Да се оплачем... 2020

  • 2 030 940
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 7 650
  • Мнения: 5 262
освен ако не си уреждат сметките някак . не се знае. очевидно не се съобщават тези случаи . и аз познавам дете, което от години е записано в градина, но се плаща на жена да го гледа в къщи

# 7 651
  • Мнения: 18 479
Аз съм съгласна, че това с пазенето на места трябва да се прекрати по някакъв начин, но като гледам се върви в обратната посока.

# 7 652
  • Мнения: 5 262
защото за лелките е удобно да имат 75% запълване на групата , а не повече. мноог деца са в група. така се регулира естествено .

# 7 653
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Чета ви,ама не пиша че моите оплаквания се покриват с повечето - не мога да спя,кисела съм,втора седмица съм полуболна,кашлям без Т,но съм като парцал и нямам сили за нищо.А за разкош съм с огромни херпеси ...явно ми е паднал имунитета.
Направо искам да зспя и да се събудя лятото на плажа!
Момичета,стискам палци на всички бързо да се стабилизираме и дечицата да са здрави  Flowers Four Leaf Clover

# 7 654
  • Мнения: 5 262
накупих витамини , ефекта е 0. тази година просто е така . поне при нас.

# 7 655
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
накупих витамини , ефекта е 0. тази година просто е така . поне при нас.
Е и аз вземам,ама ефект няма
ММ ми прави всеки дн фреш от грейпфрут,ама и това не помага.
Започвам клееваа тинктура и прополис пък да видим.

# 7 656
  • Мнения: 5 262
Аз доста го търпях , но сега започвам със стратегията @клин клин избива@ и с джогинг сутрин или вечер или и двете.

# 7 657
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да и аз не разбирам защо ги записват като нямат намерение да ги водят.
Някои ги записват с идеята да ги водят, но после по ред причини не го правят - най-вече защото децата боледуват често като посещават ДГ, но те ги спират почти по цяла учебна година не защото децата са болни, а за да не се раболяват. При моите познати случаи децата не бяха толкова болнави или с някакви състояния, които се усложняват от най-малкия сопол, колкото родителите изтерясваха.
А други записват децата, защото са с нагласата, че им се полага детето им да е в ДГ, после не си пускат децата, защото на децата не им се ходи, а и има кой да ги гледа у дома.

В яслата на моето гледаха да не им е пълна групата, но в ДГ не беше така, особено от 3та група натам. Все пак в 3та група започва обучение и учителките искат децата да си минават матеряла.

# 7 658
  • Мнения: 3 878
Оплаквам се, че детето ми е на животоподдържаща терапия, хронично болно. Всеки вирус е рисков, независимо А, Б или Коронования. Бизнесът с всякакви заместители, който успешно поддържаме дори под формата на реклами на лекарства у нас (което шокира всеки чужденец) докарва ръстови печалби като от  продажба на кока, допускам и отгоре, много отгоре.
Всичко е бизнес.
Не се тъпчете с витамини, няма да ви помогнат, само наливате в мелницата. Нещо като държавната лотария.

# 7 659
  • Мнения: 14 770
Чудя се дали не е лепнала някой друг вирус онзи ден в чакалнята на ЛЛ. Днес носа й тече на река,бистри сополи,но много! Кажете подсушаващи капки някакви или спрей? 😒

# 7 660
  • София
  • Мнения: 39 747
Дребният не е ял нищо от 2 дена. Отслабнал е.
Правих му картофено пюре.

# 7 661
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Any, на първо време инхалация със сода-завира водата, слагаш лъжичка сода и да диша изпаренията. Това подсушава

# 7 662
  • Мнения: 68 583
Момичета, моля за съвет - знаете, че вие сте ми коректив, не знам с кого да се посъветвам.
Здравно е, затова слагам в скрит текст:

Скрит текст:
За утре имам записан час при зъболекар. В София. За операция - ще се маха единия корен на кътник. Сутринта си взех билети. Знаете за проблема ми с гърлобола - сега минах през ЛЛ, изписа ми Зинат на 12 чАса, почнах го вече. Гърлото в дясно доста ме боли. Чудя се удачно ли е да ходя при това положение, или да отложа. Според ЛЛ - да отложа, защото има инфекция в гърлото. Според зъболекаря - не можел така от разстояние да прецени, оставя решението на мен, което малко ме изненада, защото го питах принципно - е ли противопоказание инфекция, за направата на хирургична манипулация на зъб, или не е. Както и да е..лошото е, че следващ час имало чак за края на април. И сега стоя и се чудя как да действам ?

# 7 663
  • Мнения: 4 611
Много ли те боли зъб? На твое място бих отложила и бих отишла при друг зъболекар, който има свободен по-ранен час. Но ако ти създава проблеми зъба по-добре отиди, до утре може да се е успокоила инфекцията.

# 7 664
  • Мнения: 8 929
Тета, аз също пия зинат и вчера бях на зъболекар. Казах го това на зъболекаря, каза че не е проблем.
И без това след кореново лечение най-вероятно ще ти изпишат антибиотик.

Общи условия

Активация на акаунт