Какво си обещах за идващата година...

  • 6 308
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Отмина и тази година, предстои нова...
Както винаги си обещавам, че ще направя много нови неща в живота си, ОБЕЩАХ СИ :
- Че ще пия по-малко кафе:),
- Че ще бъда по-добър човек,
- Че ще си изтрия фейсбука, за да не ме разсейва за сбъдване на голямата ми мечта ( преди прекарвах страшно много време, като пристрастяване...е мисля, че е крайно време да спра да си губя времето)
- Че ще се опитам да си развия малък бизнес, малък но пак е нещо, искам най-после да развия нещо, което да ми носи някакви доходи.
- Че ще помогна на майка ми да си стъпи на краката ( ще се боря за здравето й, каквото и да ми коства това)
- Че ще бъда любяща съпруга, никакви мрънканици за щяло и не щяло, обещавам си да не затормозявам половинката!
- Че ще се опитам да не ям повече бял хляб.
- Че ще изхвърля ненужните вещи които имам и ми пречат ( вие изхвърляте ли така, много трудно положение, толкова пари съм давала и сега бум в кофата:( ....,направих няколко опита за разпродажба, но нещата стават изключително бавно и тегаво.
- Че няма да купувам излишни дрехи, козметика, вещи и други, които само трупам по шкафовете и после се чудя защо за бога нямам никакво пространство в собствения си дом!
- Че ще направя домът ни по-уютен.
- Че ще се грижа за кожата си по-добре.
- Че ще си оправя косата най-накрая, ужасна е.
- Че няма да изпускам да честитя нито един рожден ден тази година на близки хора!
- Че трябва да съм по-комуникативна с хората в реалния ми живот
Има и много още към списъка ми, но като за начало това ми хрумва.
Ако желаете напишете Вие какво си обещахте за идващата година❤

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 09:43 от Анонимен

# 1
  • София
  • Мнения: 23 090
В последните години нищо не си обещавам. Чукам на дърво и искам да съм си все така. И близките ми да са здрави.

# 2
  • Мнения: 5 246
Да се ядосвам по-малко и да се погрижа за здравето си.

# 3
  • Мнения: 2 749
Нищо, такъв тип обещания обикновено важат до около обяд на 01.01. Grinning

# 4
  • Мнения: 1 376
Нищо. Каквото дойде.

# 5
  • Мнения: 107
Да орежа част от косурите си и да оставя всичко в ръцете на съдбата каквото има да става ще стане така или иначе. А изминаващата вече ми донесе много

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 21:40 от Tegavatasoika

# 6
  • Мнения: 120
Обещавам си, че :
- ще продължа да проследявам новородената си недоносена дъщеря /ще чета, ще я водя, където е необходимо, ще бдя над нея/
- ще отделя повече време и за голямата си 4г дъщеря, защото от болници и лекари все по-малко време ми остава за нея. Ще я заведа на куклен театър, на разходка само двете и ще се моля някога да не ме съди за времето, което пропускам с нея.
- ще се старая да бъда все така силна и непробиваема, но ще се опитам малко да се отворя към хора, защото загърбих всичко и всеки и се посветих на семейството си
- ще се опитам да се страхувам по-малко от бъдещето
Пожелавам ЗДРАВЕ на всички! Наистина е най-важното ❤️

# 7
  • Мнения: 3 488
Обещах си да бъда възможно най-много у дома.
Обещах си да не бъда толкова добра, с онези, които никак не ме заслужават.
Обещах си да говоря и да споделям повече.
Обещах си нови очи, за да виждам и невидимото.
Обещах си нов свят, защото съм част от него.

# 8
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Нищо. Искам само здраве, за мен и хората, които обичам

# 9
  • София
  • Мнения: 4 548
Не си обещавам. Правя така че нещата, които наистина искам да се случат, да се случат.

# 10
  • Мнения: 11 544
Миналата година си обещах, че през новата година ще си мия колата по-често, но сега слагам печат "неизпълнено" и за тази година нищо няма да си обещвам.

# 11
  • Мнения: 1 925
Нищо. На себе си вяра нямам Grinning

# 12
  • Мнения: 1 876
Аз реших, че е крайно време да се погрижа за физическата си форма. Реших да направя различни изследвания и проверки на здравето и застраховка.
Обещах си да тренирам редовно и да си подобря хранителните навици. Самочувствието ми е в канала заради всеки недостатък, който си виждам в огледалото.
Обещах си да си сложа брекети, защото се налага.
Обещавам си и да се погрижа за проблемите с близки и роднини, по-скоро да се опитам да взема решение как да продължа отношенията си с тях.
Обещавам си да си подарявам повече приятни моменти за тялото и душата, а не материални придобивки.

