Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 дек. 2019, 14:18 ч.

Дали е време за второ дете?

• 2 320
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
Миналата година по това време почти бях в твоята ситуация. Лека бременност от мен и здрави мама и бебе.
Нещата се подреждат с бебе и първокласничка... Няма да ти е скучно 😁

# 46
Е , как да не се справиш . Мойте момичета много се обичат , хубаво е човек да има поне по 1 брат / сестра , ако не може повече поне . Хората и с повече деца се справят , всяко дете е различно , няма да е същото какт с първото .

# 47
Да попитам тези, които имат второ детенце вече, как се чувствахте като забременяхте?
С първото ми дете бях много емоционална, чувствах се от самото начало като бременна, а сега нещо не мога да свикна с мисълта.

# 48
Аз почти не усетих времето , даже още не мога да усетя , че съм с две ...

# 49
  • Бургас
Втората бременност ми беше най-хубава и лека от трите. Тя третата не е свършила още де, но поне до момента.
Физически се чувствах чудесно, нямах проблеми, не усетих че съм бремнна. Но имах същите страхове като теб - трябваше ли ни второ дете, не избързахме ли, как ще се справим, ще ги обичаме ли еднакво и т.н. и т.н. Какви ли не въпроси ми се въртяха в главата и мисля, че е съвсем нормално.
Като родиш и ви завърти ежедневието всичко ще се нареди.
А децата са толкова различни. При нас малкия беше трудно бебе и дете. С него разбрахме какво са безсънни нощи, ревове, болести и т.н. С баткото не усетихме, че има бебе вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт