Да се оплачем... 2020

  • 2 031 205
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 38 295
  • Мнения: 35 109
Най- много се радвам, че не завися от моя мъж да ме кара тук и там. Вярно, че понякога ми се иска да седна и друг да ме вози ( да ми е жив и здрав баща ми, в такива моменти се отзовава ) ама са чакам на друг ме влудява. Аз пазарувам основно . Сама! Майка ми или той гледат децата, аз пазарувам. Така мога да се концентрирам и да купя каквото ми трябва. Не помня от кога не сме ходили сами с мъжът ми в магазина. Което пък му спестява сблъсъкът с цените. Мога да му оставя децата и да изляза ама после в повечето случаи е много  нервен Wink и той е стиснат. А на моменти пък е ларж за странни неща. Прави закуска ако му кажа..ако не- палачинки на рождения ми ден за цялата година толкова .

# 38 296
  • Мнения: X
И аз съм от препускащите в магазина. Не се бута в хора, прави забележки даже, но тичаме като луди, все едно гоним норматив някакъв. От време на време го скастрям, щото не се издържа. Обаче осъзнавам, че някак аз съм се променила и съм станала като него. Той винаги е припрян. За всичко. Дадох си сметка колко нерви съм потрошила за това, чак като ми дойде на главата здравословния проблем.
Днес направих закуска - принцеси. С два вида кашкавал, два вида сирена, шунка. Разнообразие да има, вкусно да бъде. Детето каза, че искало с кайма. ММ се развика, че му хабя сиренето за 40лв. килото като съм го смесвала с обикновено. Забравила съм, че ми е казвал преди, хубаво. А принцесите с това сирене за него ги правих специално. Правила съм си каквото си искам! Ей, нищо няма да пипна вече. Да ядат каквото намерят. Аман от мрънкалници! Дорева ми се. После им теглих по една! И на мен да ми олекне! Хич няма да ги отразявам! Вместо едно благодаря или вкусно е... Айде много важно!
Болните да се оправят!
Момичета, обичайте се! Колкото и да се забравя това!

# 38 297
  • София
  • Мнения: 582
И да, за децата може да е добре да имат мама и тати и да са заедно. Но аз не съм щастлива с този човек. Не искам цял живот да се жертвам заради тях. Най-малко то не искам дъщеря ми да израсне с този модел. Събирам още малко смелост и пари и изчезвам. Проблемът ми е, че съм ужасно нерешителна, всяко нещо премислям по 100 пъти. И все отлагам и все си намирам оправдание. Първо едното да тръгне първи клас, после другото, все да не ги стресирам и ти животът си минава.
Да, така минава и моят живот Sad  И не че не съм говорила с него как се чувствам. Напротив. За съжаление това само  го активизира да демонстрира колко той е прекрасен и как аз не оценявам това.  А за начина, по който ми извива ръцете... нямам сили да го опиша. И не е чрез скандали и крясъци, а с вменяване на вина как аз искам да съсипя всичко, а ние толкова добре си живеем... Не знам как да изляза от този брак. Такова дъно на отчаяние съм стигнала.

# 38 298
  • Мнения: 35 109
Моето голямото и то хленчи от сутринта. Не искал тая чаша за какаото, много малко съм му била наляла,не искал да закусва, не искал гофретите с тоя крем, искаш с другия,не искал това, не искал онова. За 40мин препика целия ден..

# 38 299
  • Мнения: 28 448
Ааа, нашият човек ще напазарува ако го пратя и изтърпя да ми се обади двеста пъти, но и ще профука един куп пари...аз съм казала кило домати той ще домъкне пет, едно прошуто на слайсове носят се три...така изхвърляме храната...откакто пазарувам сама няма разхищение ни на пари, ни на нерви!

# 38 300
  • France
  • Мнения: 12 534
Момичета Hug
За това за мен е много важно един мъж да е живял сам и да може да бъде самостоятелен. Все го повтарям по темите. Един "мъжкар" даже ми се обиди. ММ си има кусури, но може да върти къща и да се грижи за детето.
Днес исках да правя палачинки, но се успах. Жалко.

# 38 301
  • Мнения: 68 642
Така е Тото..трябва да си знаем цената. Аз не чакам някой друг да ме оцени...минах го отдавна този период.

Аз готвя рядко. Ако знаете как се оценява високо когато размятам тавата...😆😄...ММ визирам де..

# 38 302
  • Мнения: 1 355
Ядосана съм. Братовчедка ми,която учи в чужбина,не се е обадила поне веднъж пак,откакто университетът й възобнови занятията им.Днес за пореден път безуспешно й звънях няколко пъти.Помолих я и да ми изпрати снимка от новата си квартира.Работа за пет минути.Колкото и ангажирана да е,можеше да го направи.нищо нямаше да й коства.А вече не е дете,на 22 почти. Писна ми това нейно пренебрежение.Говоря не за часове разговори и купища снимки,а ЕДНО ОБАЖДАНЕ,ЕДНА СНИМКА поне да имаше от нейна страна. И дори да не го прави нарочно,още по-лошото е,че явно не си дава сметка,че може би постъпва кофти.
И едва ли учи до припадък чак,или купонясва като разпрана,че да не може да отдели време,за да се свърже с хората,на които уж държи.Смятах,че между нас има някаква връзка,но явно все повече се отдалечава от мен.И колко още да я чакам да порасне и да се промени....Струва ми се,че само си губя времето.
Една друга братовчедка,която също имах за близка,също така тотално се отдалечи и отчужди от мен.Опасявам се,че същото е на път да стане и с тази.Ако така продължава,ще трябва да я отпиша от живота си,най-вече емоционално,докато остане само кръвната ни роднинска връзка.Но вече и почти никой не ми остана,на когото да разчитам,да се доверя...
То с децата се чуваме по за десетина минути, колкото да кажат че са добре. Ако чакам те да звъннат, може и два дена да прескочат. Ако си в чужбина и звъннеш на родители, на баби, една-две приятелки и си загубил час и половина минимум. Ти на 22 години колко често си мислише за роднините? Не се заяждам.

# 38 303
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Какви са тези цени в аптеките на антигените тестове? В политлиниката до нас ми направила този бърз тест с/у 33 лева, а ако ЛЛ ти даде направление е безплатен.
Оплаквам се, че още ми е зле, едно такова отпаднало ми е, нямам Т, лек сопол ми тече, кашлям леко и така. Антигенният тест ми беше отрицателен.

# 38 304
  • Мнения: 14 830
Тъжно ми, мъчно ми е. Почина лекар, колега с когото години работихме рамо до рамо. Уникален, човече, всеотдаен. Лекар и Човек. Само на 47 г. Душата ме боли.

# 38 305
  • София
  • Мнения: 10 323
Съжалявам, Джоли.

# 38 306
  • France
  • Мнения: 12 534
Джоли Hug Това е ужасна година. Ужасна! Разказа ни играта на всички.

# 38 307
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Моите съболезнования, djoleva! Тъжно е, когато си отиват млади хора и професионалисти!

# 38 308
  • Мнения: 8 522
Много тъжно 😢. Светъл път на душата му. 🌹

# 38 309
  • София
  • Мнения: 5 198
Съжалявам за загубата

Аз май ще се запътя към някоя болница.
Усещам , че съм обезводнена. Смазана съм . Боли ме всичко от дясно. Държа 37.1-5

Общи условия

Активация на акаунт