# 13
  • Мнения: X
Нищо, такъв тип обещания обикновено важат до около обяд на 01.01. Grinning
Simple Smile  Още не съм срещнала човека, верен на обещанията си след 01.01. Simple Smile  За себе си, си Пожелавам (не Обещавам) да продължа започнатото през последните 4 години.

# 14
  • Мнения: 2 156
Обещавам си  и когато успея да си сбъдна някое обещание, си обещавам следващото Joy
Пожелавам за себе си и семейството си повече здраве и по-малко мързел

# 15
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз си обещах да се грижа повече за здравето си и да не се предиверявам вече на хората-все очаквам, че щом аз съм добра и искрена с някой и той ще е такъв с мен,но повечето пъти не е така. Та си обещах вече да съм по-разумна в това отношение.

# 16
  • Мнения: 12 473
Да съм щастлива.

# 17
  • Мнения: 8 523
1. Да оставя цигарите
2. Да се качим на Рилските езера с дъщеря ми /тя много иска и все нямаме време /
3. Да продължа да ходя на пилатес и да шофирам /много лош шофьор съм, но е важно да не се отказвам/
4. Да съм щастлива и спокойна, за да бъде и семейството ми такова

# 18
  • Мнения: 5 364
В последните години нищо не си обещавам. Чукам на дърво и искам да съм си все така. И близките ми да са здрави.
Точно същото и аз.

# 19
  • Мнения: 5 820
Изобщо не си обещавам нищо. Никога не си изпълнявам обещанията. Напоследък много съм разочарована на себе си и се гневя на самата себе си, колко мързелива и неамбициозна съм станала. Както някой беше написал - вяра в себе си изобщо нямам!

# 20
  • Мнения: 18 298
Е как!! Да отслабна!!! Това не е ли най-първото женско новогодишно обещание? Simple Smile Да спестявам повече... Rolling Eyes ама не е забавно това... Друго май не се сещам...

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На никого нищо не обещавам. Каквото искам, работя за него. Да си "обещая" нещо за новата година, е като да пиша писмо на Дадо Коледа - мина ми времето за такива още преди има-няма 30тина години Grin

# 22
  • Другата България
  • Мнения: 37 277
Обещах на много близък човек и на себе си да спра цигарите. А аз съм човек, който държи на обещанията си и на думата си. Осъзнавам колко ще ми е трудно, но ще дам всичко от себе си, както е модерно да се казва. Ще ми е трудно и защото пуша от много, много време. Но ще трябва да си спазя обещанието.

# 23
  • Мнения: 5 262
опитвам се да се стабилизирам до там, че да не се впечатлявам бързо каквото и да стане. Защото ми писна да се връзвам на всичко, да тичам и оправям , а другите да са нпукисти и да нямат моите проблеми ... защото обръщам внимание на всичко, не за друго.

# 24
  • Мнения: 5 435
Нищо не си обещавам!
Искам само да сме живи и здрави!

# 25
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Да стана още по-егоист.
Да намаля безразборните харчове.
Да си купя кола, избрана и платена от мен.
Да бъда по-търпелива към близките си.
Да съм по-взискателна към себе си.
Да сведа до минимум компромисите в това, така наречено, съжителство с мъжа.
Да намаля мрънкането си.
Мога и още, но ще спра дотук... Grinning

# 26
  • Мнения: 8 803
Обещах си ,че ще спазя най-сетне решението, което взех още преди 12 години -да не правя планове за бъдещето, дори за близкото. Човек предполага, но господ разполага. Това не трябва да се забравя, но на мен все ми се изплъзва от ума. А обичам да планирам нещата....не знам как ще го постигна Tired

# 27
  • Мнения: 5 246
Обещах на много близък човек и на себе си да спра цигарите. А аз съм човек, който държи на обещанията си и на думата си. Осъзнавам колко ще ми е трудно, но ще дам всичко от себе си, както е модерно да се казва. Ще ми е трудно и защото пуша от много, много време. Но ще трябва да си спазя обещанието.
И аз искам да ги спра. Не знам защо  обаче ми е толкова трудно.

# 28
  • софия
  • Мнения: 4 180
Aз пък пуша от години и никога съм нямала и нямам желание да ги спирам, но пък покрай вас се замислих, че трябва да си обещая догодина да спра захарта и бялото брашно, защото на мен пък те ми вредят.

# 29
  • Другата България
  • Мнения: 37 277
Обещах на много близък човек и на себе си да спра цигарите. А аз съм човек, който държи на обещанията си и на думата си. Осъзнавам колко ще ми е трудно, но ще дам всичко от себе си, както е модерно да се казва. Ще ми е трудно и защото пуша от много, много време. Но ще трябва да си спазя обещанието.
И аз искам да ги спра. Не знам защо  обаче ми е толкова трудно.
Защото сме се пристрастили, затова.
Аз наистина пуша от много години. С прекъсване година, логично бременност и кърмене.
От няколко месеца имам и здравословен проблем, на който аз самата се усещам, че цигарите влияят зле.
Аз се чувствам зле. Намалила съм ги до минимум, до санитарния минимум, да не говорим, че сега и марката, която пуша от сто години са я спрели от производство, и не мога да нацеля подобна на нея, та съвсем ще ме откажат.
Ще се похваля, когато се случи. Защото ще се случи.Bowtie

# 30
  • София
  • Мнения: 5 719
Обещах си да не се вземам насериозно.

# 31
  • София
  • Мнения: 433
Да се докарам до такова състояние на духа, че да откажа цигарите. Да съм щастлива и да се радвам на успеха и любовта си Simple Smile

# 32
  • Мнения: 39 296
Нищо не съм си обещавала. Не си падам по такива неща. Надявам се всички да са здрави само.

# 33
  • Мнения: 760
Обещах си да подобря външния си вид, също така да напредна още повече в музиката (ходя на уроци по музикален инструмент), за друго не се сещам. Ако поне това успея да направя, ще съм доволен.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 934
°Да сваля около 20кг Animal Pig
°Да казвам истината, да казвам нещата които ме дразнят на момента. Иначе в името на добрите отношения натоварвам само себе си. Задържам, премълчавам.
°Да съм по спокойна.
°Да се забавлявам повече
°Да си отида на екскурзия извън България
°Да си сменя колата с по хубава Simple Smile
°Да харча по малко пари за храна, както и за други ненужни неща.

# 35
  • Мнения: X
Нищо не си обещавам вече.
Ще се постарая да се притеснявам по-малко.
Да си избирам “битките”.
Да не пазя “за специални случаи”, дрехи, ароматни свещи, парфюми и подобни, а да им се наслаждава сега.
Да не правя далечни планове.
Да живея сега и да се наслаждавам на момента.

# 36
  • Мнения: 697
Обещавам си да бъда себе си ! Да съм в съгласие между разум и чувства ! Да живея за себе си , мъжа и децата си . Да се смея всеки ден , да разсмивам семейство ни . Да не обръщам внимание на лошите , сивите ...да не им позволявам да влияят на дните ми . Да пътуваме колкото може повече ...

# 37
  • Мнения: 1 224
Обещавам да се променя-имам много недостатъци.
Обещавам да се замислям над нещата който правя.

# 38
  • Мнения: 2 344
Да съм Здрава 😊

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 14:34 от unabella

# 39
  • Мнения: 969
Да пътувам повече, за две дестинации вече имам билети и да се ядосвам и работя по-малко.

# 40
  • Мнения: 1 372
°Да казвам истината, да казвам нещата които ме дразнят на момента. Иначе в името на добрите отношения натоварвам само себе си. Задържам, премълчавам.
°Да съм по спокойна.
°Да се забавлявам повече
°Да си отида на екскурзия извън България
С някои изключения, и аз си обещавам тези неща, а също и да обръщам повече внимание на себе си и на здравето си и да се отпусна най-накрая да обичам така както мен ме обичат.

# 41
  • sf
  • Мнения: 10 143
Миналата година си изпълних на 100% обещанията. Тази съм 1 от 3 🤣
Догодина ще видим. 😁

# 42
  • Мнения: 7 191
Да дам приоритет на личните ми дела и да не се съобразявам толкова с работния график.

# 43
  • Мнения: 526
°Да сваля около 20кг Animal Pig
°Да казвам истината, да казвам нещата които ме дразнят на момента. Иначе в името на добрите отношения натоварвам само себе си. Задържам, премълчавам.
°Да съм по спокойна.
°Да се забавлявам повече
°Да си отида на екскурзия извън България
°Да си сменя колата с по хубава Simple Smile
°Да харча по малко пари за храна, както и за други ненужни неща.

# 44
  • Мнения: 526
Много ми хареса! Много точно казано.
И аз искам това, да кажа в момента това които мисля.
Без да се съобразява и без да ми пука.
Искам да прекарвам повече време цялото семейство.
...И цигарите..
..повече спокойствие..
Пожелавам Ви здрава и много щастлива и красива 2020 година

# 45
  • Мнения: 7 570
Да св грижа повече за себе си .

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Иска ми се да се самонавия и да започна да спортувам. Само дето не ми се иска да съм сама в излагацията, а няма с кой.

# 47
  • Мнения: 1
✴️ Здраве, щастие и любов.

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 143
Иска ми се да се самонавия и да започна да спортувам. Само дето не ми се иска да съм сама в излагацията, а няма с кой.
И аз така 😄 май не живеем наблизо, иначе щеше да е яко, да се излагаме дружно! 😁

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Иска ми се да се самонавия и да започна да спортувам. Само дето не ми се иска да съм сама в излагацията, а няма с кой.
И аз така 😄 май не живеем наблизо, иначе щеше да е яко, да се излагаме дружно! 😁
Пише, че си в Сф. И аз съм в Сф......Simple Smile

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 143
На Герена 😁

# 51
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И аз бих се присъединила към спорта. В София съм.

# 52
  • Мнения: 5 262
Спортистките от Сф. присъединете се ако искате към мен. Имам сложната акробатика да измия всички прозорци , да изпера пердетата и да ги закача отново.

# 53
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Освен да се нахъсаме едно хубаво, да се организираме и да намерим някой фитнес или друго, където биха ни изтърпяли Simple Smile
Спортистките от Сф. присъединете се ако искате към мен. Имам сложната акробатика да измия всички прозорци , да изпера пердетата и да ги закача отново.
После и у нас трябва се прехвърлим.

# 54
  • Мнения: 141
Обещах си да завърша с отличен успех

# 55
  • Мнения: 54 408
Нищо не си обещавам.
Ще се радвам, ако ми остава повече време за сън, но това не става с обещания. Simple Smile
Искам само да сме здрави! Heart Eyes

Мери, успех с начинанието! Hug
Не е трудно, мотивирай се със здравословните проблеми, лошото влияние върху кожата и не на последно място, финансите.
Аз не бих пропушила отново за нищо на света!

# 56
  • Мнения: 5 820
Честита Новата 2020 Година на всички! Нека тази високосна година бъде за всички успешна и изпълнена с големи позитивни емоции. Най-вече ви желая да сте здрави!

# 57
  • Мнения: X
Честита Нова Година, момичета !
Да сте живи и здрави и многоооооо щастливи !!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

# 58
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 198
Честита Нова Година, момичета !
Да сте живи и здрави и многоооооо щастливи !!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
айде ... и тук дискриминация  #Cussing out

# 59
  • Мнения: X
Честита Нова Година, момичета !
Да сте живи и здрави и многоооооо щастливи !!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
айде ... и тук дискриминация  #Cussing out

Поправям се 😀 , Момичета и Момчета ! ❤

# 60
  • София
  • Мнения: 6 029
Нищо не си обещавам, защото знам, че няма да го изпълня. Simple Smile
Аз не обичам да започвам диета, спорт и пр. от понеделник или от 1во число на месеца. Започнах да ходя на спорт края на ноември месец. Дано през новата година остана все така мотивирана и да продължа да ходя.
Иначе ми се иска да отслабна и да се стегна, дано успея да го постигна.
А точно на 31.12 си купих билети за Лондон, за да отида при приятелка, която отдавна ме кани. Simple Smile
Иска ми се и ще се опитам с всички сили да бъда по-търпелива и добра с децата си, защото сега съм страшно изнервена и неудовлетворена и си го изкарвам на тях...Sad

# 61
  • Мнения: X
Днес си обещах да разнищя всичко, което ме е тревожело до сега. Да се самоанализирам.
Прочетох една много хубава статия и там се пишеше, че човек разбира истински какво го тревожи след като е описал с лист и химикал всичко.
Та тази година се очертава да описвам всичко, което чувствам.
Дано успея да схвана алгоритъма на тревогите ми или поне да ги минимизирам, колкото мога.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 16:44 от Анонимен

# 62
  • Мнения: 1 450
Много хубави обещания. Радват ме и хората, които искат да запазят това, което имат. Браво!
А тези с по 20кг отслабване плюс плюс плюс - има материал не за една, а за 10 години. Задавате си огромни цели само за една година. Успех!
За мен, пожелавам си най-вече здраве и да науча още един чужд език. А дано!

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 17:24 от HappyRSmile

# 63
  • Мнения: 526
...не искам да си обещавам, но искам да науча още един чужд език.
И да съм заредена с повече оптимизъм.

# 64
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Нищо. Искам само здраве, за мен и хората, които обичам
С това темата се изчерпва напълно!

Общи условия

Активация на акаунт