?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 779
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 225
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Има ли магазин на Madame Coco в България мол?

Днес точно се загледах в трансперанта и  се зачудих що за магазин е. Не, не е отворен още.

# 226
  • София
  • Мнения: 4 052
Някой може ли да ми обясни, какво е предназначението на "улея" на дъските за рязани с улей?
Скрит текст:

# 227
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
aко режеш нещо, което пуска сок/вода, те да не изтичат на масата, а да си останат на дъската.
Simple Smile

# 228
  • Мнения: 24 273
Има ли магазин на Madame Coco в България мол?

Днес точно се загледах в трансперанта и  се зачудих що за магазин е. Не, не е отворен още.
Тип Инглиш хоум, но много по-хубави неща, според мен. Благодаря, спести ми ходене до този мол!
Само аз ли имам проблем при публикуване във форума?

# 229
  • Мнения: 5 056
aко режеш нещо, което пуска сок/вода, те да не изтичат на масата, а да си останат на дъската.
Simple Smile


Ха,научих нещо ново.А даже имам такава.Обаче всичко си изтича навън.Твърде тесен е този улей и водата преминава над него...

# 230
  • София
  • Мнения: 4 052
st. Dobri, благодаря. Blush

# 231
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 139
aко режеш нещо, което пуска сок/вода, те да не изтичат на масата, а да си останат на дъската.
Simple Smile


Ха,научих нещо ново.А даже имам такава.Обаче всичко си изтича навън.Твърде тесен е този улей и водата преминава над него...
тесен или плитък ?
да не би да "режеш" вода бре?  hahaha

# 232
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте!
Дайте идея къде и как може да се отпразнува рожден ден за 11-годишни? Става дума за София. Освен кино и боулинг нищо друго не ми хрумва, а не съм сигурна дали ще допадне това като вариант. За около 10 деца:)

# 233
  • Мнения: 24 273
Батутите в Ринг?

# 234
  • София
  • Мнения: 39 744
Здравейте!
Дайте идея къде и как може да се отпразнува рожден ден за 11-годишни? Става дума за София. Освен кино и боулинг нищо друго не ми хрумва, а не съм сигурна дали ще допадне това като вариант. За около 10 деца:)
Моят син лятото беше на пейнтбол. За лятото не препоръчвам това занимание.
Мисля, че има и закрити зали. На децата им беше интересно.
Лазерна битка. Моят лично ме навива следващият му РД да е това.
Зона 52. Мин. брой на деца мисля е 10. За мен лично излиза скъпо. Синът ми обаче обича да го водя там.

# 235
  • София
  • Мнения: 673
И на мен ми беше мерак за батутите, обаче девойката отказа. Затова възникна въпросът къде и как. Чудех се дали някой е правил рожден ден в ескейп стая и дали децата са останали доволни?

# 236
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравейте!
Дайте идея къде и как може да се отпразнува рожден ден за 11-годишни? Става дума за София. Освен кино и боулинг нищо друго не ми хрумва, а не съм сигурна дали ще допадне това като вариант. За около 10 деца:)
ескейп стая

# 237
  • Мнения: 5 056
aко режеш нещо, което пуска сок/вода, те да не изтичат на масата, а да си останат на дъската.
Simple Smile


Ха,научих нещо ново.А даже имам такава.Обаче всичко си изтича навън.Твърде тесен е този улей и водата преминава над него...
тесен или плитък ?
да не би да "режеш" вода бре?  hahaha


Тесен . Водата преминава отгоре.За дълбочина може би е добре, но не е достатъчно широк.
Някой попрезрял портокал да реча да срежа и излиза настрани.Не че ми пречи, по-често режа на една друга дъска,която застава над мивката и не ми трябват никакви улеи Simple Smile

# 238
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
За мен това е декоративен елемент, тези дъски се ползват и за сервиране.

# 239
  • Мнения: 2 285
И на мен ми беше мерак за батутите, обаче девойката отказа. Затова възникна въпросът къде и как. Чудех се дали някой е правил рожден ден в ескейп стая и дали децата са останали доволни?
Няколко пъти ходихме на такива рождени дни, на различни места. На децата им харесва. И моето иска такъв рожден ден.
Мога да препоръчам Game Castle в Симеоново.

Общи условия

Активация на акаунт