Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 52 292
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Алоу! Ако ще го обръщате на лични драми, марш в СО! Joy

# 1 531
  • Мнения: 8 937
Не завиждай, Феникс... Тралала е номер 1, но Ти си на второ място в сърцето ми.Joy

# 1 532
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
А ся де.... Къде го чукаш, то къде се пука....  Thinking
Ти си заек и не знаеш, но на една друга и казах, че втора цЯгулка НЕ свиря, така че... Thanks, but no, thanks! Sunglasses

# 1 533
  • Мнения: 18 295
Романтика да има... Cupid

# 1 534
  • Мнения: 8 937
Добре де, признавам си... Преди Теб бяха Тропси и Рудолф, но не ни се получи комуникацията. Никоя тук не им е на нивото. Joy
При толкова малко активно пишещи мъже, останахте Ти и Братан, но той не прати снимка и отпадна. Съжалявам, такъв Ти бил късметът...

# 1 535
  • Мнения: 18 295
Има и един мистериозен красавец, Лан, но там всичко е обгърнато в мистична (варненска) мъгла... Laughing

# 1 536
  • Мнения: 8 937
Има и един мистериозен красавец, Лан, но там всичко е обгърнато в мистична мъгла... Laughing
Е, и Холдън, но нали уж го сгодихме...

# 1 537
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Добре де, признавам си... Преди Теб бяха Тропси и Рудолф, но не ни се получи комуникацията. Никоя тук не им е на нивото. Joy
При толкова малко активно пишещи мъже, останахте Ти и Братан, но той не прати снимка и отпадна. Съжалявам, такъв Ти бил късметът...
Явно съм се заблудил, като съм си мислел, че само Сирената прави "кастинги"... Joy

# 1 538
  • Мнения: 8 937
Добре де, признавам си... Преди Теб бяха Тропси и Рудолф, но не ни се получи комуникацията. Никоя тук не им е на нивото. Joy
При толкова малко активно пишещи мъже, останахте Ти и Братан, но той не прати снимка и отпадна. Съжалявам, такъв Ти бил късметът...
Явно съм се заблудил, като съм си мислел, че само Сирената прави "кастинги"... Joy
Много моля, точно това сравнение ме засегна... С дамата имаме коренно различни представи за ролята на мъжа в отношенията, така че недей.

# 1 539
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Нямах такова намерение. Ако има нещо, извинявам се. Simple Smile

# 1 540
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Ся кво излезе?! Че трябва да избираме само от наличните мъже ли?! То на 3 жени се пада по 1 мъж. Satisfied

# 1 541
  • Мнения: 8 937
Ще се бием... Joy

# 1 542
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Може ли аз да съм рефер? Обещавам да съм безпристрастен... май... Joy

# 1 543
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Аз да се бия за мъж?! Нивг@з Joy Как само се променят времената Rolling Eyes

# 1 544
  • Мнения: 8 937
Няма да се разберем така! Аз публично показах пристрастия към Теб, а Ти ще си безпристрастен. Joy А и като заинтересована страна (в списъка на желаните субекти си) нямаш право.

Общи условия

Активация на акаунт