Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 323
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 8 937
Lorelada, винаги ще Ви подкрепя от женска солидарност.
Phoenix Wright, един приятелски съвет - никога не оспорвайте, че една жена е на диета. Може би просто Вие не знаете, че диетата включва и торта. Blush

# 1 186
  • Мнения: 10 685
Луне, съмнявам се че Кика имаше предвид  точно бюстието Wink 
А ще и трябват и няколно дни отпуска за въстановяване след ...... целувката Mr. Green

# 1 187
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Lorelada, винаги ще Ви подкрепя от женска солидарност.
Phoenix Wright, един приятелски съвет - никога не оспорвайте, че една жена е на диета. Може би просто Вие не знаете, че диетата включва и торта. Blush
Аз не съм спорил. Засилващата диета си е пак... диета. Laughing

# 1 188
  • Мнения: 8 937
Lorelada, винаги ще Ви подкрепя от женска солидарност.
Phoenix Wright, един приятелски съвет - никога не оспорвайте, че една жена е на диета. Може би просто Вие не знаете, че диетата включва и торта. Blush
Аз не съм спорил. Засилващата диета си е пак... диета. Laughing
Много... дипломатичен отговор. Joy

# 1 189
  • Мнения: 18 298
Феникс, когато някой ден се запознаем лично, Вашите уши ще бъдат в голяма опасност. Smiling Imp Тайчо, моля те говори на ти, че прихващам Вие-то. Relaxed

# 1 190
  • Мнения: 15 619
Лане, мое да не съм разбрала докрай, на спомени я карам.
Лорче, агентов ще ни покани на сватба да тропнем хорце, па и нали ракоята му щяфме да изпиваме... Помотва се нещо, прай си оглушки. Гледа да я привърши май самичък.

# 1 191
  • Мнения: 8 937
Ох, добре... Но после, ако някой ме обвини в лошо възпитание, ще посоча Теб като отговорна. Joy
За неговите уши не знам, но има няколко субекта от мъжки пол, на които имам какво да кажа по повод изявленията им.

# 1 192
  • Мнения: 11 505
Реших, че рудолфа се е превъплатил

# 1 193
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Много... дипломатичен отговор. Joy
За разлика от някои други хора в един друг подфорум (кой ли....Joy), аз знам какво е това. Simple Smile
И можеш да ми говориш на "ти", това "вие" ми идва твърде формално. Joy

# 1 194
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Thaicho ,  тук може и директно да ги критикуваш .Grinning
Днес всички сме кльопали сарми.

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 20:38 от Viviana91

# 1 195
  • Мнения: 11 505
Няколко дни, а, Лане?

# 1 196
  • Мнения: 8 937
Joy Така не е интересно - най-много да изслушам някоя тирада за пасивната си агресивност. Друго е да видиш някого на живо и да го гледаш в очите, докато го подреждаш. Иначе си имам топ 3 на любимите мъже във форума - Тропси, Рудолф и още един, чийто ник не помня, но обясняваше, че сексът е болка... Чак се замислям - ако напусна ММ, ще е заради такъв мъж.

# 1 197
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Лане, мое да не съм разбрала докрай, на спомени я карам.
Лорче, агентов ще ни покани на сватба да тропнем хорце, па и нали ракоята му щяфме да изпиваме... Помотва се нещо, прай си оглушки. Гледа да я привърши май самичък.
Нямате никакви проблеми, само да стигнем дотам.
Тая Везна обаче се люшка от една крайност в друга, да видим откъде ще избие...Joy

# 1 198
  • Мнения: 8 937
Само не с лошо за везните...Flushed

# 1 199
  • Мнения: 10 685
Ми Кико, като ме хванеш за скалпа и почнеш да викаш "Искам ощиииии".... ами ще отидат  няколко дни. Гаранция,  че след това ще буда мълчалив и аз.... няколно дни Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт