Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 дек. 2019, 21:28 ч.

Детски онанизъм

• 2 190
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Има една теория, че тяхно си е тялото, могат да го опознават, както намерят за добре. С едното ми дете имах подобен проблем, когато беше под 2 години. Надрастна го. Аз правех всичко възможно да не му забранявам и да не му насочвам вниманието към това.

# 16
Детето има нужда да спи. Така детето расте, чувства се по-добре след това. Когато не спи, се изнервя и е намерило своя начин, за да го постигне. Това много я успокоява със сигурност. Ще ти дам съвет, но обсъди със лекар." задължително. Има едни капки мелатонин ликуид, за от 6месеца са. Даваш ги например 45мин - 1час преди да почне лашкането и тя ще заспи със сигурност от мелатонина, който е безвреден. Правете го едно известно време, докато забрави другото. Лекар задължително трябва да се изкаже. Успех.
Започва се с най-ниската доза от капките. Дори на сина ми давах и половината от 0.25мл , което се води най-ниска и пак заспиваше.

Или класически хомеопат.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 08:26 от Lisa.

# 17
  • Пловдив
И аз съм "за" класическата хомеопатия Blush Мисля, че ако се обърнете към добър хомеопат, нещата ще преминат по-бързо. А иначе вероятно е период, който ще надрасне.

# 18
  • София
И ние имахме същият проблем от 4 до 7години.Нито сме я водили по лекари, нито съм и давала лекарства или нещо друго.Израсна го в 1 клас и спря постепенно.

# 19
  • London
Онанизъм ама поне на 3-4 години трябва да си.... за пръв път чувам на година и нещо. Говоря от опит и аз си играех откакто станах на 3... но с часове??? Не за Бога.... това хич не ми се струва онанизъм при вас. Клатушкането го има при доста неврологични състояния, добре е наистина да изключите и епилепсията.

Хъм.... не спират Сани, почват да се крият. Питай патило.Innocent Намалява при повечко спорт иначе.... и вече когато като възрастен водиш полов живот, иначе пак не ти пречи де... но е многоооо по-рядко щото не е единствена опция. Нито е вредно, нито е проблем....усетил си хубавото, кой бяга от хубавото, никой.

Общи условия

Активация на акаунт