Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 342
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 11 505
Ся сме две и двайста

# 811
  • Мнения: 15 619
От таз вечер ли, Кико? Laughing
Лори, хубава снимка!

# 812
  • Мнения: 9 812
Фиу Фиу, здравейте. Разболявам се, изпуснах луна, Инчето да ми подари полата да ме мотивира да вляза в нея, Лори да не се измъква с детски снимки, а Кики ме е изпреварила. Добър вечер!

# 813
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Лори, къде е тоя колизеум? Мноо як изглежда. Simple Smile

# 814
  • Мнения: 2 583
Добър вечер.
Имам желание да убия някой, желаещи?

Май да си сипя...

# 815
  • Мнения: 6 381
Гювеча с милото го изтървах. И Лори с колизеума също. Е, пък. Ми требваше да си дам заявките. Че да има утре како да продаваме. Grinning Тюх. Ни разбрах и Кики с 2020. Па ни спъ. Grinning Уж.
Deеde, кажи ко ти има, ний ща успокоим. Майтапа настрана, ама ...
Скрит текст:
тия дни едни новини пристигат, които така те заземяват, че ... сичко проблеми изглеждат нищожни. Човек се смирява някак си при досег със смъртта. Не ми е много лично, но само като се поставя на мястото на близките и настръхвам.
Норче, сига съм с по-дълга пола, и с нея ше се снимам, щот па тя стиска в кръста, мое да ти помогне повичи. Joy Мноу мий удобно с пола, ама все навличам клинове, че мий студенко. Ни нам дали съм по модата обаче. Grinning

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 18:48 от ina.ina

# 816
  • Мнения: 18 298
Че аз да не ви плаша... Stuck Out Tongue Winking Eye
Филипи е това.

# 817
  • Мнения: 15 619
Кике, ще чакам да изпозаспят и ще си пусна черно селфи. Аз съм си заземена и без световни катаклизми и лоши новини. Пък от време на време даже и смирена.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 18:51 от luna

# 818
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Сипаф си, но днес пръвата бира влаза трудно Wink

# 819
  • Мнения: 15 619
Сипаф си, но днес пръвата бира влаза трудно Wink
Прокарай я с нещо!

# 820
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Хммм

# 821
  • Мнения: 2 583
Лекинко почват да ме дразнят хора, които не знаят какво искат, и ще им покажа откъде изгрява слънцето накрая.
Отделно в  Техномаркет днес ми вдигнаха кръвното, толкова да са зле, направо не знам как съществуват още. Като плужеци всички, грам живот няма в тях.

# 822
  • Мнения: 15 619
Кажи кого да набием и да ти минава...

# 823
  • Мнения: 9 812
Ина, и аз така се разхождам по цяла зима, ма май хич не сме модерни Grinning

# 824
  • Мнения: 2 583
Кажи кого да набием и да ти минава...

Една малка сладка абитуриентка, която вече скъса нервите на майка си, и сега почна моите.

Общи условия

Активация на акаунт