След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 41 196
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 815
Хелън няма да познае Мете във викинския му вид.

Изгледах Бриджъртън, втори сезон. Отново интересно представяне на  английски благородници.
Книгите ми харесват повече.


Аслъ и колеги в театъра.
Няма да се изненадам ако работи със Зейнеп отново.


       

# 706
  • Мнения: 4 571
Аааа, познах си го аз. Красавецът ми той!

# 707
  • Мнения: 8 409
Добър вечер!
Зарани  Hug  Ели  Hug Хелънче  Hug
Ели,Зарани  мерси за инфото и снимките  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus
Ех тоя  Мете добре му се отразява живота в Америка Simple Smile Наистина вида му е доста викингски ,но му отива и ми харесва Simple Smile
Между другото като стана дума за "Викинги" и ако ги гледате и ако не сте разбрали излезна новия сезон или новото начало по Нетфликс "Викинги-Валхала".Първи сезон е 8 серии и ще има още два.Аз още не съм го гледала ,ноооо нямам търпение да ги видя какви са ги замислили .Simple Smile Като ги знам тия от Нетфликс как не си поплюват със сигурност ще има много екшън наситен с кръв ,а също и от романтиката няма да избягат.И като казвам романтика използвам естествено културна дума защото все пак сме във форум за майки и не трябва да се използват нецензурни думи ,нооо всеки който в гледал нещо което се излъчва по Нетфликс ,а и самите "Викинги" ,защото те и там не бяха хич скромни в предишните сезони знае за какво говоря. Simple Smile
Ели  мерси за "Бриджъртън" Flowers Hibiscus Значи са го превели вече ,като приключа с "Друговремец" ще го гледам значи него тогава въпреки че малко главната двойка или по скоро женската част от нея тази година нещо не ме кефи много много Нооо пък другите герои ги харесвам така че сега само заради тази мис Кейт да изпусна сезона няма да стане.  Simple Smile
Ели  в туитър попаднах и на други мнения като твоето ,че предпочитат романите пред сериала.Аз понеже не съм чела никоя от книгите и не мога да направя съпоставка ,но много ли е изменен сценария във филма или има нещо друго което не се харесва на хората?
Така и така излезнах извън нашата тема я да ви ги покажа виконт Бридъртън(май такава му беше титлата на пича) и неговата избраница.Simple Smile



Много хубава новина си имаме за Аслъ  Yellow Heart.Значи сега ще очакваме новина за бъдещия и проект по Дисни .Hands Pray  Simple Smile Тия от Дисни плюс доста масирано навлизат на турския пазар с едни от най-известните лица от шоубизнеса им ,ще е интересно да им видим   готовите сериали и филми като ги пуснат на тяхната платформа.
Още от  Аслъ и колегите и от тетраланта постановка.



и самата снимка без надписи ще я сложа в спойлер ,за да не стане много

Скрит текст:

Тук не съм много сигурна дали е Аслъ от постановката или от  някъде другаде.



и от филма



Последна редакция: нд, 03 апр 2022, 23:45 от Eny87

# 708
  • Мнения: 12 815
Хубав  екип са с Аслъ.
Ени за Бриджъртън


Скрит текст:
Виконт Антъни Бриджъртън се играе от  Джонатан Бейли, а партньорката му е англичанка от  индийски произход Симоне Ашли. Тя играе Кейт Шарма.
За нея четох много добри отзиви в Туитър, харесват си я англичаните. Артистите правят гледаем сериала и това важи в пълна сила и за този.Нормално е да има промяна по сценарий с книгата. То май е така с повечето филми или сириали. Важно  е основните линии да са спазени. И като, че ли миналото е изобразено от по съвременни времена . Някак си традиции,нрави ,събития са с поглед на съвремените творци. Не е като например ,,Гордост и предразсъдъци,, от 1995г, където книга и сериал са почти еднакво представени. Дано го обясних.
 Четох критична статия от английски кинокритици или анализатори, за многото противоречия в действието .Да има  ги, но е факт,че е с абсолютна гледаемост от както са го пуснали. Започнеш ли не те оставя,увлича от един епизод на друг да задоволиш любопитството.
Бг превод няма пълен за 8 епизода, гледах го на руски.
Книгите обаче са далеч по интересни.
Симоне Ашли
 

И клипче зад камера
https://www.instagram.com/p/CbnqosBvtW9/

Последна редакция: вт, 05 апр 2022, 19:28 от eliNIM

# 709
  • Мнения: 8 409
Ели  Hug  мерси за Бриджъртън   Flowers Hibiscus
С първия сезон беше така като го почнах и не можах да спра докато не го изгледах Simple Smile  та и сега предполагам ,че ще стане така .За главната героиня съдя само от снимки и гифчета така че реално като я видя в действие може би ще ми се промени мнението ,ноооо и да не стане така другите герои са ми много приятни за гледане та няма да имам проблеми с индийското девойче.  Simple Smile
Две клипчета от филма с Аслъ и Каан.Аз още  не съм го гледала ,от клипчетата които поглеждам ми се струва ,че ще  е доста тъжно положението и затова за сега се въздържам ,но като се настроя ще го изгледам. Simple Smile

https://twitter.com/EkranomOfficial/status/1511305366914707461?s … eeEuFlBGBoBKStm4w

https://twitter.com/yikikamaiyi/status/1511208385156460544?s=20& … eeEuFlBGBoBKStm4w

Афиш на пиесата с дати за месец април.Гювен Мурат е като някой прокурор така както е застанал изправен.  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 12 815
Аслъ е в Лондон при семейството си.
Релаксира с посещения в музей


Скрит текст:
   

# 711
  • Мнения: 8 409
Hug Hug Hug
Ели. мерси за снимките  Flowers Hibiscus
Много готина Аслъ-свежа,сладка,красива и много позитивна Heart
Имало е интервю  с Аслъ и останалите  артисти от пиесата.

https://twitter.com/_kendimce_7/status/1515759820787302403?s=20& … a4DlsJSnu3o-SAdDw

ч

И още от Аслъ и Лондон Simple Smile





# 712
  • Мнения: 12 815
В Лондон слънце грее тук посрещаме зимата  с ниски температури. Бъктън от студено

Аслъ поне се наслаждава на слънчеви мигове.

Къванч е станал татко, да са живи и здрави, цялото семейство.

# 713
  • Мнения: 8 409
Hug. Hug. Hug
Честото Воскресение Христово! Hands Pray. Yellow Heart. Flowers Four Leaf Clover 





# 714
  • Мнения: 12 815


Да сме живи и здрави момичета, за да си споделяме впечатления във виртуала

# 715
  • Мнения: 8 409
Ели Hug
В очакване на нова реклама с Аслъ.Но то и самото очакване е като реклама-готина хрумка. Simple Smile

https://twitter.com/qnbfinansbank/status/1518598554452901888?s=2 … P2q4dAYP6rmJTqgRA





# 716
  • Мнения: 12 815
Рекламата с Аслъ, публикувана от нея самата в Инстаграм

https://www.instagram.com/p/Cc0bmGZg5Io/

# 717
  • Мнения: 8 409
Ели Hug  мерси ,че ни донесе рекламата Flowers HibiscusЕми много красива и сладка Аслъ  и рекламката много ми харесва . Hands Clap Ако бях  в Турция  определено щях  да ползвам тия дигитални банкови услуги.Simple Smile





# 718
  • Мнения: 8 409
Hug  Hug  Hug
Да повдигна темичката ни с една хубава новина за Аслъ. Simple Smile .Нашето  момиче ще бъде едно от лицата на новата дигитална платформа ,която е вече в Турция ,а именно Дисни + .Flowers Four Leaf Clover  Hands Clap
Доколкото разбирам артистите ,които ще се снимат за новата платформа са били на вечеря и са били представени официално пред публиката.





събитието отразено и в пресата



Два фенски колажа
С Енгин и според мен биха били доста добра комбинация.



# 719
  • София
  • Мнения: 6 287
Откога се каня, а все не намирам време да драсна два реда...

За Аслъ мернах новина, че я гласят за нов сериал. Не задълбочих обаче, стори ми се непотвърдено.

Мете ще участва и режисира театрална постановка в Щатите.
Откакто я обяви е доста активен в Инстаграм:
https://www.instagram.com/metehorozogluofficial/






На 3-ти юни, петък, е дългоочакваната премиера на сериала "Птичи полет" (Kuş Uçuşu) с Бирдже Акалай, Алина Боз и Ибрахим Челиккол. Отдавна ми се гледаше нещо ново, а и не толкова разтегливо, от екипа създал "Малки убийства" - продуцент, сценарист, режисьор.

Общи условия

Активация на акаунт