Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 23

  • 30 156
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Не става! Confused

# 226
  • Мнения: 499
Setup 3 sec. е крайният бутон в дясно!

# 227
  • Мнения: 5 080
Setup 3 sec. е крайният бутон в дясно!
Simple Smile да де. Start  пише само върху един бутон, отстрани на него пише 3sec

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Крайният вдясно пише reset 3 sec. Който и от двата да натискам и задържа не става нищо. Confused

Някой няма ли бошка съдомиялна?

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 20:31 от AnMary

# 229
  • Мнения: 5 080
Снимай страницата с настройки на сол! !!!
Следваща страница от книжката.

# 230
  • Мнения: 40 856
Някой няма ли бошка съдомиялна?

Аз имам, ама я настроих преди две години и не съм я пипала от тогава. Следвах инструкцията и стана. 
Прочети по-издалече. Може би трябва да е включена, или изключена за да се задейства, не помня, но при мен стана.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Такааа, имам упътване на италиански, много кратко. И по него успях да се ориентирам, че трябва да се натисне бутона за чаши и с него бутон старт. Стана!

# 232
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Ето ти снимано от книжката, че ми е по-дълго да ти го напиша:
Скрит текст:





Май позакъснях.  Blush

# 233
  • Мнения: 5 080

Ето и за препарат, като номерата на бутоните отговарят на показаните в снимката на Бубoлина

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Момичета, и друго да попитам. Мога ли да настройвам за половин зареждане. Дали пак мога с комбинация от бутони да се направи. Модела ми е Smv46kx04e.

# 235
  • Мнения: 5 080
Мисля, че не.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 106
И аз така си мисля, ама тайно се надявах да го има като опция. Благодаря много и приятна вечер на всички!

# 237
  • София
  • Мнения: 853
При моята Сименс, което не се различава от Бош-а, автоматичната програма си настройва времето спрямо, количеството съдове и замърсяването им. Т.е пробвала съм я с пълна и с половин, при половин времето е на 1/2.

# 238
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Какво е обяснението, че машината си настройва програма според замърсяването? Как точно вижда машината колко са мръсни съдовете?

# 239
  • София
  • Мнения: 853
И аз нямам обяснение, но на практика времето е на половина. Може би някакви сензори, знам ли. По-редовно ползвам една програма на 60гр. и ако са прекалено замърсени, на дисплея свети символчето, за допълнително плакнене, явно са го измислили германците. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт