Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 287 802
  • 7 379
  •   2
Отговори
# 3 735
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Винаги съм се чудела на американките защо носят тези обувки на бос крак. Няма да отварян дума, че нейните са поне 1 номер по-големи.

# 3 736
  • Мнения: 8 793
Клюката е, че приятел/ка на Маркъл казал/а, че сега тя можела да си прави вече каквото си поиска, без да й се налага да иска разрешение. Също така въпросният/-ната приятел/ка споделил/а, че Маркъл не желаела Арчи да расте в тази "токсична среда".

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7895209/Friend-reveals- … g-permission.html

hahaha
Много ми е интересно за какво е трябвало да иска разрешение да го прави и вероятно не е получавала? И какво значи да прави каквото си иска....на мен това ми звучи като да правя простотии и да не ми търсят сметка, но така обикновено говорят тийновете, които се крият от родителите си Stuck Out TongueStuck Out Tongue На 40 години обикновено човек е свободен да прави каквото си иска, но тежестта на годините и опита го държат да не върши идиотии като децата.
Токсичната среда е кралското семейство. Е, кога тази жена ще посмее да се покаже в двореца?
Харчо, Харчооо....

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:36 от Не се сърди, човече

# 3 737
  • Мнения: X
Мойта първа мисъл беше, че подгъва е все едно аз съм го правила Simple Smile Така изглежда като съм си скъсила крачолите лично, иначе профи-подгъвите не личат- оверлог ли е, подлепват ли се...
Може подгъвът да е направен спешно защото е и крив, и негладен. Виждала съм и крачоли минати с телбод.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 20:17 от Анонимен

# 3 738
  • Мнения: 5 105
Обувките са с един номер по-големи за да не им се скапят краката цял ден в тези обувки, още повече че ги носят боси...

# 3 739
  • Мнения: 4 116
Има промяна относно присъстващите на предстоящия прием в Бъкингам в понеделник.
Освен Кеймбридж, ще присъстват и Уесекс и Анн. Нищо чудно и Харко да цъфне.

# 3 740
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ново от днес:








# 3 741
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Модна икона, пък не се погледнала как е излязла...

# 3 742
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Харесват ми ръкавите на Матилде, но малко по-дълги.

Напомнят ми за принцесини рокли.

# 3 743
  • Мнения: 18 503
Снимката със синята шапка и детето в църквата ме прободе право в сърцето! Уикална и изящна! Много,много красива.

# 3 744
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Статия в Дейли за това, че местенето в Канада може да не е много законно:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7895525/Meghan-Markle-P … ional-expert.html

Пише следното: (на пресекулки пиша, ще ме извините)

Конституционният експерт Michael Behiel предупредил двойката за действията им.

Той твърди, че от Върховния съд на Канада може да бъде поискано да се произнесе по въпроса, дали е законно да им се позволи да живеят в страната, твърдейки, че „няма конституционна роля за херцога и херцогинята на Съсекс“.

Цитат
He told The Times: 'They can visit Canada on behalf of the Queen but they can't take on any other royal family responsibilities or live in Canada permanently or part-time.

'I hope that [the] Prime Minister Justin Trudeau and his cabinet fully respect the nature and scope of Canada's Constitution Acts of 1867 and 1982'.

Той каза на The Times: „Те могат да посетят Канада от името на Кралицата, но не могат да поемат други задължения на кралското семейство или да живеят в Канада постоянно или пък непостонно.

„Надявам се [премиерът] Джъстин Трюдо и неговият кабинет да спазват изцяло естеството и обхвата на конституционните актове на Канада от 1867 и 1982 г.“

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:35 от Не се сърди, човече

# 3 745
  • Мнения: 8 578
Кейт и Уилям от последната им изява:
https://m.youtube.com/watch?v=Bl55a_wh7k4&t=7s

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:31 от Не се сърди, човече

# 3 746
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Лилибет с много хубава рокля. Жалко, че не е цветна снимката:

Скрит текст:


Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:31 от Не се сърди, човече

# 3 747
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много готино клипче с Уилям от вчера:

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1217540919295082497/pu/vid/ … 0xvH0Q.mp4?tag=10

# 3 748
  • Мнения: 13 682

Пошло деколте, отвратителна снимка.
Представям си ако някой, да не казвам кой Stuck Out Tongue Winking Eye, се беше появила с такова, какво щеше да последва по нейн адрес в темата. Сега обаче било прекрасно, хм Rolling Eyes
Подгъвът е кьопаво направен, може и сама да си го е правила набързо Wink Ако обаче наистина сама го е правила, жената ми става още по-симпатична. Поне ръцете й не за заврени на едно място и знае как да държи игла и какво се прави с нея. Пък нека не е идеално Simple Smile
Меган наистина има много добри попадения при дрехите. Подборката от оня ден, целяща за пореден път да я подиграе за пипането на корема, всъщност беше прекрасна. И Меган беше много красива, и дрехите много хубави.

Британските граждани не се ли ползват в Канада със статут, различен от този на останалите чужденци!

# 3 749
  • Мнения: X

Винаги се държи толкова приветливо с хората!

Общи условия

Активация на акаунт