Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ян. 2020, 11:13 ч.

?Въпроси всякакви за СО? 2020

• 106 602
  • 3 170
  •   1
Отговори
# 3 180
  • София
И аз си го мислих това, ама нали днес  нямало "такива", а просто били "разкрепостени"......

# 3 181
  • София
Не знам, но пък знам, че ѝ ходят по свирката, докато получат желаното. За после не е ясно.

# 3 182
Баш, щото не ти играе по свирката ти харесва. В момента в който се пречупи и той ще ти омръзне... Ако не се пречупи, пък на теб ще ти омръзне да не ти играят по свирката...... абее, разкарай го.

# 3 183
Ако си доволна на посредствен секс и тулуп който дреме пред телевизора, то тогава се бори за тази връзка и не изпускай този шанс. Щото има и една вярна приказка - няма гаранция, че ще намериш по-убав. Все пак ако и ти не си "цвете за мирисане" може и това да е причината да не може да намериш принца на бял кон все още. Във някои ситуации бих препоръчал двойна връзка, един за вкъщи чехльо да ти ходи по свирката и някой любовник тип мачо, който добре да ти смазва лагерите. Това е добър вариант според мен.

# 3 184
  • Варна
"Да инвестирам време, енергия и усилия???"
Той е в коловоза, не се старае и не желае дете. Типично отношение към жена за еднократна употреба. Не бройките, дарлинг, а качествените мъже определят каква е жената. Има категория, при която мъжете дават душата си, още преди да са я докоснали.
А този може да е стандартен бройкаджия, без осезаема нужда от връзка.

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 20:04 от Viviana91

# 3 185
Абе живей си живота както ти е кеф, без да ти пука кой как те нарича и отсъжда.
Нито качествените мъже, нито дългият обвързан живот с две деца, куче и плажни снимки под палмичка означават някакъв успех извън показния. Ако ти е добре както си, не си го разваляй заради нечие чуждо разбиране, ако ще и да е масово. Щастието е субективно, не по заготовки и тертипи за разни принцове на куци коне.

Общи условия

Активация на акаунт