Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 376
  • 5 731
  •   2
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 17 616
аз съм се възпитавал че малките момичета с чичаци са с дефицити

# 2 191
  • Мнения: 13 082
Холдъне 😘 Толкова си мил! Напрао гледам и не вярвам на ушите си!

# 2 192
  • Мнения: 18 298
Това съм го пропуснала, тогава май ми се караше сервитьорката
На теб?
Не мога да си го представя...

# 2 193
  • Мнения: 11 505
Кико, бе! За тебе говорят!

Невъзможно!

# 2 194
  • Мнения: X
Мъж с бежава шапка и шлифер е седнал на стол, качил е краката на бюрото си и безгрижно чете сутрешния вестник. Следва силно почукване, после второ. Някой едвам не нахълтва с вратата.
-   Мосю Братан, това е вече втора седмица! – с затаен дъх младата дама размахва пръст пред лицето на мъжа.
Мъжът оставя вестника на бюрото, кимва за поздрав, поглежда изпод шапката и измърморва:
-   Цяла сутрин ли ме чакахте, мадам Тайчо?
Брюнетката обидено извръща поглед.
-   Обещахте, че ще платите наема на кантората още преди Денят на Благодарността.
-   Точно това казах. И смятам да си удържа на думата, но в момента нямам парите. Ще ми трябват още няколко дни.
-   Ако до края на седмицата не платите наема, ще извиквам мъжа ми да ви изхвърли!
-   Успокойте се… Ще ви направя чай.  А вие ще ми разкажете какво е сглупил пак стария ревнивец.
Мъжът отива в кухнята, а от кабинетът жената споделя за проблемите с мъжа си и разредения си сексуален живот. Когато той отива да й поднесе чая, тя го посреща гола, седнала в предизвикателна разкрачена поза на стола.  
-   Мисля, че мога да ви дам отсрочка с наема… ако остана доволна.
Братан изпуска чашата с чай, която се пръска зрелищно на пода.  

=== Следва сексуална сцена (+18) ===

*Два часа по-късно*


„Бизнесът не върви както преди“ мисли си Братан. Засега успяваше да залъже хазяйката, но докога така? Вдига телефона и набира познат номер.
-   Нещо за мен, друже? – с отегчен и дрезгав глас Братан наруши тишината.
-   Кой се обажда??  
-   Знаеш кой, журналистче. Агент Феникс, трябва ми информация за изчезналото дете.
-   Все още нищо. Детектив Пънчинело разпитва майката в момента. Обади му се и го питай, защо звъниш на мен?
-   Защото днес медиите са по-бързи от полицията. И си ми длъжник. А и… майната му на Пънчинело, кучи син. Ако научиш нещ…
Някой натиска дръжката на вратата и се опитва да влезе. Братан бавно затваря телефона и посяга към револвера си Smith & Wesson Model 10. "Вратата е заключена", отдъхва си той. Последва почукване. Не беше като по-рано сутринта, сега почукването еритмично, бавно и деликатно. Той става и отваря внимателно вратата.
-   Частен детектив Братан – попита женски глас.
-   От кръв и плът – отваря вратата нацяло и прави жест дамата да влезе.
Няма как да сбърка тази руса коса, сини очи и изящна походка. Няма как да сбърка това известно лице – при него е известната актриса Тайничка де ла Путе, известната телевизионна актриса, изиграла главната роля в касовия филм „Залез по пълнолуние“. Братан сваля палтото на дамата, покани я седне. Тя пали дълга цигара, отпушва от нея, след което пита:
-   Нали няма да ви пречи?
-   Би ми пречило, освен ако не сте Дамата с жасмините.
-   Значи ме разпознахте…
Братан хвърли поглед върху тънките й прасци, обути в черен чорапогащник. Гърдите на Тайничка де ла Путе пищни и се опитват да излязат от скъпата рокля, в която са побрани. Снежинки отвън още стоят по русата й коса на кок.
-   Знаете, че преди месец годеникът ми, петролният магнат Онзи, загина в нещастна злополука…
-   Прочетох във вестника, да.
-   Бих желала да разследвате неговата смърт… Съмнявам се, че онази госпожа… бившата му жена… уличницата Луна ван дер Милфе стои зад всичко това! Ще можете ли да ми помогнете, размерът няма значение…  дамата прави пауза и отпушва нервно от цигарата.
-   Размерът на хонорара ли? Не смятам, че ще ви е проблем.
-   Не, глупако, имах предвид размерът на пениса ти. Не знаеш колко съм самотна без палавото ми старче… - казва тя, заплаква и гали слабините му.
-   Мисля, че можем да обсъдим хонорара ми по-късно… - казва той, целува я страстно и съблича роклята й.    

=== Следва сексуална сцена (+18) ===
Следва продължение….

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 19:51 от Анонимен

# 2 195
# 2 196
  • Мнения: 9 813
Аз друго щях да кажа, ма Холдъна бил по-възпитан от мене.

За тебе ми, Кики! За пореден път тъй се държиш.

# 2 197
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Още, още!!!

# 2 198
  • Мнения: 17 616

кои е бившия

# 2 199
  • Мнения: 15 619
Братане, бе, как не те домързя да го напишеш? В отпуска ли беше?
Холдъ, както винаги усмихнат и позитивен, а и изключително обран в изказа.

# 2 200
  • Мнения: 13 082
Лелелле полудявам като няма неква песен дето искам да слушам в спотифлай 😡😡😡 Ставам зла като Холдана

# 2 201
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Луна ван дер Милфе ... това беше добро Simple Smile

# 2 202
  • Мнения: 11 505
Примигвам възпитано и не знам за какво ми говориш, Норе Innocent

# 2 203
  • Мнения: 17 616
едно време немаше транзисторче ся спотифай

# 2 204
  • Мнения: 18 298
Ахахахаха, Братане... Joy

Общи условия

Активация на акаунт