Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ян. 2020, 01:43 ч.

Да се оплачем... 2020

• 623 370
  • 16 096
  •   71
Отговори
# 6 225
Пеги, миличка, приеми и моите съболезнования.
Знам какво ти е, няма такава болка и пустота.
В първите моменти до такава степен бях в ступор, че имах чувството, че това се случва на някой друг.
Сякаш бях наблюдател, сякаш не се отнасяше до мен. Бях в някаква безтегловност. Сякаш не усещах, сякаш не болеше, имаше само празнота, огромна празнота.
Душата ми опустя завинаги загубвайки и двамата си родители.
Недей да таиш болката в себе си, плачи, крещи, чупи, изкарай я извън себе си.
Не е нужно винаги да си силна. Силата ще ти трябва занапред, защото първоначалната болка някак се потушава, но празнината винаги е някъде там в сърцето и душата и не става по леко, просто се научаваш да живееш с това. С тази опустошителна празнота, която никой не може да запълни. Още и още като заплача изпитвам такава тъга, че направо се задушавам. Сякаш е било вчера. Прегръщам те силно. Hug

# 6 226
  • Ако сте извършили шест невъзможни неща тази сутрин, защо не приключите с една закуска на Милиуейз, Ресторанта „На края на Вселената?“ Дъглас Адамс
Ох, много ми е мъчно ... Много!!! Вчера почина едно мое прекрасно момиче ... Млада жена на 32 ... Помня как влязох на 15 септември в този 9 клас ... Бях на 25, а те на по 15 години ... Четири години - приятелство, предизвикателства ... Вече 14 години откакто завършиха и все още имаме много силна връзка с тях ... Първите ми дечковци бяха ... Първият ми випуск ... Боже, колко слънчева усмивка имаше Петето! Уф ...

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 10:52 от Почти безобидн@

# 6 227
  • София
Ох, много млада Sad

# 6 228
Безобидна,ужасно е да си отиват толкова млади хора! 😣
Пеги,съболезнования! Не се притеснявай да се оплакваш тук,ние сме на среща да си излееш болката.
Коте,опитай се да не очакваш нищо,за да не си разочарована. И мисли и действай,до като е време. 🤗 Не си струва да си пилееш най-хубавите години...

# 6 229
  • София
Почти безобидна, много младо момиче, около моите години...

# 6 230
Понеже редовно се оплаквам в темата от щерката, да ви покажа какво ми подари вчера

# 6 231
  • Страната на чудесата
Боли ме гърдата, има зачервено петно около зърното...снощи леко вдигнах температура и тази сутрин-воала. Вероятно някъде пак съм се ударила, с това бързане. Преди време при ремонта пак се бях обзавела с травматичен мастит, сега пак. Ще ходя седмица отново с извара в сутиена, докато се разнесе. Голяма съм патица...съвсем скоро бях на мамолог, та поне притеснения нямам.

# 6 232
На едното око ми е излязло нещо като пъпка май,не знам,но е зачервено в единия край и болезнено на допир.Усещам сърбеж и дразнене,особено при примигване.И преди ми се е случвало и е минавало бързо,дано и сега стане така,иначе навярно ще трябва да ходя на лекар,а в момента не е много благоприятен момент за това...Преди време пък на същото око бях получила сходно възпаление,с дразнене при примигване.
Сърбежът е особено неприятен,защото не можеш и да се почешеш като хората,не трябва да го пипаш,за да не го раздразниш повече.Не можеш дори да го промиеш с нещо,абе май нищо не можеш да му правиш.Ох,дано спадне от само себе си!

# 6 233
За окото си купи Гентамицин маз за очи

# 6 234
Но ако е ечемик или нещо от сорта,дали ще проработи?

# 6 235
  • Young and beautiful.
Давах колата ми на ММ два пъти тази седмица и ми я е развалил. И естественп сега е "ми хубаво, няма да ти я карам повече" 🤬🤬🤬
Сега имам да карам кола на ремонт, на ГТП, да й правя гражданска и каско. И всичко трябва да стане в понеделник
А съм сама с бебето и Няма кой да я гледа, та трябва да я влача с мен + столчето за кола по таксита след като я оставя в сервиза. А него вятър го вее...
Аууу побеснях още повече

# 6 236
  • Абсурдистан
Оххх, кола....
Писах май...или не съм...не помня.
Нова кола, нова стара кола, лачена, след козметичен ремонт /дойде с ожулена броня и предна врата/, оправих я, беше още с транзитните номера. Отидох на погребение на свекър ми и малоумен братовчед на ММ ме" обра" от същата ремонтирана страна при положение, че бях спряла плътно до ограда на къща на улица, широка поне 5-6, че и повече метра, по която нямаше никакво движение и никакви други спрели в близост МПС-та. И понеже същият беше малоумен, роднина на ММ, на погребение сме, оказа се, че малоумника е без ГО и може би пил, родата гракна да не се занимавам с КАТ, за какъвто беше случая, ДКП нямаше как да попълним по обясними причини, а идиота нямаше и пари да ми даде кеш, защото не работи. Та аз като богата работеща след нервна кризо си поех ремонта. Това август месец.
Днес на ЛИДЛ, излизайки от паркинга, зад мен пореден...мъж, в спряло състояние съм, изчаквайки да се изнесат идващите по булеварда, та този така ме надъни отзад, че пликът ми с покупки от задната дойде на предната седалка. Колата му превключила ненадейно от газ на бензин и превъртяла два оборота, и оня спря в моята задна броня! Да му се не види и каръщината, и всичко! Аз съм шофьор от 30 години, със златен талон съм, толкова внимавам особено за пуста дистанция, като ми се навре някой в стоповете откачам направо, и все очите ми са в огледалото, и колкото повече-толкова повече тотал щета.
Поне излезе разбран, призна си вината и попълнихме ДКП, той звъня на неговия, аз на моя застраховател, надявам се да ми изплатят щетата, но отново разправии, сервизи, майстори, връзват ми се ръцете без кола, и то при положение, че вината ми е никаква!
Сега съм си сипала едно, нищо че е три часа, но определено имам нужда.

# 6 237
Съжалявам за загубата на Пеги и за ученичката на Почти безобидна.

# 6 238
  • sf
Една клиентка така ме нервирА, че чак се разревах. Уф, отивам да разхождам кучето, ще си кюпя и лЮкарството. Иначе гърлото ми е по-добре- да живее гранофурина!

# 6 239
  • Абсурдистан
И от мен съболезнования, в яда си забравих по-важното...ламарините ще се изправят, ама хората няма да се върнат, това е трагичното и непоправимото.....

Общи условия

Активация на акаунт