смела и по-малко тъжна.

# 39
  • Мнения: 24
И как никой не обърна внимание на думите на другата жена, че онзи я преследвал и се чувствала заплашена?
Първо това ми направи впечатление и на мен. И съм съгласна, че леко си се отървала, гледай да не допуснеш да се завърне. Не ти трябва такъв психар.

Не знам колко да вярвам на тази “друга” жена, защото тя си го търсеше по телефона, уж за услуга приятелска или какво ли не, аз ако се страхувам от някой няма да го търся. Блокирала го навсякъде освен вайбър, да си чеше женското ЕГО. Освен него е имала още 2-ма любовника едновременно. Ама семейството си го обича иначе, и по-скоро дойде при мен от страх да не споделям какво се е случило, защото се знаем в града. А фалшивите сълзи кой не ги може като стане напечено...

# 40
  • София
  • Мнения: 17 591

Не намесвай детето във взаимоотношенията ви. Тя е достатъчно потърпевша. Направила си я без много мисъл - постарай се сега да компенсираш. Тя НЕ ви е длъжна!


Извинявайте, но сте написали голяма глупост “ Тя е достатъчно потърпевша. Направила си я без много мисъл - постарай се сега да компенсираш. Тя НЕ ви е длъжна!”

Всяка майка, която сама гледа дете ли е без мисъл, хората се променят, а понякога са прикрити.И сега някой като КИ каже “ Защо го направихте сега това дете” лошо ми става, аз детето ще си го гледам и обичам и е направено с умисъл и желание.Обичам бащата още повече след като се роди бебка.Нямам вина че той иска друга и не се обажда!


Ако беше направила бебе заради себе си - понеже часовникът ти тиктака, понеже ти е дошъл момента, понеже просто имаш желание за дете - за себе си - и го беше използвала като удобен осеменител нямаше да е проблем. Ако бяхте имали пълноценна връзка преди това с бащата - достатъчно дълго, за да сте сигурни един в друг, вероятно да се бяхте бракували - и после нещо му беше прищракало... нямаше да видиш подобна реакция. Но ти си направила бебе с цел да задържиш мъж, не с цел да създадеш живот. Не се е получило и сега търсиш съвет как да употребиш детето като оръжие. Или, ако предпочиташ, като оръдие / прибор. Ми не, не е редно да я поставяш в такова положение. Едно дете не бива да бъде разглеждано като средство за задържане на връзка м/у мъж и жена. Просто не бива да бъде натоварвано с такъв емоционален товар. Не ти - ТЯ не е виновна в случая. Размислите "защо той не се обажда заради нея" един ден ще доведе до (вероятно неосъзнато) обвинение - към нея, невинната - за нереализираната връзка. Не бива. Не е редно, не й вменявай такава отговорност.

# 41
  • Мнения: 3 542
Не измествай фокуса - проблемът ти не е другата жена, а откачалката, в която си се влюбила. Колкото по-бързо го разбереш, толкова по-добре за теб и бебето. Нямаш ли приятелки, близки, с които да поговориш?
И не пускай поредни постове - противоречи на правилата на форума. По-горе имаш 3 поредни.

# 42
  • Мнения: X
След като не виждаш психопатското у него, още 10 страници да обяснявам, няма да го видиш. Та, няма да се хабя... Като ти спретне някой жесток, гаден номер, ще ти стане ясно.

# 43
  • Мнения: 3 763
Този е луд за връзване, а ти си на чиста печалба. Само дето още не си го осъзнала. Имаш си дете, бащата вярно е психо, но за сметка на това въобще не му пука ни за детето ни за тебе, както впрочем и на роднините му.
Ами ти курбан трябва да направиш, не да плачеш и да си пропиляваш живота. Радвай се на детето си, това са прекрасни месеци, а толкова бързо отминават. Един ден ще си щастлива, че си се отървала от този мъж, който най-малкото е странен, да не кажа, че може и да е побъркан. Имала съм такъв натрапчив преследвач в по-младите си години, ами страшно си е да ти кажа да се фиксира в тебе такъв.

Я горе главата и си живей живота.

# 44
  • Мнения: 18 295
Може, може другата да е преувеличила нещата. Thinking Пак ти казвам, като не му се отвори парашута там, ще се върне. После ти си решаваш.
Ох, и ти сега си сама с новородено, така ли? Олеле, олеле... има ли кой да помага? Като знам как чакат бащата да се върне от работа, за да поеме детето и да поспят и/ или да се окъпят/ излязат... ти как се справяш? Sad

Общи условия

Активация на акаунт