?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 612
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
През двете магистрали. В никакъв случай не тръгвайте през Беклемето. Той може и да е затворен, обичайно за това време от годината.

# 106
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 128
Беклемето е затворено за товарни автомобили. за леки е проходимо, но в момента яко духа и вероятно има навявания заради което е възможно временно да е затворен.

пп. в момента чета, че е ограничено движението за всички видове автомобили.

# 107
  • Мнения: 1 210
През Етрополе - Златица как е пътя? Шипка? Или най-добрия вариант е през София....?  newsm78

Бонго, къде следиш тази информация?

# 108
  • Мнения: X
Има ли отърване от А1? Кога може да се прекрати договор с тях точно - колко време преди да изтече сегашния? На всяка локация казват различни неща.. Елате след месец, елате малко преди да изтече договора, елате не знам си кога..... Някаква въртележка просто.

Трудно е
Скрит текст:

През Етрополе - Златица как е пътя? Шипка? Или най-добрия вариант е през София....?  newsm78

Бонго, къде следиш тази информация?

Златишкия проход е затворен за постоянно макар че от страната на Златица е оправен. От другата страна са свлачища и дупки и не е препоръчително да се минава. През зимата абсурд!

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 10:10 от Анонимен

# 109
  • Мнения: 68 549
А пита ли оператор? И прочете ли си договора?

# 110
  • Мнения: 497
И отново,ако може да ми припомните за зелената зона- имаше ли как да се удължи паркирането след 4- тия час? Еднократно ми се налага- няма къде да оставя колата.  Simple Smile

# 111
  • софия
  • Мнения: 25 371
Има ли отърване от А1? Кога може да се прекрати договор с тях точно - колко време преди да изтече сегашния? На всяка локация казват различни неща.. Елате след месец, елате малко преди да изтече договора, елате не знам си кога..... Някаква въртележка просто.
В договора пише.

# 112
  • Мнения: 27
Как се прехвърлят пари от картата в PayPal сметката?

По принцип картата се свързва с PayPal още в самото начало и по подразбиране се плаща директно от нея. С каква цел искате да заредите PayPal баланса?

# 113
  • DE
  • Мнения: 9 068
От няколко дни е мъка да се публикува отговор Tired
Някой друг има ли проблем или е от моите устройства newsm78

# 114
  • София-Младост
  • Мнения: 23 319
И отново,ако може да ми припомните за зелената зона- имаше ли как да се удължи паркирането след 4- тия час? Еднократно ми се налага- няма къде да оставя колата.  Simple Smile
Мисля, че няма вариант...въпрос на късмет е вероятно да не ти сложат скоба.
Кажи район да се помогне с платен паркинг за цял ден.

дането, нямам проблем...вероятно е нещо при теб.


# 115
  • софия
  • Мнения: 25 371
От няколко дни е мъка да се публикува отговор Tired
Някой друг има ли проблем или е от моите устройства newsm78
Със старата версия има проблем, с новата няма.

# 116
  • Мнения: X
Привет, за първи път пускам обява в охл и вече няколко човека ми пишат "моля, обадете ми се на еди кой си телефон" и "може ли телефон за връзка".
Много ми е странно, при условие че в обявата съм описала всичко, какво е, що е, къде се намира, колко струва. Какво има да си говорим още с непознати? Още повече пък аз да им се обаждам??
Това ли е честата практика?

# 117
  • Мнения: 68 549
Всякаква практика има.
Някой предпочитат да звъннат..по-сигурни се чувстват така.

# 118
  • София
  • Мнения: 8 932
И отново,ако може да ми припомните за зелената зона- имаше ли как да се удължи паркирането след 4- тия час? Еднократно ми се налага- няма къде да оставя колата.  Simple Smile
Най-читаво е да изчакаш 15 минути в колата и да си пуснеш нов смс. Някои редуват смс-и с талони, но винаги можеш да попаднеш на някой, който да се заяде. И най-добре да се премести колата на съседната улица например.

# 119
  • Мнения: 593
Има ли отърване от А1? Кога може да се прекрати договор с тях точно - колко време преди да изтече сегашния? На всяка локация казват различни неща.. Елате след месец, елате малко преди да изтече договора, елате не знам си кога..... Някаква въртележка просто.

един месец преди последния ден на договора си подавате Заявление = предизвестие в офис на А1, че си прекратявате договора. Без това предизвестие няма да се прекрати. А ако искате по-рано, ще платите неустойка = пълния размер на таксата Ви / месец (без ДДС-то - не съм сигурна, тов беше преди няколко години) - ама пълния. Ако сега плащате 20 лв (което е с някаква отстъпка, примоция, ...), то Вие няма да платите по 20 лв неустойка на месец, а 40лв (ако толкова е таксата без примоцията).
И да не забравим, че таксата ние си я предплащаме, докато услугата (минутите например) ги след-плащаме. Да си поискате тая предплатена такса, като мине последния ден на договора. Е тя няма да е пълна де .... все ще се намери нещо (минути, смс, ...)

Общи условия

Активация на акаунт