Да се оплачем... 2020

  • 2 029 092
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 7 755
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз мисля, че вече е възможно да има случаи, обаче както винаги нашите управляващи не могат да се справят със ситуацията, не са подготвени и затова крият. Лошото е, че истерията започва и нас да обхваща!

# 7 756
  • Мнения: 18 323
При всяка криза има хора, които злоупотребяват с хорското доверие. Спомнете си как след Фукушима компетентно съветваха да се пие йод, уж братовчед на комшийката й доверил, че в народното събрание вече ги наливали с йод. И след взривовете в Челопечене имаше някакви олигофрении и т.н.

# 7 757
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
То йода от аптеката не помага срещу ядрено облъчване, виж за разстройство много помага.

# 7 758
  • София
  • Мнения: 5 941
Според новините от преди час, всички проби на пациенти от ВМА (17 на брой) са отрицателни, както и тези на хора от провинцията.
Предпочитам да вярвам на официалната информация, а не на ЕЖК. Все пак става дума за световен проблем и си мисля, че нашите власти едва ли биха лъгали по въпроса.

Пардон, малка грешка съм допуснала - 19 са от ВМА, 17 от страната.

# 7 759
  • Мнения: 35 891
Дами, актуалната тема за вируса е тази:
Вирусът в Китай - COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019)
Моля, не размножавайте дискусиите и паниката из целия форум.
След моя пост ще трия.

# 7 760
  • Мнения: 5 340
И мен ме боли мъдрец. Облечен е с коронка от години. Клати се доста.  Отлагам ваденето дълго време. Винаги ли мъдрец сe  вади с операция?.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 20:18 от K.A.G.

# 7 761
  • Мнения: 14 717
Не винаги. На мен един ми е ваден и си беше обикновено вадене.

# 7 762
  • Мнения: 68 370
Не винаги.

# 7 763
  • Мнения: 1 091
И мен ме боли мъдрец. Облечен е с коронка от години. Клати се доста.  Отлагам ваденето дълго време. Винаги ли мъдрец с вади с операция?.
Мен пък ме е страх да вадя мъдрец.
Имам един изваден и един месец бях на Аулин и Нимезил.
Така здраво се дрогирах и пак ме болеше.
Никне ми сега един мъдрец и ако кажат да го вадим ,ще орева орталъка. Disappointed Relieved

# 7 764
  • ново
  • Мнения: 5 885
Двата ми долни мъдреца са вадени с операция, но и двата бяха ретинирани. Евала на хирурга, дето ми ги вади. Не съм усетила нищо. Единият беше доста сложен случай.

Пак ме болят ръцете. Днес мъкнах две торби с покупки. Аз съм си виновна.

# 7 765
  • Мнения: 1 091
Да се оплача!
Идва ми в повече простотията на хората!
С всеки изминал ден се убеждавам ,че хората изпростяват необратимо!

# 7 766
  • Мнения: 5 340
Благодаря за отговора!  Другата седмица се каня да посетя стоматолог. Дано имам късмет!

# 7 767
  • Мнения: 6 643
Хората явно яко се запасяват. В магазините около нас нямаше брашно и олио. В къщи се въргалят само един пакет ориз и половин брашно.

# 7 768
  • Мнения: 4 888
Хората явно яко се запасяват. В магазините около нас нямаше брашно и олио. В къщи се въргалят само един пакет ориз и половин брашно.
Това малко като онова,очаква ни най лютата зима,юруш.Ще вали три дни,айде пък.Преди малко прочетох,че в Варна няма мокри кърпички.Три дни времето в Варна е толкова смахнато,че е нормално хората да си купуват.Но тотално изкупени,дефицит е тотална глупост.

# 7 769
  • Мнения: 18 268
Това с приятелите/роднини в системата на здравеопазването, които твърдят за потвърдените случаи на корона в тайна, страшно ми напомня за случая с остриганото, подготвено за отвличане дете в мола, което толкова много хора познаваха къде лично, къде бяха рода/приятелки на майката, а накрая се оказа, че не съществува.

Общи условия

Активация на акаунт