Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 324
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15 619
ДобрЮтроооо! Вдъхновителен и напоителен да ви е денят!

# 241
  • Варна
  • Мнения: 36 594
Спагети и таратор Wink

# 242
  • Мнения: 13 082
ДУ! Аз ще пържа филии, как се сети голямата баш това... Нямам една капка олио, та и до магазина ще търча.

# 243
  • София
  • Мнения: 18 695
Моите не са яли никога пържени филии Simple Smile

# 244
  • Мнения: 18 298
Ммм, пържени филийки! Yum
Моята сега я карам да яде (други работи) - на всичко отговорът е „Бляя!” (с отвратена физиономия). Sad

# 245
  • Мнения: 6 378
ДУ!
Пък язе ядох щолен /правих един около Коледа, та сега и втори/ - тва чудо щот е с повече мазнина така засища. Па и е фкусно. Grinning Ама само с ядки го правя, че със захаросани плодове става много сладко. Мислех баничка да си купя попътно за работата, мъ тя баничарницата затворена. Явно са си пуснали отпуска след празниците.
Дитето и досега не яде много на закуска. Аз пък закусвам като огладнея - 1-2-3 часа след ставане. Както доди. Grinning
А неделя е ден за палачинки. Преди няма и месец си взех нов тиган от Лидъл. Верно исках голям, ама ... малко съм се пресилила - палачинките стават огромни. Joy

# 246
  • Варна
  • Мнения: 36 594
Викаш направо катми произвежда Simple Smile

# 247
  • Мнения: 6 378
Баш катми праяя, щот ако са по-малки при обръщането е зор, че олиото пръска. Ем, така е, цял живот ще си се уча. Joy

# 248
  • Мнения: 15 311
Кое олио пръска, бе Инче. То нали само леко се намазва тиганя, няма пръскане.
Аз даже само първоначално мажа тигана и после само пържа, пържа, пържа. Joy
В моята смес за паТачинки слагам и малка чашка олио и изобщо не се налага да слагам мазнина в тигана след първоначалното намазване.

# 249
  • Мнения: X
Домашно направен сандвич с варени яйца, айсберг, риба тон и майонеза в лучен хляб. Голяма благодат, като го изядох ми се доспа отново 😁

# 250
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ако смотая в момента един такъв и цялата идея на фиНтеса отиде по дяволите. Joy

Баси, добре, че ISP-то ми предлага плащане на сметката за интернет онлайн, че хич не ми се разкарваше до офиса им на другия край на града. Готиното е, че интернета тръгва веднага след като мине транзакцията. Simple Smile

# 251
  • Варна
  • Мнения: 14 536
ДобрУтрУ! Релакс и нови, празнични, именни дни . Събирам сили и си търся апетита.Sunglasses

# 252
# 253
  • Мнения: 11 505
Дзак!
Тук съм аз, ма се разсейвам със строителни дейности. Отивам след малко да търся крепежни елементи за скрит монтаж с бащата. Онзи дървен плот, за който ви питах тряа да го монтирам на стената, не искам от обикновените, а да се монтират под плочките като конзола. Давайте идеи, ако имате!

# 254
  • Мнения: 6 378
Кое олио пръска, бе Инче. То нали само леко се намазва тиганя, няма пръскане.
Аз даже само първоначално мажа тигана и после само пържа, пържа, пържа. Joy
В моята смес за паТачинки слагам и малка чашка олио и изобщо не се налага да слагам мазнина в тигана след първоначалното намазване.
Aз обаче не слагам никаква мазнина в сместта. И се налага допълнително. Ни мои. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт