Приятелят ми ме преби от бой, после разбрах, че се бременна.

  • 9 316
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, приятелят ми ме преби от бой, оставих го не веднага, заради страха който изпитвах. Седмица и половина след това, след като се възстанових от побоя. М
Няколко дена след като си тръгнах, разбрах, че съм бременна... Аз съм на 30 години и имам два спонтанни аборта. Sad
Мисля да запазя бебето и да не му казвам..
Моля за съвет, какво бихте направили вие в този случай?

# 1
  • София
  • Мнения: 34 938
Бих абортирала. Това не е нови обувки, които би могла да скриеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 122
Разполагаш ли със средства и условия,  в които да гледаш дете?

# 3
  • Мнения: 8
Разполагаш ли със средства и условия,  в които да гледаш дете?

Да, живея в огромна къща и работя в детска градина като помощник възпитател. Уча и педагогика.

# 4
  • Мнения: 39 051
И място да се скрие.

# 5
  • Мнения: 938
А защо не го вкараш зад решетките?

# 6
  • Мнения: 6 582
На 30 още си млада, за да се хващаш за последния влак за дете..... Дете от побойник...

# 7
  • Мнения: 8
А защо не го вкараш зад решетките?
Той е страшен психопат и връзка, само ще го ядосам. В полицията специално връзките са му на високо ниво. За съжаление късно разбрах с какъв ''човек'' съм се забъркала, но казвали, че любовта била сляпа(до време)... Sad

# 8
  • Мнения: 8
На 30 още си млада, за да се хващаш за последния влак за дете..... Дете от побойник...
Нямаше да се замисля за аборт ако нямах проблеми с зачеване и задържане на плода Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 28 122
На твое място дори случайно да се видим, въобще не бих му казвала, че съм бременна. Не знам дали бих родила, обаче.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 433
Нямаш ли близки, родители, приятели...
щом искаш детето, задръж го и не му казвай, бягай далеч от такъв човек

# 11
  • Мнения: 39 051
И защо ще си го причиняваш? Махни плода и след време ще срешнеш човек за теб. Нормален. На когото можеш да разчиташ и на когото би направила родител.
Този биполярен като разбере, че си и бременна може и жива да не те остави.

# 12
  • Мнения: 8
Нямаш ли близки, родители, приятели...
щом искаш детето, задръж го и не му казвай, бягай далеч от такъв човек
Близки роднини и родители имам. Приятели, не. Всички са на мнение да задържа детето, но аз си имам малки притеснения и все чета този форум и се престраших да поискам мнение и съвет от хора, който не ме познават.
Благодаря ви за отговора.

# 13
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 122
Сигурна ли си,че искаш детето ти да носи гените на психопат и насилник? Аз не бих продължила гените на подобен екземпляр.

# 14
  • Мнения: 3 250
Как си представяш близкото бъдеще, след 2-3-5 години?
 Наистина ли смяташ, че можеш да скриеш съществуването на дете?
Дете от психопат?
Неуспешните бремености с него ли бяха?

Общи условия

Активация на акаунт