Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 328
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 515
# 1 516
  • Мнения: 6 379
Хихи, прясно, прясно, от фейса Simple Smile И много актуално за сезона.


Начии, според снимките - сутрин съм на марихуана /спи ми се и гледам да не си отварям много очите/, а вечер на кокаин /тогаз не ми се спи и дебна котката, ако играе да й направя клип без да се усети Joy/.
И ДУ! От петък насам сте изписали света - 434 поста имах за четене. Мъ успях! Grinning
Мъ ни ми говорете сутрин за микрооганизми, де ... отиде ми гладът на кино, начи. Joy

# 1 517
  • Мнения: 18 298
Ма нека да знайм бе, Норче, утре ще ни потрябва за нещо адвокат, да знаем някой... Smiley

# 1 518
  • Мнения: 8 937
Ина, мен питаш ли ме... Част от образованието ми е свързано с микроорганизми във вода и храни. Имаше период, в който виждах бактериите навсякъде. Joy После претръпнах. Щях да си умра от глад иначе.

# 1 519
  • София
  • Мнения: 10 576
За това ни е имунната система.
Споко.

В един филм фантастика от детството ми някакви извънземни ни бяха нападнали, трепеха наред и ни военни, ни никой не успяваше да се справи с тях. Накрая си умряха от бактериите на земята, защото нямали имунна система 😂

# 1 520
  • Мнения: 8 937
Имунната система помага донякъде и за някои микроорганизми. Все пак, за да съм коректна, не трябва да се подценяват онези, продуциращи токсини (там имунитет как би помогнал?).
И преди да решите, че съм луда, вече колко дни пиша дипломна работа за микробиологични замърсявания в горските плодове...
Редакция: Лора, той с удоволствие ще Те разведе, ако се наложи. Joy

# 1 521
  • Мнения: 18 298
Няма да се наложи, аз брак нямам. Joy Виж, некой спор с Топлофикация ако искам да водя... Nerd

# 1 522
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
За това ни е имунната система.
Споко.

В един филм фантастика от детството ми някакви извънземни ни бяха нападнали, трепеха наред и ни военни, ни никой не успяваше да се справи с тях. Накрая си умряха от бактериите на земята, защото нямали имунна система 😂
Това е "Война на световете"  по Хърбърт Дж. Уелс.

# 1 523
  • Мнения: X
Това е "Война на световете"  по Хърбърт Дж. Уелс.
https://www.youtube.com/watch?v=3Ii596ZjXXs Smile

# 1 524
  • Мнения: 8 937
Няма да се наложи, аз брак нямам. Joy Виж, некой спор с Топлофикация ако искам да водя... Nerd

Сега нямаш, но никога не е късно човек да се изложи. Joy Ужас, някога бях романтичка...

# 1 525
  • Мнения: 18 298
Ами като се събираш с адвокати... Blush

# 1 526
  • Варна
  • Мнения: 36 596
Пък аз много отдавна плюх на романтиката. Хич не ми е затрябвала.

# 1 527
  • Мнения: 8 937
И бившият ми е адвокат... Както и 80% от ухажорите ми. Flushed

# 1 528
  • Мнения: 18 298
Карма... Thinking
Хайче, наистина никога не е късно...

# 1 529
  • Мнения: 8 937
По принцип се говори, че не се ли бракуваш до определена възраст, после е малко вероятно, но... Удрят те хормоните и знае ли човек.
Ето, аз не искам да се женя, но за Тралала ще направя изключение. Joy

Общи условия

Активация на акаунт