Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Домашни любимци - декоративни зайчета 9

• 22 229
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
Оо, това с връщането на каквото и да е животно е абсурдно като съвет, нашия заек също е купуван от зоомагазин, ако ви кажа в какви условия живееха животните там.. плачевно беше.. то чак да се отвратиш как може да се отглежда живо същество в такива условия, заека беше толкова стресиран от псевдо аквариума, в който бяха го сложили и всякакви деца му чукаха.. не искам дори да си помислям за зайчетата след нашето, ако са зареждали в гранд мол във Варна. Има група във фейсбук за спасени зайчета, захвърлени по улиците и в кофите за боклук..

# 181
Здравейте!
Зайчето ни от няколко дни киха. Звъннахме във ветеринарна клиника и казаха, че ако не отказва да се храни, няма нужда да се предприемат действия. Само че кихането става по-често и от вчера даже звучи по-странно. Заведохме зайчето за преглед и установиха, че проблемът е в окото (язва), и изписаха капки и гел за мазане.
Въпросът ми е каква е връзката между кихането и язвата на окото? Не ми звучи логично да киха вследствие на проблем с окото. Провериха и дихателните пътища и смятат, че проблемът не е оттам.

# 182
Заешки специалист ли посетихте? Защото това, което ми казвате, не ми звучи ок. Знам, че често имат бяло петно в окото, когато са заразени с паразит е. куникули. От София ли сте?

И да, кихането не е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт