След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 41 192
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 8 409
Ели Hug Simple Smile
Готино и много лятно колажче от някои от  последните снимки на Бурин намерих в туитър Simple Smile

# 226
  • Мнения: 12 815


  Нямам коментар относно новината, жалко че е добър актьор. Отъждествил се  е с Джан Манай от Фи-Чи-Пи.
💥  Компанията «AyYapim» снимаща сериала ,,Вавилон, е  прекратила контракта с Озан Гювен, след обвиненията в жесток побой на  бившата му приятелка . Героят на Озан не ще  се появи в сериала.

Банката, чийто лице е бил Озан Гювен също  разстрогва с актьора рекламния  контракт.

DZMnews

# 227
  • Мнения: 8 409
Ели  мерси за инфото Hug  Flowers Hibiscus
Жалко за  Алпер( героя който изпълнява Озан ,май така се казваше),той е важна част от историята  която се разказва във "Вавилон",но не е жалко за самия Озан Гювен.След като е виновен да си понесе накзанието  в пълна сила.
Морски снимки от Аслъ Simple Smile











къде без любимеца  Grinning



# 228
  • София
  • Мнения: 6 287
Привет! HugHug

💥  Компанията «AyYapim» снимаща сериала ,,Вавилон, е  прекратила контракта с Озан Гювен, след обвиненията в жесток побой на  бившата му приятелка . Героят на Озан не ще  се появи в сериала.

Банката, чийто лице е бил Озан Гювен също  разстрогва с актьора рекламния  контракт.

DZMnews

Интересното е, че Ай Япъм не са направили никакво изявление все още.
Рускините, разбира се, не са посочили източник на това от къде е новината.
Ще чакаме.
Договорът му с банката е бил прекратен много отдавна. Може би някъде непосредствено след инцидента.



Много хубави летно-морски снимки на Бурчин и Аслъ.
Направо ми се прииска да почивам първо с едната, а после и с другата. Stuck Out Tongue

Биркан Сокуллу, Фарах Зейнеп Абдуллах, Езги Мола, Мерве Диздар ще участват в сериала на OGM Pictures за държавната телевизия TRT1 Çöp Apartman, екранизация по романа на Гюлсерен Будайджъоолу (Истанбулска невеста) Madalyonun İçi. Режисьор ще е Чааръ Лотсувалъ (Пойраз Карайел / 1-2 сезон).

"Червената стая" е друг сериал, пак екранизация по неин роман, който ще се излъчва по TV8.
Те са малко по-напред в подготовката. Има вече излязъл тийзър. С превод на български:
https://ok.ru/video/1839696906964
В една от главните роли е Тюлин Йозен, а Салих Бадемджи ще е гост актьор в някои от епизодите.

Тийзър и на сериала "В добри дни, в лоши дни" с Елчин Сангу

# 229
  • Мнения: 8 409
Hug Hug Hug
Зарани  мерси за инфото  Hug  Flowers Hibiscus
Тийзъра на сериала на Елчин е много интересен ,а тя е голяма сладурана .






Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 00:31 от Eny87

# 230
  • Мнения: 12 815


"Червената стая" е друг сериал, пак екранизация по неин роман, който ще се излъчва по TV8.
Те са малко по-напред в подготовката. Има вече излязъл тийзър. С превод на български:
https://ok.ru/video/1839696906964
В една от главните роли е Тюлин Йозен, а Салих Бадемджи ще е гост актьор в някои от епизодите.


Ето и първите кадри от ,,Червената стая,,

https://twitter.com/i/status/1292536200243240960

# 231
  • Мнения: 8 409
Ели,Зарани  мерси за инфото Hug Hug
Интересни изглеждат началните кадри на "Червената стая "

# 232
  • Мнения: 12 815
Марчетото днес е рожденничка , да е жива и здрава!

Страхотна визия и стил





............................................................................................
Ще се направя на репортерка от руския форум новините са интересни

К интернет-сериалу Нетфликс «Фатма» с Бурджу Бириджик в главной роли присоединились Гёкче Эюбоглу, Фырат Таныш, Угур Юджель и Дениз Хамзаоглу. Режиссёр - Озер Фейзиоглу.




Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

и още един класен каст за сериал

# 233
  • Мнения: 12 815
Нарушавам правилата,но както и да е. Може да ме изтрият,но инфото е сериозно.
Официално изявление на продуцентската компания - Озан сам се отказвал от участие във ,, Вавилон,, Сега колко е самостоятелно решението  той си знае,но докато не мине процеса това е решението




Скрит текст:
Продюсерская компания AyYapim в официальном Инстаграм-аккаунте выложила пост:

"Со стороны нашего актера сериала #Вавилон Озана Гювена было принято решение приостановить актерскую деятельность до окончания судебного разбирательства по его делу.

