?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 005
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 998
Благодаря отново!

# 601
  • Мнения: 54 391
Аз имам на лаптопа, обаче е инсталиран отдавна, нямам ясен спомен. Мисля, че пращаше код на телефона. Не може без да разбереш.
А като си смених телефона, ми искаше сканиране, това го помня, че беше скоро.
За да се синхронизира с телефона.

# 602
  • Мнения: 6 549
Из фейса скоро се въртеше едно клипче на жена, която се "караше", че не са ѝ направили фотошоп на снимката за лични документи Joy. Не мога да го намеря сега.
Някой да помогне?

# 603
  • sf
  • Мнения: 10 141
Каква е тая история с торбичката на Била по разни снимки?

# 604
  • Мнения: 1 427
Каква е тая история с торбичката на Била по разни снимки?

Мисля, че това започна след посещението на Борисов в САЩ. Тогава имаше снимка, как на слизане от самолета Каракачанов носеше куфари... и една торбичка Билла. Поне тогава за първи път видях подобна снимка.

# 605
  • Мнения: 1 906
Торбичката и тогава беше фотошоп Simple Smile Тя се яви като символ за селяндурщина и ганьовщина. Той единствен тогава беше с неформално облекло и сам нарамил куфарите.

# 606
  • Мнения: 36 460
Точно така, просто някой е решил, че само една торбичка му липсва. Simple Smile
Скрит текст:

# 607
  • Мнения: 36 460
Може да е глупав въпрос, но: Можете ли да ми обясните защо телефонът ми изписва имената на хора, на които не съм им записвала номера? 

Около Нова година си взех нов смартфон. При стария, когато ми звънеше непознат човек излизаше просто номер, а сега ми излизат имена (примерно звънят ми за първи път във връзка с работата или от куриерска фирма - направо изписва "куриер (името)"). Това някаква нова услуга ли е?

# 608
  • Мнения: 4 999
Искам мнения по един казус. Пускам бельо в разни фб групи за продажба. Пращам с опция преглед. Пратката е видяна, платена и взета. След няколко часа идва съобщение, че не й става на жената и иска да го върне. Казвам й - нали има опция преглед, може да се сложи бельото по тялото да се види ок ли е. Тя не можела да прецени без проба. Ама нали това е ясно при онлайн поръчките.....и то бельо.Преди това нито ме е питала за размери в сантиметри,нито нищо. Според вас моя ли е вината и трябва да й върна парите?

# 609
  • Мнения: 68 629
Като физ.лице ли го пускаш?
Ако не си ФЛ и си търговец, по закон трябва да върнеш парите в 14 дн.срок, ако клиентът се позове на правото си на отзив. Връщаш й стойността на стоката плюс стандартната доставка. Тя си плаща куриерската услуга за да върне към теб стоката.
За ФЛ ЗЗП не важи обаче.
Този преглед е тъпа работа и само оскъпява доставката. С преглед или без,  имам си право да върна в 14дн.срок...ако сэм купила от търговец пак уточнявам.

За продажби между ФЛ...както се разберете...

# 610
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Може да е глупав въпрос, но: Можете ли да ми обясните защо телефонът ми изписва имената на хора, на които не съм им записвала номера? 

Около Нова година си взех нов смартфон. При стария, когато ми звънеше непознат човек излизаше просто номер, а сега ми излизат имена (примерно звънят ми за първи път във връзка с работата или от куриерска фирма - направо изписва "куриер (името)"). Това някаква нова услуга ли е?

Да не би да е някаква синхронизация между вайбър и телефония ти указател? Принципно там някой може да си е записал името и да изскача, ако нещо си тикнала да се синхронизира.
на всички непознати ли така ти изписва името?

# 611
  • Мнения: 36 460
Не знам какво става - разреших на телефона да се ъпдейтва сам и нямам представа какво прави. Последните дни излизат имената; особено ме озадачи това на куриера - въобще няма начин дори случайно да съм му записала номера или той моя... Единственият номер, който си излезе като номер, беше от стационарен телефон (те са различни, познават се).

# 612
  • Мнения: 54 391
Предполагам, че имат Вайбър и там са с името си.
И аз имам такива.

# 613
  • София
  • Мнения: 18 697
Има ли промени в болничните тази година от 40 на 20 дни?

# 614
  • Мнения: X
Все още няма промяна. Говори се, че ЛЛ няма да може да издава повече от 7 дни, но нищо окончателно. Вчера се рових.

Общи условия

Активация на акаунт