Зов за помощ- Майка на новородено, без подкрепа от бащата

  • 1 420
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!

Имам детенце-новородено, от мъж, с когото живея и който го е припознал, но нямаме сключен брак.
Проблемът е, че всеки път когато нещо не му е на кеф, ми крещи, обвинява, унижава и през цялата ми бременност не спря да ме тормози.
Единият ден казва, че сме всичко за него, а на другият, че не иска да ме вижда, не иска детето и да сме изчезвали от живота му.
Не издържам този тормоз, а ме заплашва, че ако искам да си тръгна, да съм се спасявала както искам.
За съжаление, нямам финансова възможност да си позволя да се отделим с бебето под наем.
Имаме купени неща за бебето, с които да отглеждам детето от първа необходимост, но нямам възможността за дом, в който да живеем спокойно с детенцето.

Моля за помощ! Моля за съвет как да постъпя?

Знаете ли за някоя фондация, която подпомага на  такива майки?

Ужасно съм разочарована от себе си, че позволих да стигна до тук, от глупостта да вярвам в думи Sad

# 1
  • Мнения: 11 552
Родители имаш ли? Кой град, ако не е тайна.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 250
Според мен се спасявай преди да е преминало във физическо насилие

# 3
  • Мнения: 31 218
На колко си?
Родители имаш ли?
Майчинство взимаш ли?
Има фондации сигурно.
Разрови се в интернет.
Виж фондация Каритас. За нея се сещам в момента.

# 4
  • Мнения: 11 656
Звено "Майка и бебе"
Анимус

# 5
  • Мнения: 10
Мила стегни се и се отдели,нямаш ли родители който да те подкрепят или роднини,не се тормози ще стане по зле,и аз от бременноста до сега вече си гледам сама детето, трудно е но ако останеш при него ще ти е по трудно,не се съсипвай,след като е припознато имаш право да го осъдиш за издръжка,това е моя съвет да се махнеш от там

# 6
  • Мнения: X




Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:00 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт