Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 344
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Гледъйтиии, завиждайтиии
Скрит текст:
Е, не са домашни милинки и не са от Лана

# 2 296
  • Мнения: 9 812
Вярно завидях и аз лично ти простих за мусаката Grinning

# 2 297
  • Мнения: 17 616
тва ли е неможене да се готви

# 2 298
  • Мнения: X
Днес обявиха печелившите от играта с късмети. Ама никой спамър не се е похвалил, че печели. Simple Smile

Те тия рандоми дето спамят с 2 клика по 300 поста на дне ще ни бият по всяко време по спамене.

# 2 299
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
НЕ съм правила аз милинката. Купих я от готината баничарница до нас в Пловдив и си я довлачих в Сф, за да не умра от глад поне 1 ден Joy +няколко истински кисели млекца

# 2 300
  • Мнения: 17 616
тва ми напомни на Софийска баница във Видин. трейдмарк кво да го правиш

# 2 301
  • Варна
  • Мнения: 14 538
Братан ни изненада с крими - софт. Но имам дребни редакции.  Шлифера го махни , асоциира с ексхибиционист в тъмнината . Хазяйката преди да се предложи, трябва да поразхвърли еротично бельо, жартиери и т.н. Ако е бг мена, ще повтори и портрети. За интрига трябва конкуренция и дилема "Аджеба кой (коя ) да взема ? С кинти или с голЕм потенциал .Sunglasses😉

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 00:44 от Viviana91

# 2 302
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Гледъйтиии, завиждайтиии
Скрит текст:
Е, не са домашни милинки и не са от Лана
Их, таман си помислих, че Лан те е почерпил... Wink

# 2 303
  • Мнения: X
Братан ни изненада с крими - софт. Но имам дребни редакции.  Шлифера го махни , асоциира с ексхибиционист в тъмнината . Хазяйката преди да се предложи, трябва да поразхвърли еротично бельо, жартиери и т.н. Ако е бг мена, ще повтори и портрети. За интрига трябва конкуренция и дилема "Аджеба кой (коя ) да взема ? С кинти или с голЕм потенциал .Sunglasses😉

Duly noted Smile Има и сигурно plotholes и липсващи детайли, че е набързо написано следработно Simple Smile
Нека да се отбележи, че това е сценарий за нискобюджетнa софт продукция за под хиляда евро.
Като цяло няма излишни ресурси дори за жартиери triumph, качествени презервативи и вносно шампанско. Виж, че съм включил и само трето-петоразрядни актьори Smiley Единствено Луна ван дер Милфе е сертифицирана звезда, но тя се появава по-нататък след червена херинга. Важното е евентуален продуцент да одобри пилота.

Бъдещи камеота имат Гал Галилео (групова сцена в конюшната на магната), японската наемна убийца Норигами Цицибара (лесбосцена с Тайничка де ла Путе), трябва да бъде споменат и монолога на дон Пироне Пепероне - бизнес конкурент на загиналия магнат (соло сцена).

# 2 304
  • София
  • Мнения: 6 308
Ставайте, бе. Simple Smile

# 2 305
  • Мнения: 553
Влизам да изкажа служебна благдарност за рецептата за милинки. Направих ги накрая. Миналата събота.
Дъщеря ми ги хареса, от нея са благодарностите. Сина ми също, но той така или иначе харесва каквото е за ядене и му е под ръка. Топло, излязло от фурната, да не говорим Simple Smile
Както месих по Бъдни вечер, Коледа, сега пак, почнах се замислям дали не съм си сбъркал призванието. Май трябваше да стана хлебар. Месенето на тесто е много интимно-философско преживяване. 
Месене, точене, втасване, изпичане....само да не ме цензурират тука Simple Smile
Значи-и, добрутро, Луна Simple Smile

Колфийлд, живота ти мина в тоя спам бе човек, а една бананка още не си фанал, глеам. Язък ти за бензина.

# 2 306
  • Мнения: 10 692
Добро утро. Кафето на джезве е класика. Милинки няма, има торта Сахер. Айде на тръстикатаааа

# 2 307
  • София
  • Мнения: 10 577
Добро утро!
Заспах преди 10 снощи и се успах. Нещо не съм в ред с това спане!

Пънч, докато си ме гледал на бара кво ли си си мислял - Дано не дойде на наш'та маса😂.

Холдън, ку черпиш бира, идвам😁😁.

Аз вече си търся мъже, които могат и обичат да готвят. Много е хубаво!

# 2 308
  • Мнения: 15 619
 Ама и аз ли присъствам в сценариото? 
ДУл Успах се.

# 2 309
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро и успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт