Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 53 111
  • 800
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 448
А какво харесвате по-точно на пудрата на Фенти? Не съм я ползвала и се замислям между нея и Laura Mercier. Фенти има ли бял ефект при светкавица?

# 226
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Ще си взима и нюд версията. 2N1 е с неутрален подтон, какво означава “С” в 2С2 - какъв е подтонът?
Cool, демек студен подтон.

# 227
  • Мнения: 1 467
Момичета, а от Clinique има ли добър фдт? Even better как е? Ще правя поръчка от нотино и затова питам. Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 6 231
Аз много го харесвам, но знам че няма много фенове.
За протокола с нормална към суха кожа съм. Лятото се омазняа малко, но аз лятото не го нося него.

# 229
  • Мнения: 1 381
С мазна кожа съм..по препоръка на дерматолог си взех Vichy dermablend 3d cirrection.. не знам дали е от лекарството с което се мажа, но хем кожата ми е суха, хем след 1, 2 часа лъщя в Т-зоната.. не мога да се гледам.. ако сложа малко пудра става още по-зле.. все едно кожата ми е изпръхнала и се бели.. 😔 Някой да ползва този фдт и с какво мнение е?

# 230
  • Мнения: 2 768
Момичета, а от Clinique има ли добър фдт? Even better как е? Ще правя поръчка от нотино и затова питам. Simple Smile
Точно техен без проба не бих си купила.

# 231
  • Мнения: 5 719
Момичета,имате ли мнение за тази основа за грим. Ще правя поръчка и се чудя дали да я включа. Нямам фрапиращи червени петна, но по бузите имам леко червенеещо.
Дали си струва?

# 232
  • Мнения: 2 585
Момичета, а от Clinique има ли добър фдт? Even better как е? Ще правя поръчка от нотино и затова питам. Simple Smile
Аз го харесвам.

# 233
  • Мнения: 2 805
Скрит текст:
Момичета, а от Clinique има ли добър фдт? Even better как е? Ще правя поръчка от нотино и затова питам. Simple Smile

На Клиник нищо без проба не бих поръчала аз, аз и не съм фен на ФДТ-те им. Но, това не означава, че на теб няма да ти паснат, просто отиди и пробвай първо преди да поръчаш.

Скрит текст:
С мазна кожа съм..по препоръка на дерматолог си взех Vichy dermablend 3d cirrection.. не знам дали е от лекарството с което се мажа, но хем кожата ми е суха, хем след 1, 2 часа лъщя в Т-зоната.. не мога да се гледам.. ако сложа малко пудра става още по-зле.. все едно кожата ми е изпръхнала и се бели.. 😔 Някой да ползва този фдт и с какво мнение е?

Не знам защо се пренебрегва и не виждам да се препоръчва често La Roche- posay  Toleriane - това е изключително добър ФДТ за мазна и проблемна кожа. Добро покритие, без маска ефект, не запушва порите, за чувствителни кожи. Класи над Клиник напр. Аз винаги го поддържам наличен, един от любимците ми е.
Единственият недостатък е малкото разнообразие на нюанси, направо зловещо малко Smile.

Скрит текст:
Вчера послушах съветите тук за мазна кожа и си взех мостра на Dior Backstage Face & Body. Ще докладвам как ми е.
Да не очаквам голямо покритие, май - той се води по-скоро със средно?

От леко към средно. И напластяването няма да го направи по-покривен, и 5 пласта да сложиш все тази. Покривността на ФДТ-те не зависи от напластяването, а от формулите им Simple Smile.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 09:33 от *Serendipity*

# 234
  • Мнения: 22 842
Сложих си днес около 6ч Диор Бекстейдж.В 9 имах съвсем леко лъщене, а моята кожа си е много мазна.
Имам големи пори и несъвършенства, но много ми харесва как стои на лицето ми. Леко , покривно и блърва.За зимата ми е идеален, мн добре се мачва цвета с шията .
Щв го подновя със сигурност, много добре се държи .

# 235
  • София
  • Мнения: 9 468
Много благодаря, Kopche!  Много ми е важен spf факторът на мен. Ще си взима и нюд версията. 2N1 е с неутрален подтон, какво означава “С” в 2С2 - какъв е подтонът?
Моля! Дано ти е полезно!
C=cool / розов подтон
W=warm / жълт подтон
N= neutral

# 236
  • Мнения: X
Момичета,имате ли мнение за тази основа за грим. Ще правя поръчка и се чудя дали да я включа. Нямам фрапиращи червени петна, но по бузите имам леко червенеещо.
Дали си струва?

Аз си я купих през 2015-та, не знам сега дали не са я променили, но според мен не си заслужава. Придаваше много неприятен сивкаво зелен цвят на лицето, който изпъкваше под фон дьо тена и изглеждаше странно. Също имаше бляскави частици, което не ми хареса. Пробвах я 2-3 пъти и я изхвърлих.

# 237
  • Мнения: 1 448
С мазна кожа съм..по препоръка на дерматолог си взех Vichy dermablend 3d cirrection.. не знам дали е от лекарството с което се мажа, но хем кожата ми е суха, хем след 1, 2 часа лъщя в Т-зоната.. не мога да се гледам.. ако сложа малко пудра става още по-зле.. все едно кожата ми е изпръхнала и се бели.. 😔 Някой да ползва този фдт и с какво мнение е?
Vichy dermablend 3d = ужас в тубичка и за мен. С леко проблемна, но пък много мазна кожа съм с големи пори.
Този ФДТ уж трябва да изглажда релефа, но всъщност се насъбира във всяка поричка и те стават с друг цвят. Плюс безобразно силна покривност, която няма преливане. Ужас. Просто ужас. Не си хабете парите. Моя го изхвърлих.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря, Kopche! Много ми е полезно всичко и на други ще бъде, вярвам!

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Любимецът ми на Клиник е Антиблемиш солюшън. За проблемна , мазна или комбинирана кожа, който не само покрива, но и лекува пъпките. Страхотен ФДТ. Препоръчвам с две ръце.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 09:01 от Magnum

Общи условия

Активация на акаунт