Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 398
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 15 619
Инче, на пелети и навсякъде подово - и на първи, и на втори етаж. Не можех да си представя и радиатори да ми пречат на стремежите да местя и размествам.. Както и да е. Дървата друга топлина дават. Завиждам ти.

# 496
  • Мнения: 6 382
Луне, ама при теб е много просторно, пък и доколкото помня от снимки 1-вия и 2-рия етаж са ти свързани, та тва по-трудно се отопля. Пък ние сме си с нормално стълбище /по което тичам Grinning/, на долния етаж се топли само 1 голяма стая /че е с малка кухня към нея/ и радиаторите са на горния етаж. Пък и са малки апартаментчета. И те така. Ама съм най-щастлива, че готвенето долу ми оставя и миризмата долу. Grinning

# 497
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Първи английски за 2020 Simple Smile

# 498
  • Мнения: 18 298
Наздраве, другарю!
И аз замръзнах и пих малко ликьорче. Ей сега ще реша всички проблеми в бг-мамата с много мъдри мисли. Smiley Innocent

# 499
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Марчето го няма в барчето,
поръчвам бира ще се философира

# 500
# 501
  • Мнения: 15 619
Наздраве, другарю!
И аз замръзнах и пих малко ликьорче. Ей сега ще реша всички проблеми в бг-мамата с много мъдри мисли. Smiley Innocent
Остави малко и за другите, де! Ненаситница!!! Joy
Стоплих се. Малки виски след вечеря , прегърнах пецата два, три пъти и ми се сгря най-сетне душата.
Отприщила съм се на народни песни с космическо звучене и бичи в слушалките, че тръпна чак. Айде, топла вечер ви пожелавам... Тук съм де. Trollface
Пънч, наздраве!

# 502
  • София
  • Мнения: 6 308
Първи английски за 2020 Simple Smile

Скрит текст:
Ма ти си баровец. Водиш, цокаш бироци и прибираш. Simple Smile
Аз фащам двете, водя едното на урок /на уникално куцо място за спиране/, тичам с другото за тренировка, връщам се да взема първото, карам го дОма и после прибирам второто. През 2 квартала, не е далече, ма в час пик и сравнително централни места.....уужасТ. Редуваме се уж или прайм копродукция с онази, ма си е тегаво. Simple Smile

# 503
  • Мнения: 11 505
Аз само да вметна колко е хубу с пораснали деца. Цокам си розе на дивана Blush

# 504
  • Мнения: 18 298
Боже, аз мислех досега, че самият Пънч ходи на курс по английски (някакво висше ниво, разбира се!). Flushed А то децата... аха... (и на градус го проумях това Wink)! Smiley

# 505
# 506
  • София
  • Мнения: 6 308
Мернах някъде един ликьор. От тва ли на градус? Laughing
Тва и за загрявка не стаа, камо ли за тренировка, за състезание, дан говорим. Simple Smile

# 507
  • Мнения: 18 298
Толкова мога де... Relaxed

# 508
  • Мнения: 9 817
Една мента от мен, едно гостуване от свекървата (донесе ми скинцници жената) + 0 часа сън миналата нощ и съм бъзната и сънена от сега, нямам търпение да стане време за нанина

# 509
  • Мнения: 13 082
Мразя хората с големи деца Dizzy Face А също и тези без деца!

Общи условия

Активация на акаунт