Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 52 902
  • 800
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 4 680
А това било,, легендата "както една съфорумка му казва и аз така го запомни... Аз мисля първо да взема 15 мл за 26 лв за да видя дали ще ми хареса... Крема за нормална /комбинирана кожа не ми действа добре

# 466
  • Мнения: 56
Дълготраен е, наистина не мърда, но първо бих пробвала Лореал Fresh Wear.

Благодаря за съвета! Ще го пробвам още тези дни!

# 467
  • Мнения: 2 754
Monii, аз съм с много суха кожа и любимият ми ФДТ, чието покритие не изчезва в продължение на деня е стикът на MUFE. Харесвам и vitalumiere на Шанел, но за мен няма зимен цвят, лятото 50 ми лепи идеално; Lancôme Teint miracle е ок, когато кожата ми е много засушена. Пробвала ли си корейска марка? Ако dr Jart bb крема пасва цветово го препоръчвам с 2 ръце- стои страхотно.
Ползвала съм Skin Illusion на Clarins , но не съм доволна, има ного малка покривност, а аз имам пигментни петна. Корейски марки не съм пробвала,  Lancôme Teint miracle също не съм.
На мен точно леката покривност на Skin Illusion ми харесва и цветовете, които при мен пасват идеално. Лицето изглежда освежено и хидратирано. Ако се търси покривност, наистина не е добър избор.

# 468
  • Мнения: X
На моята кожа skin illusion стои ужасно.
Снощи намерих нови (да се чете, че в БГ ги няма) цветове на Fresh wear в Алпите и днес съм с подкожна, болезнена пъпка на челото... надявах се този път да ми се размине. Ако някой иска да го пробва, отговаря на цвят 130- да ми пише. Стои страхотно, мега много ме е яд.

# 469
  • Мнения: 444
Здравейте, Моля препоръчайте ми ФДТ за смесена кожа и средна покривност, издръжливост - работен ден. Моля и за база също. В момента съм със CC крем на Chanel. Харесва ми, че не ми запушва порите и стои естествено и нежно върху кожата. В началото - първите 1-2 часа се държи добре, но после Т-зоната светва, а на останалите места се събира покрай гневна и назолабиална. Преди това ползвах Chanel Vitalumiere, от който ми се получаваха подкожки пъпки. Имам и неприятен опит с ФДТ на MAC. Благодаря предварително!

# 470
  • Мнения: 2 249
Привет,
Аз мога да предложа да пробваш Estee Lauder Double Wear, това няма мърдане! Друг, който харесвам, но малко се говори за него е Beauty Blender Bounce Foundation. Със сатенен финиш е, дълготраен и лек. Определено и не ми е запушвал порите.

# 471
  • Мнения: 444
Привет,
Аз мога да предложа да пробваш Estee Lauder Double Wear, това няма мърдане! Друг, който харесвам, но малко се говори за него е Beauty Blender Bounce Foundation. Със сатенен финиш е, дълготраен и лек. Определено и не ми е запушвал порите.
Благодаря, Лола! От Sephora ли ги закупувате?

# 472
  • Мнения: 2 249
Да! Бих добавила и Dior Forever Undercover.
Тези на мен не ми се впиват, изкарват цял ден и не ми се запишват пори.
Помолете за отливка за проба преди покупка Simple Smile

# 473
  • Мнения: 22 521
На моята кожа skin illusion стои ужасно.
Снощи намерих нови (да се чете, че в БГ ги няма) цветове на Fresh wear в Алпите и днес съм с подкожна, болезнена пъпка на челото... надявах се този път да ми се размине. Ако някой иска да го пробва, отговаря на цвят 130- да ми пише. Стои страхотно, мега много ме е яд.
Simple Smile 130 светло ли е?Моят-твои е 140 май.

# 474
  • Мнения: X
Светло е, взех го да го смесвам с Ланком, но вече е обещан на tamar .

# 475
  • Мнения: 22 521
Светло е, взех го да го смесвам с Ланком, но вече е обещан на tamar .
Ооо..., аз не си и помислям да искам още.Интервсно ми стана за цвета, защото каза, че го няма в Бг.

# 476
  • Мнения: X
Светло, но жълто е. Май го има и в БГ, но не съм го видяла, погледнах из онлайн магазините. Беше ми перфектно на зимната белота за смесване. Въпреки, че след яркото слънце тук вероятно не за дълго

# 477
  • Мнения: 2 754
На моята кожа skin illusion стои ужасно.
Снощи намерих нови (да се чете, че в БГ ги няма) цветове на Fresh wear в Алпите и днес съм с подкожна, болезнена пъпка на челото... надявах се този път да ми се размине. Ако някой иска да го пробва, отговаря на цвят 130- да ми пише. Стои страхотно, мега много ме е яд.

Проблеми с пъпчасване аз имам Double Wear на EL във всичките му версии, но при носене в 2 последователни дни. А пъпки доста рядко ми излизат по принцип.
Skin illusion как точно стои при теб, NiaV? При мен това е възможно най-сливащият се и незабалежим ФДТ. Пудра не ползвам върху никой ФДТ повече от година вече, че взеха много да ме съсухрят. Everlasting и новият Everlasting Youth Fluid на Clarins а друга тема. И двата определено не са моите и определено не ми стоят добре.

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 21:25 от Light Beam

# 478
  • Мнения: X
Skin illusion ми стои кофти, Light. Набива ми се в бръчките около назолабиалните и ми изсъхва пудрено, не знам защо. На приятелка, също със суха кожа, стои чудесно.

# 479
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Някой с мнение за фдт на Есте Re-Nutriv?

Общи условия

Активация на акаунт