Также хотим сообщить всем о том, что мы с уважением относимся к его решению, и что мы взаимно решили не продлевать договорные отношения.

С уважением, AyYapim."

#MilaDizi #МилаДизи #Babil #Вавилон

# 234
  • Мнения: 8 409
Hug Hug Hug
Ели  мерси за инфото Hug Flowers Hibiscus
За всеки случай го слагам и при мен в скритото ако ти изтрият поста да го има и тук .
Еми това е най-правилното решение и  за Озан и за "Вавилон".Без кавги и шум тихо и кротко са се разбрали и той е напуснал сериала ,а другото вече дали е виновн или невинен съда ще го реши и  съответно ако е виновен ще  бъде  наказан ,а ако  е невинен  ще бъде оправдан.

Скрит текст:
Нарушавам правилата,но както и да е. Може да ме изтрият,но инфото е сериозно.
Официално изявление на продуцентската компания - Озан сам се отказвал от участие във ,, Вавилон,, Сега колко е самостоятелно решението  той си знае,но докато не мине процеса това е решението




Скрит текст:
Продюсерская компания AyYapim в официальном Инстаграм-аккаунте выложила пост:

"Со стороны нашего актера сериала #Вавилон Озана Гювена было принято решение приостановить актерскую деятельность до окончания судебного разбирательства по его делу.

Также хотим сообщить всем о том, что мы с уважением относимся к его решению, и что мы взаимно решили не продлевать договорные отношения.

С уважением, AyYapim."

#MilaDizi #МилаДизи #Babil #Вавилон

Мерием  изгглежда много добре с тази визия ,отива и такава коса.С  малко закъснение и честитя и аз рождения ден и и желая да е зрава ,щатлива и много успешна.
Бурджу ще бъде в много добра компания  в новия си сериал,а аз с голямо удовлоствие ще я гледам в тази добра компания когато пуснат сериала.Simple Smile
А днес Елчин е роденичка и на нея и желая да е здрава ,да е много ,много щастлива в личния си живот , в професионален план да има  само успешни ,запонящи се и удовлетворяващия я проекти,а  новия и  сериал ,който предстои да видим съвсем скоро и желая да е много упсешен и дълго да  я гледаме в него  .Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Balloon



и за финал на поста една плажна Аслъ Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 21:09 от Eny87

# 235
  • София
  • Мнения: 6 287
Ели, Ени, благодарско за новините и постовете!
Напоследък умората ми е толкова голяма, че нямам сили дори да чета.
Но пък съм изостанала доста с новостите, нови сериали не гледам...
Всъщност, от няколко дни с интерес следя "Черна любов" по Диема. Тия серии точно не ги бях гледала. Късно вечер за отмора ми идват идеално. А, и Неслихан си я харесвам. Такава изящност струи от нея. Много е красива в този сериал. И за пореден път да подчертая - със страхотен стайлинг. От мъжете Каан е на път да ми се превърне в любимец. Ужасен, ужасен Емир, но пък каква страхотна игра.

Очаквано за Озан.
Усилено се пише, че героят му остава, просто ще бъде изигран от друг актьор.

От сериалите чакам 5-ти сезон на "Луцифер".
От турските, този с Елчин и "Доктор Чудо" заради Седа.
Навила съм си на пръста да изгледам и американската версия, ама кога ли ще стане...

Трейлър на сериала "Мария и Мустафа"



Марийка пак с хубава рокля.
Цяло лято търся жълта и все не мога да попадна на подобна.

За Илкер пишат, че се е загаджил с някаква млада актриса, само дето и името й забравих. JoyJoy
Иначе наистина е красавица. Беше се появил и репортаж с него, но сега нямам време да го търся.

# 236
  • Мнения: 8 409
Hug Hug Hug
Зарани мерси за инфото  Flowers Hibiscus "Добрият доктор" понеже сега го дават по бтв  от 22.30 го гледам  винаги когато мога ,  страшно много ми харесва и ти го препоръчвам горещо да го погледнеш като имаш време.Мислех да не гледам турския му вариант защото си мслех ,че ще е тежък ,но сега заради оригинала ми се иска да погледна и  съседския вариант.Артиста който играе в американската версия е с много приятно  и мило едно такова по детски излъчане и си мисля ,че и турския актъор ,който съм гледала в "Прилив отлив " ще се справи с ролята идеално ,защото е със същото такова излъчване  и умее и добре да се прави на леко не с всичкия си .Другото хубаво на американския сериал е ,че въпреки че има една основна линия на взаимоотношения между героите  всяка серия си е сама за себе си и човек може  да изпусне и няколко епизода и пак като гледа ща навакса  с действието ,а иначе всяка серия си  има различна история на различен болен.
Трейлъра на "Мария и Мустафа" мнооого красив -коне ,балони ,Кападокия ,Мимето с нейната красива рокля и хубавия младеж ,нооооо май ще има голяма драма ми се струва .
Оф за героя на Озан на мен ми се иска някак си просто да го махнат от действието ,защото ако сложат нов артист на мястото на Озан ще бъде по -трудно да свикне зрителя с новия артист а и дали ще може да се справи така добре като Озан ?

