Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 53

  • 14 548
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте!
Четох, четох но запомних само рачела и кюфтенцата от тиква, голям глад ме гони, сигурно от студа. Кантара показва 60+ ма квот такова. Като се постопли се връщам в правия път. А тиква колко обичам и даже имам печена, сладка, прекрасна в една кутийка в хладилника тук на работа. мими вземам си кафенце и отивам да поработя. Приятен ден банда!

# 301
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте!

Аз съм много далече от фиданка, но това че се забелязват усилията ми е радващо. Gift Heart
Никакви сладка не видях, даже и макарона до миминото кафе съвсем не го забелезАх. Innocent

Ох, избяга ми музата.

Григор падна на твърде ранен етап и съм разочарована. Някакъв хАмерикански младеж изигра мача на живота си и те така те... Тъпо ми е.

Последните дни в офиса ям божествена храна т.е. кремвирши, в които само един Бог знае какво има ама са ми вкусни. Писна ми от гадни манджи в кръчметата наоколо, а не винаги успявам да нося храна от вкъщи...

Кво други, ми да взема да поработя...

Цунки! Kiss

# 302
  • Мнения: 3 347
Привет прелести Heart Eyes!
Време за кафе с Cake...

С Млечко от четвъртък се гледаме-таман се оправи от ларингита,и от снощи е с гнойна ангина Rolling Eyes,чудеса.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 08:36 от Мамекс

# 303
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Хеллооууу Flowers Hibiscus

Утчитам снощи режимну апване-крилца и малко кисело зеле със зехтин и червен пипер.

Неска обяд сандвич от бадемово хлебче с пастет, люто и кисели краставици, кафенци
Вечерята, може би същото.

Майка ми си пожела пак онази шоко торта от яйца, масло, черен шоколад. Ще я правя. Birthday

Мнооого целувки, до после, Sparkling Heart

# 304
  • Мнения: 2 083
Привет Hug
Чудни кафета сте сервирани, тенкс ! Аз пипнах грипа и преди час се прибрах. От днес започнах следващия курс по инглиш. Детето рече, че се гордее с мен. Та това е единственото полезно дето свърших днес.
Иренитке ще ме накараш да проям тиква.
Миме никакъв Кавала, съблазняваш ме. Пътува ми се.Joy
И аз към групата на пухкавелките, ама нямам малко сладко същество като Шушка да ме гушка.
Пийвам си чайчето и отивам да полегна до ММ с книжката. Ако мога да дремна ще е супер.  Апетит нямам в момента и съм половин салата Цезар. Малко разбъркано стана, но и в главата ми е така Stuck Out Tongue Winking Eye

# 305
  • Мнения: 28 459
Стреличка, обичам го този морски град, да оздравяваш бързо!
Ехеее то станало време за следобедно кафе

# 306
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Миме, никакви такиви макарони повече, като ги видА и ... всичко, де съм запомнила изхвърча от главата Grinning
Стреличке, внимавай какво си пожелаваш, че то не е толкова трудно да си проимаш някое Шуши Wink
Менюто
з - к. мляко с чия и кокосови стърготини, кафе с какаово масло; о - кафе с малко мляко; в - салата АГ, чери и авокадо, пилешки флейки на тиган

# 307
  • Мнения: 3 347
Кафе,нЯщУ Rolling Eyes?

Правя кекс,вземаме и упражняваме малка буква п с Млечко и от този род забавления Grinning.
Хубав да е денят ви Kissing Heart.

# 308
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда!

При мен нищо ново и нищо интересно.

Менюто: З мандарини
О - лозови сарми с ориз и салата цвекло и морков
В - същото

Днес кантара не ме обича. Ще го трая още десетина дни и... Ще сменя диетата. Мисля да мина на АУ. Вие как мислите?

Приятен ден на всички!!!

# 309
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро

И при мен нищо ново...

Курдов дай си повече време, защо пришпорваш нещата ?
Диетувай си и не се метри, жевей си и се премери след 2 седмици примерно, ако и тогава не си удовлетворен сменяй. Аз хич не си падам по АУ.

Стреличка и Млечко да оздравяват бързо!
ММ и той се тръшна, ужасен грип. При нас 100% прилепчивост.

Друго какво, работа за целия китайски народ, да свършва тая седмица, че ми се скъса гъз@...

Бай. Purple Heart

# 310
  • Мнения: 2 083
Добро утро и от мен Heart Eyes
Пия си кафето и закусвам, хубаво е да си в къщи. Грипа наистина е гаден Cry
В тази връзка менюто днес ще е - З - филийка хляб с извара и лютеница
О - пилешки хапки на фурна и салата
В - не съм я измислила
Мамексче Млечко бързо да озравява. Даскал го раздаваш днес Joy
Курдов нали знаеш, че трябва време. АУ и аз не го харесвам, без въглехидрати не мога. Сдухвам се.
Жгмъце ти колко време боледува ? Бързо да оздравява твойто М.
Днес ще съм като картинката на кафето само дето не съм отворила вратата. Ще ви наглеждам. Имам и работа, която мога да я върша от къщи но не ми се захваща засега.

# 311
  • Мнения: 2 844
Привет!
Чудни кафенца, балгодаря!
Мамекс Heart Eyes да се оправя бързо детенце Heart А мишленцата ти са уникални!
Курдов Hug не се тегли всеки ден, освен ,че ти действа демотивиращо и не е и правилно.
Жгмъц Heart Eyes да се оправя и ТМ бързо, аз се моля да не лепна грипа, че да не стане уйт.
Стреличка Heart Eyes оправяй се и ти!
Моето меню : З - кафе;О - пълнени камби с яйца и сирене, малко пилешки хапки и краставица;В - мисля да не вечервям, но ще видим.
Прекрасен ден, аз чакам колегите от Вътрешен одит да дойдат и да ни мятат, тежки три дена ме чакат!

# 312
  • София
  • Мнения: 11 116

Жгмъце ти колко време боледува ? Бързо да оздравява твойто М.


Седмица ме държа, но 3 дни пазих леглото вкъщи, после се живее...

Оправяй се! Blue Heart

# 313
  • Русе
  • Мнения: 8 801
аз се моля да не лепна грипа, че да не стане уйт.
Ко дан стани? Thinking Smiley
Стискам палци за одита! Sparkling Heart

Да оздравяват болничките! Yellow Heart

Неска менюту пак скучну.
О-три варени ица, сирене, краставица, В-пържолки може би, салата

Айди, отивам за второ кафе, че ще заспя докат въртя клещите, Stuck Out Tongue Closed Eyes
ЦАлуФки, Two Hearts

# 314
  • Мнения: 2 844
аз се моля да не лепна грипа, че да не стане уйт.
Ко дан стани? Thinking Smiley
Използвам го в смисъл ,че ще се влошат нещата, не знам откъде си го откраднах , но много често го използвам Joy
Благодаря за палците, Джулс Kissing Heart
Голямо затишие тук, къде сте всичкииии- папкате ли ? Sunglasses
Моето меню днес: З - кафе ; О - ица, кашкавал, алабаш ; В - с колегите от одита на кръчме!
Топъл да е денят ви Heart,  а аз отивам в хладилниците, пусто трябва да присъствам !

Общи условия

Активация на акаунт