Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 063
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 375
  • Мнения: 8 890
Водеща строителна компания от Северна Ирландия е рекламирала къщите си като подходящи за part-time royalty, използвайки снимки на Хари и Меган, на които изглеждат притеснени. Не е искала разрешението им. В последствие от компанията са казали, че целта не е била да ги засегнат, ще свалят рекламите си и ще дадат £10000 за чарити по избор на Х и М.
 Видях го в ВВС и тъй като знам, че не се ползват с доверие в темата, потърсих и в любимото Дейли Мейл, В ДМ го няма, но пък Сън вече също го споменават.

# 6 376
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
За Истаграм последователите - писах и преди, казахте ми че е невъзможно, обаче е... в момента “следвам” нови хора, без да съм натискала нищо... не съм чак толкова изчаткала... още Joy

За Губарнаторът - този тип държави като Канада и Оз, НЗ се управляват от ПМ, а губернаторът е с представителна функция, приемете го като президент-представител на Короната. Назначава се от баба, не се избира като ПМ-а... има юредически функции по-скоро, но държавата се управлява от ПМ....

Днес е Аустрелиън Дей, Кеймбридж и Съсекс са публикували:

https://www.instagram.com/p/B7wo4DfFwan/?igshid=faore67z7eyf

https://www.instagram.com/p/B7wj4C9poma/?igshid=1x54y0hljcn02

И от баба:

https://www.facebook.com/151274568227715/posts/2925411577480653/?d=n


Празникът празнува първият кораб с осъдени заселници пристигнал... после знаем историята...

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 01:47 от benitabeni

# 6 377
  • Мнения: 28
Определено Съсекс са отбелязали повода най-затрогващо и в унисон с последните събития там.

# 6 378
  • Мнения: X
Ъъъ... ако на Кейт не е постижение, не знам кое е. Явно не е и толкова лесно, щом някои избягаха с мръсна газ.

От друга страна....може симулирането на секс по филмите да е по-голямо постижение, знам ли.

# 6 379
  • Мнения: 2 898
...Браво, цели 13 мрънкащи, солидна бройка. 😉
Ми не знам, може и да е солидна. Това е само в началото...Innocent

Сега остава да се прегледат само още около 15 000 коментара под снимката. 😄

А относно това, че Бети била платила на някой да пусне възражение, ами да беше си спестила парите и просто да им беше взела титлите. 😉

# 6 380
  • Варна
  • Мнения: 36 580
То това, че е жена на престолонаследник ще е най-голямото постижение в живота й. 😄 Нищо де, нека е много "височайша". 😉

Правят ли й реверанси? Правят й. Какво има да се говори повече?

Някои биха убивали за тази привилегия ама не им се отвори парашута.

# 6 381
  • Мнения: X
Даяна и Уилям 😂

# 6 382
  • Мнения: 860
Дааа, колко по-класно е да си уейти Кейти, да чакаш Принца да се пробва тук-там пък като не му се отвори парашута да се върне до теб... много класа има в това..

# 6 383
  • Мнения: 2 898
То това, че е жена на престолонаследник ще е най-голямото постижение в живота й. 😄 Нищо де, нека е много "височайша". 😉

Правят ли й реверанси? Правят й. Какво има да се говори повече?

Някои биха убивали за тази привилегия ама не им се отвори парашута.

Това е щастието в живота, да намериш някой, който да ти прави реверанси. 😂 И то не защото Кейтито сама е постигнала нещо в този живот, а защото се е омъжила изгодно. 😁

# 6 384
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 710
Е, то и на останалите кралски особи им се правят реверанси не защото са ги заслужили/заслужават, а защото са се родили от правилните хора. А на някои им пълзят в краката.

# 6 385
  • Мнения: X
Правят ли й реверанси? Правят й. Какво има да се говори повече?
Някои биха убивали за тази привилегия ама не им се отвори парашута.
Може някои да убиват за тази “привилегия”, но не и Мег. Тя наскоро отказа реверанс и прегърна жената, която се опитваше да се кланя. Ето: https://people.com/royals/see-the-moment-meghan-markle-rejects-a … ung-world-summit/
В статията има клип.
Привилегията на поклоните бих я нарекла по-скоро отживелица. Но тя и цялата монархия е една дъхаща на нафталин институция.

# 6 386
  • Мнения: X
Гледах някакъв клип защо Хари предприе тази стъпка. Мрънканиците на Даяна, после мрънканиците на Мегън.
Съжалявам, обаче да се намъкнеш в кралския двор и да очакваш, че всички автоматично ще те боготворят, да се изненадваш от интриги на най-високо ниво, липса на прайвъси, излагане на какво ли не в пресата и гледане под лупа, трябва да си откровено тъп. Глупав и наивен. После целия свят ти е крив. Едната хайде, мисли си, че навсякъде е, като в Америка, ама другата...нали е аристократка...

Уейти, мейти...факт. На жената и се кланят, чака я трона и децата и са престолонаследници. Целта оправдава средствата. Определено не е за всяка уста тази златна лъжичка. Затова и хората я харесват. Защото показа, че има това, което е нужно, за да им стане кралица. Много са се навирали в чаршафите на принцовете, малко са станали кралици, повечето са свършвали зле. Интересно как нещата не са се применили много в наши дни.

# 6 387
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 710
А не е ли възможно жената пак да не е схванала нещата с поклоните?

# 6 388
  • При семейството си
  • Мнения: 6 566
По повод изгодните бракове и постиженията, точно в тази посока с какво Мегън е по-различна от Кейт? Какви са и великите постижения, за да е част от Роял Фемилито, родена аристократка, Нобелова лауреатка?

# 6 389
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Правят ли й реверанси? Правят й. Какво има да се говори повече?
Някои биха убивали за тази привилегия ама не им се отвори парашута.
Привилегията на поклоните бих я нарекла по-скоро отживелица. Но тя и цялата монархия е една дъхаща на нафталин институция.
Явно Хари и Мега нямат нищо против парите на остарялата институция, след като се натискаха нагло да са на хранилка😂.
И скъпата сватба не отказаха 🤐.
Една снимка с лошия татко🤔 На някои хора, рано или късно им лъсва м... зад..ик.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт