Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 341
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Всичко играя аз ама не съм добра. Играя за кеф, не за победа.

Варненски залез ви пускам, направо не можах да му се нагледам.



# 196
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз допреди малко се борих с това:

и спечелих... Joy

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 18:31 от Phoenix Wright

# 197
  • Мнения: 10 691
Хайче, снимки преди моста и преди Евсиноград ? Simple Smile
Не знам защо обаче нещо пак ми е свинско ...... Това студено време вън не ми действа добре.

# 198
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Не знам защо обаче нещо пак ми е свинско ...... Това студено време вън не ми действа добре.

Абе баш добре си ти действа Simple Smile

# 199
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Ах, лисицоооо, как позна само... Точно от тези места са.

# 200
  • Мнения: 10 691
Пънчи, не ми действа добре ! Имам няколко бутилки качествен алкохол ама изобщо не искам да го поглеждам. Нещо не съм на вълна ....

# 201
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 410
Пънчи, не ми действа добре ! Имам няколко бутилки качествен алкохол ама изобщо не искам да го поглеждам. Нещо не съм на вълна ....
Не знам дали чуваш освиркването от публиката достатъчно добре Stuck Out Tongue

# 202
  • Мнения: 6 380
Пънчи, не ми действа добре ! Имам няколко бутилки качествен алкохол ама изобщо не искам да го поглеждам. Нещо не съм на вълна ....
Тогаз само спорт шти помогне. А избор из видовете спорт има. И разходката на кучо с подтичване е спорт. Grinning Или пък притичваш до некоя фитнес зала - там освен спорт може да има и гледки. Питай Пънчи, той е с богат опит по залите. Joy

# 203
  • Мнения: 10 691
На публиката мога само да кажа, че имам и домашна ракия ! Обаче изобщо не ми се пие...
Абе къде са Белла, Буба, Гугълчето, Дени, Кика, .... не са се мяркали в последните дни ...

# 204
  • Мнения: 6 380
Първите 4 отдавна не са се мяркали. Ама за Кики и аз недоволствам. Grinning /Не че и за другите не ми се ще да са тук, ама е по-малко вероятно./

# 205
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Пият, гньетат и тия три работи Simple Smile

# 206
  • Мнения: 10 691
Гугълчето по-скоро щурмува някой баир, вместо да пие ....

# 207
  • Мнения: 6 380
Така, така, напрау й завиждам понявгаш. Grinning Обаче нали беше почнала работа, та мислеше тичането помежду работата. Па с тоз гаден въздух и да тичаш ... не става.

# 208
  • София
  • Мнения: 6 308

Не знам дали чуваш освиркването от публиката достатъчно добре Stuck Out Tongue
Начи мен, напрао на бесилото ше ма качат. Simple Smile

# 209
  • Мнения: 18 298
Хайче, таквиз залези има и в моя добруджански край... Липсват ми... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт