Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 357
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 2 655
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, ти не си ли на срещата?
Не. Фана ме страх, че ще се влюбя в Холдъна Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 656
  • Мнения: 15 619
Първо възглавница от пачи пух, после балдахин на спалнята. Тц, тц Joy ....по-добре ортопедична/анатомична възглавница дорде не е станало късно за вратлето...
Абе, човекът мое мОсака да праи, ти кусури му търсиш... Trollface

# 2 657
  • Мнения: 10 695
Възглавница от пачи пух, после на другата заплата и завивка,  а междувременно дали да поканя Джу да тестваме матрака? Mr. Green
Взех анатомична - боли ме врата и ми мирише на изкуствено.
Луне, мОсака не мога да правя Wink

# 2 658
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Мизата ми е от 3 степенно меню нагоре. Не се (про)давам евтино Joy

# 2 659
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Божкееее, наминете в модераторската да видите какъв траур е настанал, защото днес са спрели окончателно старата версия на форума. Направо от пръстите си ги смучат.

# 2 660
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Възглавница от пачи пух, после на другата заплата и завивка,  а междувременно дали да поканя Джу да тестваме матрака? Mr. Green
Ще дойда, ще дойдааааа. После да няма ох, мох назаден и дай да си останем само приятели?! Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

Взех анатомична - боли ме врата и ми мирише на изкуствено.
И аз съм тегава на анатомичните възглавници и още не съм намерила перфектната...щото не ми се фърлят често едни 60-100 и кусур лева за проба-грешка. От евтините и мен ме боли врата. Все едно съм спала на камък. Имам латексова и съм супер доволна, защото не се сплесканясва и в същото време не е твърда. Но така и не се отмириса и спарва. Но й намерих цаката - непромокаем протектор от jysk. Предполагам ще стане и с обикновен капитонирам протектор. Другата ми възглавница е на Yatas - Visco Therapy Neck - много кофмортно омеква и се нагажда под тежестта, но ми идва ниска след това.

# 2 661
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Лане, ей на, Джу рече, че идва. Стягай се! Wink

Хубави матрак и възглавница са си важни. Аз съм се изхитрила да спя на две възглавници, нагласям ги както ми е удобно за момента. Даже едната си я влача навсякъде с мен, като пътуваме с колата.

# 2 662
  • Мнения: 10 695
Джу, права си - възглавницата трябва да е удобна,независимо дали си я сложила под  главата или под кръстчето за удобство Wink
И непромокаемия протектор е добра идея ако жената много се ... ентусиазира и екзалтира Mr. Green
Хайче наминах - два реда сълзи и три реда сополи за старата версия.
Янче,що останах с впечатление, че кокера ти е окупирал едната възглавница - такава снимка май беше пуснала.

# 2 663
  • София
  • Мнения: 6 308
Скрит текст:
Еха,зарадвах се и аз за Ариа!
Аз тайничко ви чета от време на време,като ми е скучно по другите теми и мисля да се присламча. Stuck Out Tongue Winking Eye
Приятна ви среща и Наздраве! Аз ще пийна 20 грама уЙскенце май,че нещо сЪ напрегнах днеска.
Да ти кажа. Улучи момента. Ся ще пият, заети са, никой няма и да разбере как си влязла и писала, писала...
Мани таа работа. Аз съм дежурен. Мерки, СВ, мотивационно писмо, житие-битие.
Къде дават така, тихомълком. Laughing

# 2 664
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Лане, той окупира възглавниците на мъжа ми, само да го види, че става, моментално се намества. Да си спим двамата Simple Smile. Откакто сме се прибрали, е много гальовен. Непрекъснато се гали, раздава целувки, все гледа да се долепи до мен. Първият ден направо изпадна в стрес, като ме видя, че се стягам да ходя до магазина. Сега вече е по-спокоен.

# 2 665
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, права си - възглавницата трябва да е удобна,независимо дали си я сложила под  главата или под кръстчето за удобство Wink
Тази за под главата не е удобна за под кръстчето Stuck Out Tongue Winking Eye

И непромокаемия протектор е добра идея ако жената много се ... ентусиазира и екзалтира Mr. Green
Това е отдавна проиграно, щото винаги има какво да се лее ->  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 666
  • Мнения: 10 695
Онзи, тя и снимки трябва да представи - с банЦкни, по без банЦки,  на плажа,  топлес  и т.н. Тука строго следим за тези неща!
Джу, удобна е за под кръстчето. Трябва ли да ти показвам как  се поставя правилно, а?  Wink

# 2 667
  • Мнения: 15 619
Лане, кат те хвалят, ще мълчиш.

# 2 668
  • Мнения: 14 780
🧐 Мерки давам,само ако ще ми купувате нещУ. Писма и СВ-в Джобса. 😁 Житие битие не ви трябва да знаете. 🤫🤭

За старата версия чета във всяка тема. Направо като отворя хладилника очаквам някой там да изскочи да се възмУти що е спряна. 😱😓

Тамъъън да публикувам,гледам и снимки искате. 😭 Ма вие срам нямате тука! Кой ме накара да влезна аз в тая тема?!🤪🤪🤪
Май да бЕгам до като е време.

# 2 669
  • Мнения: 10 695
Луничке, ти в предишният си живот да не си била възпитателка в  швейцарски девически пансион, м?  Simple Smile
Янче, кокера ти е голяма скица!

Общи условия

Активация на акаунт