Да се оплачем... 2020

  • 2 031 120
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 6 780
  • Мнения: 47 973
Еее какво толкова пък е казала Sad Много неприятно Sad

# 6 781
  • Мнения: 6 668
Ми каза нещо от сорта, че била отмъстителна. При положение, че други момичета са се били, но това не беше споменато поименно.
Сега го обсъдихме, като се успокои и тя ми обясни.
И аз бях изненадана, по принцип е интелигентен човек учителката, но не ми стана приятно. Можеше да намери друг начин.

# 6 782
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Това, че някой на книга е начетен и уж интелигентен, не го прави добър професионалист и човек.

# 6 783
  • Мнения: 6 668
Така е. Но учителката по принцип е много разбрана като човек.  Мисля също, че  има деца в класа с доста повече проблеми - например боят, в който са участвали няколко деца, но не бяха споменати. Също има циганчета, които буквите не знаят, а останалите четат гладко и т.н. Ето затова не ми стана приятно.

# 6 784
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Frozen, ей сега е момента да и обясниш, че учителите са авторитети само в училище и в областта, в която преподават. Не са меродавни техните мнения с нула обективност. Ей сега как се ядосах...

# 6 785
  • Мнения: 47 973
И аз се ядосах
Явно е оправно детето, а ще е нужно в тая среда

# 6 786
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Славче, честит рожден ден! И аз ти желая здраве, вярвам че с другите предизвикателства ще се справиш!
Честито юбилейче и на малкото Кайсийче! Здраве и пак здраве!
Фроузън, споко! Мисля, че ако и го кажеш / на учителката) ще се почувстваш по- добре. Но пък няма ли да го отнесе детето...
 И аз имам ситуация с едната г- жа в градината. И все ми идва да не и замълча...то последния път не съм била аз когато се е изцепила.... Не стига, че бачкат по 5 часа на смяна...

# 6 787
  • София
  • Мнения: 10 320
Пак много рожденици! Славчето, малкия Слав и малкото Кайсийче! Всички да са живи и здрави и много щастливи и успешни.
Фроузън, по-добре отмъстителна, отколкото смотана. Погледни го от тази страна.

# 6 788
  • София
  • Мнения: 1 598
Здравейте,от днес чета темата...и аз да се оплача мъжо дойде от работа и пропусна да поздрави децата...аз му го казах и той го раздава сърдит сега...легна да спи...явно трябва да си трая...
А пък малкия от 1 час го карам да влезе да се изкъпе и си седи...

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 21:34 от iana28

# 6 789
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Минавам да честитя празника!
Да са здрави рождениците и с късмет!

Да съм по темата - оплаквам се - много съм уморена.

# 6 790
  • Мнения: 47 973
Ох и моя ми иде да го олупам с тигана

# 6 791
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте,от днес чета темата...и аз да се оплача мъжо дойде от работа и пропусна да поздрави децата...аз му го казах и той го роздава сърдит сега...легна да спи...явно трябва да си трая...
А пък малкия от 1 час го карам да езе да се изкъпе и си седи...

И аз от един час се каня да вляза да се изкъпя, ама седя още с хавлията зазяпана във форума Grinning
Оплаквам се, че утре трябва да се затъркалям до офиса,а така ме мързи.

# 6 792
  • Мнения: X
Ох, тук е студено и вали дъжд. Вчера миха улиците, за втори път тоя месец- малоумщина.
Никак даже не е малоумно. Ако са ръсили улиците с новите химии срещу поледица, така намаляват пораженията по асфалта. Едно време, когато ползваха луга и пясък, не се издълбаваше лунен пейзаж след една зима.

Оплаквам се, че при нас са купили машини, които почистват велоалеите и ги чистят най-редовно, но не са предвидили почистване на улиците. Да бяха предвидили и пътното платно на за почистване, от време на време.

Сега се връщам да чета, четири страници съм назад минимум, но не се сдържах да коментирам.

# 6 793
  • Мнения: 1 335
Живи и здрави да са рождениците, и много щастливи!
Ще помоля и аз за вълшебните палци, сбърках и не е ясно още какви ще са последствията.... не спирам да се виня, но станалото - станало. Защо в НАП и НОИ, примерно, можеш да правиш корекции, в съда не можеш?

# 6 794
  • Мнения: 11 981
И в НАП и НОИ може и да правиш корекции,  но това не значи, че Ще ти се размине санкцията. Каквито и да са последствията,  ще се справиш. Ако няма умрели, всичко е наред!

Оплаквам си, че ми е нервно, мнооого  нервно! Как ще се спи...

Общи условия

Активация на акаунт