?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 068
  • 13 836
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: X
По-скоро някакво бижу, ръчна изработка, с естествени камъни или седеф. Преди години правих подобен подарък на дама в зряла възраст, която не познавах. Беше много красива сребърна брошка, изработка на български художник. До ден днешен гледам снимки във Фейсбук и констатирам, че е бил подарък на място.
Това е само идея, решението си е твое.

# 136
  • sf
  • Мнения: 10 142
И аз мислех за обеци и колие, ръчно направени, избродирани с български шевици мотиви 🤔

# 137
  • Мнения: 758
Сет от подправки, чай, сирене, подкови, розова вода, нещо с розово масло...

# 138
  • Мнения: 3 439
Аз съм подарявала такива:
https://www.google.com/search?q=гривни+от+епоксидна+смола&tb … rmd=ivn&hl=bg
Шевиците са специфични.

# 139
  • Мнения: X
Обици, но провери дали са ѝ пробити ушите. Аз бях питала и нямаше дупки, затова избрах брошката.

Амфибия, линкът не работи.

# 140
  • Мнения: 4 204
Здравейте,има ли сайт от който може безплатно да се сваля музика ?

# 141
  • София
  • Мнения: 10 825
Youtube

# 142
  • Мнения: 4 204
Ми пробвах от там не стана,а и без клип може ли ?

# 143
  • София
  • Мнения: 10 825
Може. Напиши в гуги convert youtube to mp3 и си избери програмка или сайт за онлайн конвертиране от предложените

# 144
  • Мнения: 499
Здравейте, коя декларация се попълва при подаване на заявление за 15-те дни отпуск по бащинство, освен копие от акта за раждане и документ за изписване на детето?

# 145
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
По бтв върви реклама на Войо - 3,33 лв на месец. Къде е уловката?
Смятам да правя закъснял коледен подарък, но не знам дали си заслужава.
Договора за колко време е? На какви устройства може да се гледа? Зависи ли от времето навън?
На Булсатком сме. Според нея въртят едно и също. При силен дъжд или сняг няма сигнал.
Да си вкарвам ли главата в торбата или не?
Тази цена е при предплатен абонамент за 1 година. Т.е. абонамента за 1 година е 39.96.
Ако искаш да подариш 1 месец само ще ти струва 8лв
https://voyo.bg/priceplans

Ползвала съм го на таблет и телефон. Има филми, сериали, отделно и каналите он-лайн. Задължително е интернет да има, а дали вали навън или духа...няма значение.

Здравейте, коя декларация се попълва при подаване на заявление за 15-те дни отпуск по бащинство, освен копие от акта за раждане и документ за изписване на детето?
Приложение 3
https://www.nssi.bg/images/bg/users/forms/benefits/pril3_2019.doc

# 146
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Въпрос за ексел.
Клетка А е сума в евро. Клетка В е % от тази сума. Клетка С е А*В, но искам клетката винаги да показва положителна сума, и това да стане с форматиране.
-20евро* 10%= 2евро, а не -2евро
Как да форматирам хем да е валута, хем да е положително?

# 147
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Въпрос за ексел.
Клетка А е сума в евро. Клетка В е % от тази сума. Клетка С е А*В, но искам клетката винаги да показва положителна сума, и това да стане с форматиране.
-20евро* 10%= 2евро, а не -2евро
Как да форматирам хем да е валута, хем да е положително?
Искаш въпреки, че умножаваш отрицателно число с положително, крайни резултат да е положителен?!

В клетката за резултата...обаче без да се изписва евро:
Format-Format cells-Number-Negative Numbers

# 148
  • Мнения: 4 127
може с функцията ABS, тогава ще извежда само + число

# 149
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Ще ходя на гости в чужбина на приятел и жена му.Той е българин, тя латиноамериканка. Нея не я познавам. Искам да й занеса подарък. Какво е удачно да й взема? И да става за ръчния багаж при полет.

Икона. Свети Йоан Рилски и света Петка са български светии.

Ако е оригинална икона ще трябва сертификат.
Ако е от магазинните - мисля че няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт