Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 407
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 3 990
  • Мнения: 111
Мернах критичен коментар под снимките на Елица за Била, че вече и тя правела само реклами и станала като другите влогъри. Даже имаше отговор, но не успях да направя скрийншот, а после изчезнаха...

Беше написала нещо от сорта на това, че за януари месец е имала три кампании с продукти, които използва и харесва, а преди това не била пускала рекламни постове много време. Също, че нямало нищо лошо да рекламират разни неща "любимите влогъри", за да имат възможност да публикуват... Стори ми се като оправдание, сякаш имаше предвид, че влогърите от това се издържат (личеше, че не визира себе си).

# 3 991
  • Мнения: 19
Въпреки че, всички така чакаха да видят Пепе как ще се изложи, аз смятам,че се представи прилично. Гледали сме толкова "звезди" които са давали заявки за отлични умения в кухнята, а накрая, пълен провал, че мисля Антоанета показа себе си.

# 3 992
  • Мнения: 345
И аз мисля, че се представи много добре, предвид кулинарните й умения, за които няколко пъти е повтаряла, че не притежава. Satisfied
Само не ми хареса безпочвеното й  надменно поведение към Тодор, да й избърше ръката, “Заповядай, другарю”. Сигурна съм, че преди предаването не е знаела кой е той и на чия известна личност е внук Trollface, пък му говори така, сякаш го познава от 20 години. Хубаво, че той си носи на майтап, ама да си знае мястото.
Джулката може да използва плоска статегия за победа, но пък си мълчеше  културно и само им гледаше сеира.

# 3 993
  • Мнения: 1 530
Според мен Пепе е питала веднага тате за Тодор, няма начин да не е добре запознат, за изцепките му, и тя да му говори така и да се държи така селски, явно смята, че знае нещо компрометиращо за него, и го показва по много глупав начин. А то пък изненада, всеки втори май му знае глупостите, даже и никой не е скандализиран...

# 3 994
  • Мнения: 46 508
И според мен се представи добре, на фона на това, че не готви. Онова с реването за боба беше опит за актьорска игра, винаги всички много бързат, не им стига времето, трудни са им задачите, по сценарий е всичко. Храната не мога да я преценя, някак несвързани ми бяха ястията, но изглеждаха добре приготвени. Не ми допадат обаче такива номера със "спуснати" питки. Как ще се оценят предястията, много зависи от това с какво се ядат, не беше честно.
За надменното ѝ поведение спрямо Тодор, точно такова и трябва да бъде, не ми се влиза в подробности, че е извън темата...
Изненадата ѝ не ми хареса, в смисъл - просто станаха да игарят хоро. Поне да беше менюто национално, масата с някакви мотиви, за да има връзка.
Подреждането ми хареса, не обичам голи маси, покривката беше хубава, съдовете също, изчистено, красиво.

Джулката е мислех за добра душа, неприятно ме изненада. Пепе току що се е развела или още е в развод, ако иска, ще говори, не е нужно без повод непрекъснато да повдига въпроса. Оценките също, готовата торта... този новия момък нещо не ѝ влияе добре.

# 3 995
  • Мнения: 2 721
А този отзад какво търси там?Като скачени съдовежса с госпожицата даряваща старите си импланти.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 00:39 от Не се сърди, човече

# 3 996
  • Мнения: 46 508
Подкрепление Trollface предвид това, че е била в 9 месец и всеки момент може да започне да ражда, ми се струва нормално да тръгне с мъжа си и колата на старт. Извън града е все пак, всичко се случва.

# 3 997
  • Мнения: 540
Xaxaxa, яко, че Пепе не е тагнала мъжа на Джулката 😁 А той драпа за слава като невидял...

# 3 998
  • Мнения: 59
Излезе ми новина за жена, направила от вагони, място за живеене.
Когато цъкнах на снимките да ги разгледам ми излезе иг и канал на човек, който снима такива малки  необичайни домове. Впечатлена съм. Много харесвам такива видеа и веднага се абонирах. В иг има разкошни снимки на такива домове.
Споделян ли е тук, не съм попадала на него?
https://youtu.be/u_MWbZsDHC8 

daviz аз го следя това момче и е много интересен канала му. Австралиец е и заедно със жена му също живеят в този тип tiny house Simple Smile Много положително настроен към всички, задава въпроси за всяка къща кое, как, защо.....удоволствие е да се гледат видеата му и съм абонирана за него от около 2 години, за да не пропускам нищо Grinning Прави и специални издания,  т.е. малки къщичи с коледна украса, как той е украсил, неговите къщички как са се променили, връща се след известен период, за да покаже при някой предишен участник какво се е променило. Изобщо....много хубаво направени и разтоварващи видеа. Simple Smile

# 3 999
  • Мнения: X
Хареса ми Пепе. Знаех си, че на нейната вечер ще бъде каквото я познаваме. Уверена и добър оратор. Харесва ми много баща и. Страхотен баща. Изненадата и беше чудесна. Жалко че с Филип се разделиха, защото много добре изглеждаха заедно.
И все пак на всяка цена е решила да стане известна и да е в телевизията... тъпо също и ме като майка на 2 деца не може да готви...  но ще се научи ако има желание..

# 4 000
  • Мнения: 35 109
Магисан може ли 3 дни да ни занимава с 4 кроасана? Доста досадни сторита

# 4 001
  • Мнения: 4 400
Хареса ми Пепе. Знаех си, че на нейната вечер ще бъде каквото я познаваме. Уверена и добър оратор. Харесва ми много баща и. Страхотен баща. Изненадата и беше чудесна. Жалко че с Филип се разделиха, защото много добре изглеждаха заедно.
И все пак на всяка цена е решила да стане известна и да е в телевизията... тъпо също и ме като майка на 2 деца не може да готви...  но ще се научи ако има желание..
Satisfied Човек с ниска обща, езикова и всякаква друга култура няма как да е "добър" оратор.

# 4 002
  • Мнения: X
Може да не го казах равилно. По-скоро че говореше някак уверено пред камерата и го нялаше притеснението. Пиша докато върша други неща и малко греша.

# 4 003
  • Мнения: 6 604
Чак ниска езикова култура - ту мЪч ми идва малко. 😜

# 4 004
  • Мнения: 5 563
Езиковата култура е добре, но общите познания...

Общи условия

Активация на акаунт