Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 52 058
  • 5 731
  •   1
Отговори

Анкета

В колко часа си легнахте на Нова Година?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 1 170
  • Мнения: 13 079
Пенке, завид за Амстердам.
Лунче, честито да ти е златното яйчице! Много поводи за гордост да донесе! 🤗

Аз отивам на рд, обаче трябва преди това за мина през мола за подарък. Нагримирана съм здраво, малко ме е срам, ама отивам де.

# 1 171
  • Мнения: 18 228
Честит рожденик, Луна! Tada
Да е много здрав и щастлив! Balloon
Champagne Наздраве!

# 1 172
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
Исе, аз бях в много як квартал, но е по линия на трамваи и автобуси. Не съм сигурна изобщо къде минава метрото из централната част.
...
Всяка информация ще ми е от полза.

# 1 173
  • Мнения: 10 611
Луничке, да ви е жив и здрав и много да ви радва !
Пънчи, е те това е вече класика - винце и кашкавалец.
И аз се наплющях с домашни сърми.
Кико, та къде казваш, че искаш да ме цункаш ? Mr. Green

# 1 174
# 1 175
  • Мнения: 9 766
Исе, метро в Амстердам не ти трябва. То се ползва от прилежащите градчета за достъп до самия град. С трамваи се стига до всякъде, нощно време има автобуси. Най-изгодно и за пътуване и за разглеждане е с i amsterdam card. Включва почти всичко и градския транспорт (без нощния). С деца или без ще ходите да знам какво да ти препоръчвам? И до айндховен полет или до Амстердам?

# 1 176
  • Мнения: 8 937
Завиждам на всички хранещи се индивиди. Аз реших, че ще съм на режим след празниците - всичко е яйца и зеленчукова супа. Joy

# 1 177
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Луна , честито и от мен ! Развихри се на този специален ден.  А рожденника да те радва и да обожава майка си.
( напук на форумните теории )😎

# 1 178
  • Мнения: 18 228
Тайчо, не си разбрала. Всички тук сме на диета. Ако случайно изядем някой тоблерон, е по грешка. Blush Най-стриктни в диетите сме аз и Холдън. Само плодове и зеленчуци. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 179
  • Мнения: 11 505
Кико, та къде казваш, че искаш да ме цункаш ? Mr. Green
Не аз тебе, а ти мене, ама аз знам къде искаш да ме цункаш Laughing

# 1 180
  • Мнения: 15 619
Луна , честито и от мен ! Развихри се на този специален ден.  А рожденника да те радва и да обожава майка си.
( напук на форумните теории )😎
И да ме вземе да живея с тях, нали... Grinning

Кико, та къде казваш, че искаш да ме цункаш ? Mr. Green
Не аз тебе, а ти мене, ама аз знам къде искаш да ме цункаш Laughing
Ти пък, Кике! Той  просто харесва бюстиета.Grin

# 1 181
  • Мнения: 8 937
Тайчо, не си разбрала. Всички тук сме на диета. Ако случайно изядем някой тоблерон, е по грешка. Blush Най-стриктни в диетите сме аз и Холдън. Само плодове и зеленчуци. Stuck Out Tongue Winking Eye

По принцип сте права - на диета сте, просто менюто е различно. GrinningАз се чудех преди няколко дни дали да не я започна от Нова година, но вече ме е срам. Joy

# 1 182
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Луна- не , ще комплексираш снахата .Grinning

# 1 183
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Луна, жив и здрав да ти е рожденника!

Тайчо, не си разбрала. Всички тук сме на диета. Ако случайно изядем някой тоблерон, е по грешка. Blush Най-стриктни в диетите сме аз и Холдън. Само плодове и зеленчуци. Stuck Out Tongue Winking Eye
...да, и после по ранните сутрешни часове - атака на хладилника! JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 1 184
  • Мнения: 18 228
Гледай, гледай, какви приказки! Flushed
Тайчо, не бива да им се вярва... Innocent

Общи условия

Активация на акаунт