?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 092
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 435
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Някой да е поръчвал тениска с принт от този сайт...?
https://bqlo.bg/tshirts
Поръчвах коледни. Не са лоши, особено за парите си. Навсякъде другаде са на доста по-висока цена, въпреки че и тук от декември са на 11.90 лв, преди това бяха за 8.90 лв. Бях неприятно изненадана, че не бяха поставени в никакво пликче, а директно в плика на Еконт.

# 436
  • Мнения: 2 741
Искам да "размножа" една снимка още няколко броя. Ще се развали ли качеството й, ако я занеса във фотото да я копират или на флашка да занеса, имам я на компютъра?

# 437
  • София
  • Мнения: 39 758
Искам да "размножа" една снимка още няколко броя. Ще се развали ли качеството й, ако я занеса във фотото да я копират или на флашка да занеса, имам я на компютъра?
На флашка.

# 438
  • софия
  • Мнения: 25 451
Да знаете дали може някъде да се намери на по-човешка цена Straw Kit на TalkTools?
Изръшках Амазоните и ebay.

# 439
  • Хасково
  • Мнения: 56
Някой да е поръчвал тениска с принт от този сайт...?
https://bqlo.bg/tshirts

Според мен не са зле, и аз съм поръчвала. Не е размазан принтът или нещо такова

# 440
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте Simple Smile
Би ти ви имат ли къде да се гледат стари предавания? Търся предаването, което току що излъчиха, но не го намирам. Обедното от днес 14 януари.

# 441
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Здравейте Simple Smile
Би ти ви имат ли къде да се гледат стари предавания? Търся предаването, което току що излъчиха, но не го намирам. Обедното от днес 14 януари.
Имат Voyo, но е с абонамент. Имаш обаче възможност за тестов безплатен период.

# 442
  • София
  • Мнения: 9 850
Работила съм в една и съща фирма 7 години и няколко месеца, като 4 години съм работила на 4 и 6 часа, а другите 3 са на 8 часа. Сега напускам. Как е правилно да бъде оформена трудовата книжка? От предните работни места има правоъгълни печати, че осигурителния стаж е равен на зачетения или нещо от сорта (не е пред мен книжката). Сега трябва да си искам някакви допълнителни формуляри УП-3 ли? Бих искала нещата с трудовата ми книжка да са наред и да не ги търся след години, защото си спомням как баща ми издирваше преди известно време счетоводителите на фирмите, в които е работил преди ХХ години.
Знам, че това е работа на ЧР, но нашите са толкова неграмотни, че винаги нещо е оплескано.

# 443
  • Мнения: 35 110
Допълнителният ми отпуск по чл. 156 зачита ли се в годините, през които съм била майчинство?
Т.е бях майчинство през 2018та и до октомври 2019та. Но според справката от Персонал имам да чистя само основния отпуск - 26 дни на година ( с ТЕЛК съм)

# 444
  • Мнения: 593
Здравейте Simple Smile
Би ти ви имат ли къде да се гледат стари предавания? Търся предаването, което току що излъчиха, но не го намирам. Обедното от днес 14 януари.
Имат btvplus.bg
на него съм гледала сериали, които съм изпуснала. държат ги около 7 дни сериите, не за постоянно Simple Smile
качват и предавания

# 445
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Някой наясно със зъболекарските услуги, поемани от ЗК дали може да помогне:
Скрит текст:
Става въпрос за дъщеря ми. На 17г. е. През март 2019г и е направена пломба на зъб. На 29 декември пломбата падна. След минаване през трима зъболекари и разни празнични перипетии днес и направиха нова пломба. Взели са 50 лв с обяснението, че е на същият зъб и не е минала 1 година от предната пломба. Така ли трябва да е? Не са ли за календарна година важащи услугите. Нещо не се справих с търсенето на информация по темата.

# 446
  • Мнения: 68 643
За година са естествено.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 5 529
За година са естествено.
За година от датата на предната до датата  на новата или за календарна? Ние като сме на работа тя ходи сама и това са и обяснили.

# 448
  • Мнения: 68 643
Не. За всяка календална година. Един преглед и 4 дейности при деца до 18г.се полагат.

# 449
  • Мнения: 500
Към коя институция трябва да подам жалба за фалшива обява за имот? Както и очевадно фалшив брокер?
http://www.naemi-sofia.holmes.bg/pcgi/home.cgi?act=3&adv=2c152656065617010

Общи условия

Активация на акаунт