След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 41 185
  • 739
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 8 409
Hug Hug Hug
Я да повдигна малко темата ни с няколко нещица Simple Smile
Превод на 15 епизод на "Вавилон".

https://ok.ru/video/2019791735508

Видях ,че има превод на втори сезон на сериала на Берен Саат "Дар".

https://www.vbox7.com/play:4541fe8064

Голямо мерси на преводачите на двата серриала Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Нови снимки от Аслъ.



Кефи ме Аслъ я какъв як сандвич си е взела    Simple Smile Кой ли знае в натоварения график на снимките колко малко свободно време има за отдих и ядене  та така че като има възможност нека да си хапне с удоволствие .Simple Smile



и само Аслъ и нейния сандвич  Simple Smile



 от сета на "Вавилон" Халит и Аслъ/Ирфан и Нихал.



От Бурчин нещичко.
ще има  нова фотосесия. Simple Smile



и от сета на сериала "Обади се на мениджъра ми" с Баръш Ф;


# 316
  • Мнения: 12 815
Ени, за Вавилон се пише / под сурдинка /,че до Нова година ще финализира.
Бубето и  Аслъ са сладурани от снимките.

Фърат Тануш ще влезне като гост актьор в ,,Али Ръза,, за два епизода.
 Инфото е от Бирсен.
Ще играе трафикант на оръжие и убиец, превод -Гугъл. Само да не го харесат,че да остане за по-дълго или постоянно.
 Нали има покана за сериала с Баръш и Салих


 


ТТ  birsenaltuntas
@birsenaltuntas1


#Arıza’nın 1 Kasım Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümüne #FıratTanış konuk oluyor. Tanış, konsorsiyumun sattığı silahların en büyük alıcısı ve istihbarat örgütlerinin arananlar listesinin başındaki azılı bir katil olan Cabir karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Берк Октай днес е рожденник!

Пожелал е подаръците от феновете да са в помощ на фондация за деца болни от рак




https://seriesturkish.com/the-best-birthday-gift-for-berk-oktay/ … tm_medium=twitter

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 16:43 от eliNIM

# 317
  • Мнения: 8 409
Ели  Hug  мерси за инфото Simple Smile
На "Вавилон" рейтинга му в началото не беше висок после спрях да го следя ,но предполагам ,че не се е вдигнал твърде много така че това инфо за приключването му до Нова година сигурно ще излезе вярно.Но и доколкото си спомням в началото на новия сезон имаше инфо ,че епизодите ще са 13 и горе долу до края на годината май ще станат толкова така че може и предварително да се е знаело кога приключват.Аз още не съм гледала нито един епизод ,но си мисля ,че със смяната на актъора който играе Егемен просто всичко се е променило и това сигурно е една от причините за ниския рейтинг.Може би щеше да е добре да го приключат този герой вместо да сменят актъора  така си мисля аз ,ноооо кой ли ме пита.Simple Smile
А така  на Фърат програмата му е натоварена тия дни.Нека ,нека да поиграе сега ,да си почине после и след Нова година пак да я почва работата Simple Smile
Да е жив и здрав Берк Октай и да е много щастлив.Много хубаво е постъпил браво.Simple Smile
Аслъ е била в зоологическата градина.







# 318
  • Мнения: 12 815
Аслъ  за Marie Claire

# 319
  • София
  • Мнения: 6 287
Привет!

Аслъ Енвер - естествена и талантлива, това е от корицата.
Нещо обаче не ми харесва стайлинга, който са й барнали.






За разлика от този на Бурчин за фото сесията й пред Джем Талу Heart Eyes







Рейтингът на "Вавилон" падна след началото на втори сезон.
Не си спомням какъв беше непосредствено преди да го прекъснат.
За него обаче не е толкова важен, защото продажбите в чужбина му осигуриха пълен завършек на историята.

Зейнеп Гюнай Тан ще е режисьор на сериала с Фърат Танъш, Салих Бадемджи, Гьокче Бахадър и Баръш Ардуч.
Салих е абониран за нейните сериали. Вече в трети взима участие. Така беше и Мете навремето. Grinning
Гьокче и Баръш, ако ще са двойката в сериала, някак не ми стоят добре в представите, но да видим. Реално може да са други нещата.

По Диема приключва скоро "Черна любов". Мислех, че никога няма да мога да го доизгледам, но ето, взе че стана.
Сценарият е доста насапунисан. Емир са го превърнали в някакъв изключителен гении, това ме дразни. Предвижда всяка едно действие на противника, все едно е медиум. Другите са изкарани като някакви наивни идиоти. Нереално е просто. При все, че знам как приключва започвам още повече да се дразня. При сценарии ала латино сапунка, поне Кемал заслужаваше да остане жив. Иначе е добре заснет, спор няма.
И понеже съм още на тази тема да попитам - някой помни ли защо Зеррин Текинор я няма в последните серии?

# 320
  • Мнения: 12 815
Привет!

Аслъ Енвер - естествена и талантлива, това е от корицата.
Нещо обаче не ми харесва стайлинга, който са й барнали.

На мен също. Какво правят с Аслъ ,но нещо все не изпипват фотосесиите и. Стайлингът разбира се. От къде ги измислиха сенките , да подчертаят дебелите и вежди. Правят я груба, а в същност  много добре изглежда по естествена. Арт творчество



"Черна любов". Мислех, че никога няма да мога да го доизгледам, но ето, взе че стана.
Сценарият е доста насапунисан. Емир са го превърнали в някакъв изключителен гении, това ме дразни. Предвижда всяка едно действие на противника, все едно е медиум. Другите са изкарани като някакви наивни идиоти. Нереално е просто. При все, че знам как приключва започвам още повече да се дразня. При сценарии ала латино сапунка

Точно  това писах преди време и аз за сериала, и го оставих не догледан през втори сезон.
 Сапуните ми дойдоха в повече, наред с едни и същи  мимики на Неслихан..

# 321
  • Мнения: 8 409
Добър вечер !
Ели  Зарани мерси за всичко споделено
Има превод на 16 епизод на "Вавилон".
Благодарности на екипа превеждащ  сериала  

https://ok.ru/video/2034270997204

Зарани  за Зерин Текиндор имам някакъв спомен ,че май нещо имаше някакъв здравословен проблем по онова време ,но не съм напълно сигурна.А Емир да и мен това ме дразнеше в него ,че го изкараха най ама най -умния измежду всички и Кемал аха аха да го надхитри и хоп на края пак Емир все излизаше отгоре.Та така чак до самия край в който от много акъл взе ,че сам си се набута в собствения си капан и се взриви е взе  със себе си и главния,но  и той се взриви де.То май в турските дизита лошите герои са все такива -мноооого умни  и в същото време коварни ,злобни и тия им качества прогерсират след всеки следващ епизод докато на края не си начешат крастата едно хубавичко и пукнат .
Аслъ с тия бухнали ръкави и тая голяма китка наистина не е добре ,но май така е модерно да се ходи при съседите.В "Почукай на вратата му " ей така редовно я барват едната героиня ,но и другите не падат по долу от към изкилифинчени тоалети.Нашето тейзе Санем тук е все с едни деколтета ,не че е лошо ама все пак да ходи все облечена все едно се е запътила към някой нощен клуб или тамън се прибира от там някак си не уйдисва  на положението и в обществото амаааа кой ли ме пита мене.
Днес Вавилонци са снимали в Сапанджа.
Няколко снимки с Аслъ с фенове и от сета.







И  сладката Сюрея с нейното малко пиленце

# 322
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани  за Зерин Текиндор имам някакъв спомен ,че май нещо имаше някакъв здравословен проблем по онова време ,но не съм напълно сигурна.
Мерси, Ени!
Най-вероятно е това, защото следващите й участия в сериали са отново продукции на Ай Япъм, тоест едва ли е конфликт с продуцентите. Жалко, че се е наложило, Лейля беше един от най-интересните образи в сериала. Поне за мен.

Цитат
То май в турските дизита лошите герои са все такива -мноооого умни  и в същото време коварни ,злобни и тия им качества прогерсират след всеки следващ епизод докато на края не си начешат крастата едно хубавичко и пукнат .
Че са лоши, лоши са, но за толкова черни не се сещам.
Навярно има, но в сериалите, които не съм гледала. Grinning

Ели, мен играта на Неслихан не ме дразнеше, но виж Бурак мога много да го критикувам. Имам чувството, че за него е било по-важно как изглежда на екран, а не дали предава достоверно образа. Сега сигурно ще бъда доста оплюта заради това си мнение, но предпочитам да съм искрена.



"Учител" с Илкер щял да бъде финализиран. Освен ако вече не са го направили.
Така и не обърнах внимание на този сериал. Не следях дори новините и информациите, които излизаха към него, но не поради липса на интерес, а на време. Странен ми е дози рязък спад на рейтинга. Преди да бъде прекъснат сериала стигаше рейтинг от 10-11%, ако не ме лъже паметта.

"Невестата" вече върви към финалните си епизоди. Какво ли ще излъчат след нея?

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 00:50 от zarani

# 323
  • Мнения: 654
Чух анонс, че от 11 ноември започва излъчването на "Гарванът"

# 324
  • Мнения: 12 815
Зарани, има такова нещо за Бурак

Чух анонс, че от 11 ноември започва излъчването на "Гарванът"

Гарванът ще се излъчва като ,,Черна птица,,

От сайта на БТВ

ЕКСКЛУЗИВНО: "Черна птица" започва по bTV!

"Черна птица" (Kuzgun) (познат на зрителите с оригиналния превод на заглавието си - "Гарванът") е премиерната драма, която стартира в българския ефир на 11 ноември (сряда) и ще се излъчва всеки делник от 13:30 до 15:00 ч. по bTV.
Световната версия, извън Т-я е от 71 епизода Х 45 минути.

Добре са го  ,, накъсали,,



Редактирам се с инфо за Алперин, който бил рожденник днес. Успех му пожелавам, започва участие в проект Последно лято

 Сегодня началась читка к сериалу. Где главные роли исполнят Альперен Дуймаз и Хафсанур Санджактутан
#ПоследнееЛето

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 16:47 от eliNIM

# 325
  • Мнения: 8 409

Зарани мдаа Емирчо определено може да се каже ,че е  един от байряктарите на лошите дизи герои  .Сценаристките на Карата си се бяха попрестарали с него.
Аз се сещам за  още няколко такива сценарийни  престаравания  
Най-пресен пример ми е от "Сблъсък" или както го нарекоха при нас "Ирония на съдбата".Там  единия уж лош герой ,беше наистина лош и изведнъж решиха да го избелят и така го избелиха та на края едва ли не светец излезе.А другия лош за сметка на това обаче прогресира мноооого в лошотията си и до като умре натвори сумати зулуми.
В "Квартала на богатите"  лошия русокоско два сезона си беше порядъчно лош докато накрая и той изведнъж не полудя и не започна да върши гадория след гадория докато не умря.
И  другия ми пример е от "Езел" където лошия Дженгис ,около който имаше и други лоши изведнъж на края остана само той лош и като се отскубна от синджира  извърши сумати лошотии докато и той на края не умря.
Ааа пропуснах и "Кузгун" ,където във 2 сезон се появи един такъв умник като Емир дето все беше две крачки пред главния герой ама не умря на края на сериала де може би защото приключиха преждевременно.Иначе  като се има предвид ,че сценаристките на Карата и Кузгун бяха едно и същи на края пак можеше да се стигне до финал в който лошия и добрия герой да умрат заедно пази боже и варди хубаво ,че не стана така.
За Бурак емиииии  да май ,май си пада кипра .По времето на излъчване на Кара севда съм попадала на такива коментари.Ама пък си е и хубавец човека и си се грижи за външния вид кво да се прави..Аз него не го следя в реала ,но като актъор го харесвам ,а и като външност  също е добре.И е единствения поне според мен на който му отива чалма .Още се сещам за неговия Бали бей.
Ох от толкова приказки за Бурак и  Кара севда ми се догледаха КеНитата  
Ето едни красиви НИхан и Кемал. Heart

https://youtu.be/iY-HF4PBJCI

ЧРД на Алперин ,да е здрав и да има голям успех с новия сериал.
Ииии нещо по нашата си тема .
Още една снимка от фотосесията на Аслъ.



и Нихал и Ирфан

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 23:32 от Eny87

# 326
  • Мнения: 12 815
От фотосесията на Аслъ най-ми харесват черно-белите фотки

Дилара Аксюек ,или  Ипек от Невестата, са я хванали папараците и пишат,че е с ново гадже ,при това 9 години по-малък от нея.
Ей така се прави .....за добър тонус на нервната система



Скрит текст:
Диляра Аксюек после расставания с Джейхуном Менгироглу, начала новые отношения. Избранником актрисы стал актёр из сериала #Переулки - Онур Бэй, который младше неё на 9 лет. Прошлой ночью парочка развлекалась в одном из заведений Стамбула.

# 327
  • София
  • Мнения: 6 287
Ени, Дженгиз от "Езел" беше... различно лош.
Някак първосигнално действаше. Решава, че ще навреди и го прави. Докато при Емир всичко бе обмисляно предварително. Той предвиждаше действията си ходове напред, и не само своите, а и тези на Нихан, на Кемал, на Зейнеп, дори на Асу. Плановете му бяха перфектни, гениални. Почти нищо никъде не се пропукваше. Тъкмо си казваш: "Ето, хванаха го.", "Най-после го спипаха.", "И той се препъна", и излиза, че и това е било планирано. Ами, не е реалистично. Close
И финалът, толкова скалъпено, че няма до къде. Да стъпят и двамата на мини, но тази, върху която е Кемал да се окаже сложна, много по-сложна за обезвредяване. Хайде, бе! Твърде нагласено, твърде.
Не ми хареса финалът на "Черна любов", дори сега, след като го изгледах целия. Все си казвах: Може би има някъде някаква логика за това решение, но не, за мен няма. За какво се бореха толкова много главните герои? За да може Емир накрая отново да излезе победител? Да, той загина, но все пак успя да ги раздели завинаги.
Добре, че го изгледах по телевизията. Късно вечер ми идваше добре за фон, преди да заспя. Не е тотално разочарование, разбира се. Писала съм и преди - има си и хубави качества. Като жанр, обаче, определено си е сапунка.



Видях рекламата на Кузгун преди няколко дни по телевизията.
Ще го пуснат по обяд, в 13:30, както и Ели е писала.
Невестата върви към края си, но явно е още рано да и обявят заместника.

Дилара си е намерила младо гадже.. Браво на нея. Grinning

# 328
  • Мнения: 8 409

Зарани и на  мен финала на "Черна любов" изобщо не ми хареса.Безсмислено драматична и насапунисана беше  и смъртта на Кемал и на края и самия финала когато всички се бяха събрали на масата и Нихан си представи ,че и Кемал е там с тях.Спомням си ,че тогава като го гледахме он лайн сериала  имаше и мнения ,че сценаристките са го заимствали това от финала на филма  на Бурак и Фахрие защото и там така героя на Бу умира и героинята на Фахрие си го представя ,че идва при нея и детето или може би наистина духа му идва де да знам.Но както и да  е сапунено и то доста сапунено ми дойде.А въпроса ти "За какво се бореха толкова много главните герои? "  сигурно почти всички ,че може и всички гледали сериала си го задават и отговор не намират.Можеше съвсем спокойно след всички мъки Кемал и Нихан  заедно с тяхното малко Памуче(много сладко Нихан викаше на бебето Памук  Heart  не знам дали в бг превода го е имало това) да заживеят щастливо ,можеше и Емир да тръгне в друга посока заедно със сестрата на Кемал ,която беше бременна от него ,но естествено за повече драматизъм сценаристките  го премахнаха това бебе абе можеше много неща да станат ,ноооооо се случи това което се случи .И все пак сериала наистина  си беше  хубав и интересен и заслужено си спечели наградата ЕМИ .
Дилара си хванала 9 години по-младо гадже ,еми браво на нея ,много хубаво се е уредила  
Има превод на  17 епизод на "Вавилон".
Благодарности на преводачите

https://ok.ru/video/2052878830292



Промото на Кузгун/Черна птиц са го направили добре ,това което чувам като озвучаване ми харесва ,дано и самите епизоди са ги озвучили добре и да не са много накъсани.

https://www.btv.bg/video/seriali/cherna-ptiza/video/gledajte-ot- … ptica-po-btv.html

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 13:14 от Eny87

# 329
  • Мнения: 12 815
И така Вавилон върви към финал


http://teammy.com/2020/11/09/16641/

Общи условия

Активация на акаунт