# 237
  • Мнения: 12 815
Hug Hug Hug

Оф за героя на Озан на мен ми се иска някак си просто да го махнат от действието ,защото ако сложат нов артист на мястото на Озан ще бъде по -трудно да свикне зрителя с новия артист а и дали ще може да се справи така добре като Озан ?
Който и да е , все ще се сравнява с Озан.
Всеки артист пресъздава героя си през собствената си игра, колкото и да се работи по сценарий и ръководство на режисьора. Дава живот като влага частица от себе си. Това се усеща от зрителя, защото написания образ получава душата от артиста пресъздаващ го. Така е и с Озан, по -добре да не съществува образа в новия сезон. Представата ни е за конкретен артист. Ще видим какво ще измислят продуцентите.

По този повод се сещам за Неслихан, лелята на Сюрейя-  в интервю по времето на снимките , втори сезон беше споделила , че не харесвала образа си в началото на сериала ,,Истанбулска невеста,, - първи сезон. Мрачна, депресирана, затворена  у дома ,сиво ежедневие. Цитирам по памет . Поискала да раздвижат образа, да живне малко тази жена, да и се случат положителни емоции. И и  се получи с Акиф. Паснаха си идеално, целия и професионализъм видя зрителя, като вложи душата си в образа на лелята на Сю.
Сега я гледам в новата и роля- майката на Серкан Болат/ Почукай на врата ми/ Мисля,че се справя повече от прекрасно, удоволствие е да я гледам. Прави естествена, интересна богата жена,която е преживяла нещо в миналото и настоящето и е златна клетка. Има всичко на пръв поглед пък всъщност е затворена у дома.

Този сериал поглеждам сега, лек и забавен, но за съжаление мишката прескача някои моменти.

И само да споделя,че колежка гледала ,,Добрият доктор,, каза, че го оставила защото попаднала на турската версия ,в пъти по -добра. А до преди това не е гледала нищо турско ,много е впечатлена от работата и играта на съседите.

# 238
  • София
  • Мнения: 6 287
А-а-а, следя го "Добрият доктор", но за съжаление не редовно. Харесва ми много, но аз съм си почитател на медицинските сериали.
Бях решила да гледам първо американската, след това и турската версия. Паралелно следене и на двете мисля, че не е много добра идея. Накрая може би ще се спра на едната, пък после ще доглеждам другата.

Ени, знам го аз Танер Йолмез. Страхотен е!
В "Доктор Чудо" играта му била зашеметяващо добра, в което не се и съмнявам.
Освен в "Прилив отлив" съм го гледала и в "Кьосем" в ролята на султан Осман. Там също направи силна роля.

Егемен е важен за историята на "Вавилон" и няма как да си позволят да го изкарат нея.
Ако го направят, то това няма да се отрази никак добре на сериала. И без друго на тази продукция не и върви от самото начало. Първо трябваше да е за интернет платформа, но продуцентите не се разбраха с нея и се премина към телевизията, от там се увеличи се времетраенето. Започнаха, но пък историята се оказа трън в очите на някои хора, в последствие някои неща ги промениха (абе, наложиха им цензура, то си е видно), после короната ги спря по средата, сега скандалът с Озан... Хубавото е, че втори сезон ще е само 13 серии.

# 239
  • Мнения: 12 815
Ох, наистина вавилонското дизи  не му върви
Може би има прилика с легендата или по -скоро на някой отгоре не се харесва
Според широко известната легенда в незапомнени времена хората пожелават да изградят кула до небето, което никак не се харесва на Бога.

http://svetovnizagadki.com/%D0%B2%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BE% … 0%BE%D0%B3%D0%B0/



Ени, знам го аз Танер Йолмез. Страхотен е!
В "Доктор Чудо" играта му била зашеметяващо добра, в което не се и съмнявам.
....съм го гледала и в "Кьосем" в ролята на султан Осман. Там също направи силна роля.


Много ,много силна роля.

Общи условия

Активация на акаунт