Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 52 061
  • 5 731
  •   1
Отговори

Анкета

В колко часа си легнахте на Нова Година?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 1 275
  • Мнения: 18 229
Сняг заваля... като онзи хикикоморито не искам да излизам от стаята си... Sad

# 1 276
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
В Амстердам съм ходил 2 пъти, и двата хотела бяха в центъра - пълни дупки Simple Smile

Инак това е задължителна дестинация ...
https://www.rijksmuseum.nl/en/rijksstudio?ii=0&p=0&from= … A02%3A17.5077634Z
В Девентер съм била. Стаята ми в хотела беше като килер с мини баня. Но пък още по пътя до там прицелих якия рок бар. Simple Smile После до Лелищад ходихме, да съберем едни колеги.... Ми, толкова са им еднакви къщите, че не знам как се прибират като си пийнат.

Инак, благодаря за препоръките!

Ще правим ли сгляда идната седмица?

# 1 277
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Пак отървах котиту на Джу ... Джулайоооо вИднага да си покажиш котиту на лично !
Ти ще покажеш ли как кучето маха с опашка? Joy

# 1 278
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Ти пък ся, кучето... Да покаже себе си как маха с опашка. Няма да се даваш евтино, Джу 🤭

# 1 279
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Къде е Рудолф? Толкова е забавен.

# 1 280
  • Мнения: 10 611
Ти ще покажеш ли как кучето маха с опашка? Joy
Ми що дан ти покажем ... може и да може  Wink
Ама ако вземеш се впечатлиш и хухнеш към Варна щото искаш да нагушкаш кучо ... те тогаз не нам какво ще правя Simple Smile

# 1 281
  • Мнения: 9 766
Добро утро, аз съм навита за среща Simple Smile
Не ни бяха по джоба хотелите из Амстердам и нацелихме най-якото airbnb. Мацката беше супер пич и си правехме съвещание всеки ден за план и насоки за следващия. Пак ми се ходи, обаче първо ще е Будапеща

# 1 282
  • София
  • Мнения: 18 635
И мен Нидерланд ми харесва много.Моят син се е амбицирал да учи и живее там,дано успее.
Хотел няма да препоръчвам,беше цифра,но с деца е ..

# 1 283
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Пак ми се ходи, обаче първо ще е Будапеща

Хаха кога? Екипа от НГ, мислиме по детските ваканций да се метнем до там Simple Smile

# 1 284
  • Мнения: 9 766
Октомври го мисля за да имам време да се възстановя финансово от морето. Ако изобщо ходим някъде де, търся си апартамент и ако е яко за ремонт или ми е над бюджета, ще видя почивки, ама друг път Grinning

# 1 285
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ама ако вземеш се впечатлиш и хухнеш към Варна щото искаш да нагушкаш кучо ... те тогаз не нам какво ще правя Simple Smile
Пишеш в гуугъл - "какво да правя, ако жена иска да ми гали и гушка кучето?" Stuck Out Tongue Winking Eye

Ти пък ся, кучето... Да покаже себе си как маха с опашка.
Аз говоря с метафори Bowtie Същото и аз имам предвид Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 286
  • Мнения: 10 611
Проверих. Пише: "Бъди готов да правиш секс с жената, след като е нагушкала кучето." Mr. Green

# 1 287
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Buenos dias!


Ваканцията беше кратка, но прекрасна. Още повече, че поводите бяха няколко и все хубави.  Получих най-хубавия подарък за рождения ми ден - събрахме се цялата фамилия. Вече сме си вкъщи, кучето е най-доволно. От снощи е непрекъснато върху ми, не спира да ме ближе, да ме бута с лапи и муцуна. Сигурно го е страх да не го оставим пак. Simple Smile

# 1 288
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Проверих. Пише: "Бъди готов да правиш секс с жената, след като е нагушкала кучето." Mr. Green

Нищо ново.

# 1 289
  • Мнения: 18 229
Лан тия дни е неузнаваем...
Вълчата луна го е превърнала в хищник... 😁

Общи условия

Активация на акаунт