?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 062
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 390
  • софия
  • Мнения: 25 446
Благодаря ви Flowers Hibiscus Ориентирах се. Майсторът ще слага ламината, така че безплатният монтаж не е част от условието Simple Smile Неочаквано се наложи да правя бърз бюджетен, но не некачествен ремонт на жилище, в което не живеем и знанията ми от ремонта, който правихме вкъщи преди 3 години са напълно неприложими.

# 391
# 392
  • София
  • Мнения: 10 825
Така и така за паркети стана дума, та да ви питам и аз. Какво е фаска на паркета и за какво е необходима? За естествени паркети става дума.

# 393
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
принципно, фаска еда се отнеме материал, така, че да няма ъгъл.
честно, не виждам за какво му е на паркета фаска - така ще стане нещо като частична фуга и ще задържа прах и всичко...
но аз не съм специалист...

# 394
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Опитвам се многократно да се обадя на един мобилен номер. В момента, в който набера, още преди да дало свободен сигнал се изписва "обаждането завърши" и ме изхвърля. На какво се дължи това? Никога до сега не ми се е случвало
Случва се и когато си в списъка с блокирани номера.

# 395
  • Мнения: 241
Здравейте, бихте ли ме насочили към кого да се обърна за помощ за неосъществен полет до Канада, поради закъснение на първия самолет и невъзможно прекачване и връзка с вторият самолет? На питане от защита на потребителите, България Ер отговорят, че се извиняват и не дължат  никакви обезщетения?!

# 396
  • София
  • Мнения: 10 825
Опитвам се многократно да се обадя на един мобилен номер. В момента, в който набера, още преди да дало свободен сигнал се изписва "обаждането завърши" и ме изхвърля. На какво се дължи това? Никога до сега не ми се е случвало
Случва се и когато си в списъка с блокирани номера.
Няма как да съм блокирана тъй като за пръв път звъня на този човек, а и звънях от няколко различни номера и резултата е все същия.

# 397
  • Мнения: 54 401
Може да са блокирани всички входящи.
Не знам дали може, но теоретично да.

# 398
  • Мнения: 237
В българските аптеки продава ли се продукт с активна съставка миноксидил? Виждам в разни сайтове предлагат, но изглежда съмнително.

# 399
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Здравейте, бихте ли ме насочили към кого да се обърна за помощ за неосъществен полет до Канада, поради закъснение на първия самолет и невъзможно прекачване и връзка с вторият самолет? На питане от защита на потребителите, България Ер отговорят, че се извиняват и не дължат  никакви обезщетения?!
С един билет ли сте пътували?

https://www.claimhelp.eu/?gclid=CjwKCAiAx_DwBRAfEiwA3vwZYlztjKR_ … KQ8RoCQBYQAvD_BwE

# 400
  • Мнения: 36 468
Имам два въпроса, моля да ми отговарят само добронамерени хора (останалите да прескочат коментара) Simple Smile

Първо - хубав ли е чаят Басилур? Никога не съм купувала от тази марка, мисля да си взема, защото харесвам металните кутии, но все пак ме интересува и съдържанието.

И втори въпрос - получих като подарък порцелан Ланкастър. Харесва ми, а и от по-рано имам чашки от тази марка (продуктите се продават най-вече в магазини за сувенири). Не мога да намеря информация онлайн - някой знае ли кой е производителят? Името е английско, но това е само име, иска ми се да видя по-подробна информация, но не мога да открия.

# 401
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Това намерих за Ланкастър
http://www.thepotteries.org/allpotters/643.htm

# 402
  • София
  • Мнения: 39 758
Какво е нужно за излизане на малолетен от България с придружител, който не е родител?
Имам декларация от името на двамата родители. За Гърция става дума.

# 403
  • Мнения: 36 468
Благодаря Simple Smile Значи все пак е английска марка. Интересно, че не мога да открия техен фирмен магазин онлайн...

# 404
  • Мнения: 18 497
И паспорт.

Общи условия

Активация на акаунт