?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 000
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 675
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Копие  от решението  да остави или те си снимат ,но искат оригинала да видят.Вземат ми 1.5% за обслужване , не е ебезплатно, а  новите такси не знам, не съм питала още.
За Райфайзен ли говориш и ти?
А тегленето от банкомат с такса или без?
Зарибяват го за ЦКБ, че безплатно тегленето от техни банкомати. Да, ама такса обслужване 2,20.
Аз съм към ДСК, 2 лева е таксата и 0,30 ст. таксата от банкомат. Което си е същото, затова се замислих има ли някъде нещо по-изгодно.

# 676
  • Мнения: 10 056

Аз съм към ДСК, 2 лева е таксата и 0,30 ст. таксата от банкомат. Което си е същото, затова се замислих има ли някъде нещо по-изгодно.
Досега в ДСК нямаше такса теглене от банкомат за пенсионери.
Най-добре да се пита.

# 677
  • Мнения: 18 524
ДСК, при нас беше само тя и нея  закриха.Сега ми трябва документ заверена сметка и трябва да ходя до града , писва да търчиш.

# 678
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Някой имаше ли в последния около половин час проблеми с влизането във форума? Опитах през три браузъра на две устройства и все ми показваше, че връзката е timed out, т.е. че твърде дълго време сървърът не е отговорил.

# 679
  • Мнения: 68 629
Има препарати за вълнени тъкани, които не съдържат ензими и не увреждат вълненото влакно. Какво е това киснене в леген без препарат - само го мокрите ли? Не е пране, а мокрене на дрехата...чудно.
Не, не разбра. Специални препарати за кашмир у нас не се продават, кашмирът е нещо много специално и се пере с най-нежните препарати, а това е Perwoll + омекотител и на ръка. Това е.

Ти не написа за препарат. Как да те разбера в такъв случай?
Первол е само марка. На препарат за вълна. Те не съдържат ензими. Не само первола а и другите такива. Шампоаните също не съдържат...та може и със шампоан да се пере вълнена дреха , при липса на специализиран препарат.
Туй животно сигурно е от космоса...толкова да е специално...😆 невиждано по нашите земи и непознато за производителите на перилни препарати 😜

Пиреос имаха сметка за пенсионер с дебитна карта към нея и без такса за картата. Но ги купиха..не знам пощенска банка дали запазиха този продукт...

# 680
  • Мнения: 1 355
Имам пълен буркан с кокосово масло и изтекъл срок на годност преди около година. Има ли начин да го оползотворя за нещо, или да си мажа ръцете например?

# 681
  • София
  • Мнения: 3 752
Маски за коса си правете.Могат да се добавят и други неща към него,може и самостоятелно.

# 682
  • Мнения: 54 391
Мери, предната ми дебитна сметка/карта беше в Уникредит. Нямаха такса за теглене от техен банкомат.
Питай там също.
Сега съм в Експрес, също нямах такса за теглене, но ги обединиха с ДСК и очаквам гадости.

# 683
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Благодаря на всички, момичета.
Ориентирахте ме, ще се поинтересувам и на място.Hug

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Мери, вижРайфайзен , но има доста условия ....
https://www.rbb.bg/bg/individualni-klienti/produkti-uslugi/banki … metka-za-pensiya/

Детайли
Сметка За пенсия е без месечна такса за клиенти, получили превод над 145 лв. в Райфайзенбанк през текущия месец. При неспазване на това условие, месечната такса за обслужване на Сметка За пенсия е 0.90 лв.

Услуга   Цена в пакета
Такса за откриване на Разплащателна сметка с безконтактна дебитна карта Debit Mastercard (еднократна такса)   Безплатно
Месечна такса за Разплащателна сметка с безконтактна дебитна карта Debit Mastercard   Безплатно
Теглене на банкомат на Райфайзенбанк (неограничен брой)   Безплатно
Преводи в лева през Райфайзен ОНЛАЙН (неограничен брой)

# 685
  • София
  • Мнения: 1 871
По спомен в Общинска банка беше доста изгодно, допреди Коледа

# 686
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Мери, вижРайфайзен , но има доста условия ....
https://www.rbb.bg/bg/individualni-klienti/produkti-uslugi/banki … metka-za-pensiya/

Детайли
Сметка За пенсия е без месечна такса за клиенти, получили превод над 145 лв. в Райфайзенбанк през текущия месец. При неспазване на това условие, месечната такса за обслужване на Сметка За пенсия е 0.90 лв.

Услуга   Цена в пакета
Такса за откриване на Разплащателна сметка с безконтактна дебитна карта Debit Mastercard (еднократна такса)   Безплатно
Месечна такса за Разплащателна сметка с безконтактна дебитна карта Debit Mastercard   Безплатно
Теглене на банкомат на Райфайзенбанк (неограничен брой)   Безплатно
Преводи в лева през Райфайзен ОНЛАЙН (неограничен брой)
Много ти благодаря.
Май тук ще е, но утре ще отида и на място.

# 687
  • UK
  • Мнения: 2 834
Имам пълен буркан с кокосово масло и изтекъл срок на годност преди около година. Има ли начин да го оползотворя за нещо, или да си мажа ръцете например?
Ако не си е променило мириса не виждам проблем да си го ползваш и за готвене.

# 688
  • Хасково
  • Мнения: 56
Имам пълен буркан с кокосово масло и изтекъл срок на годност преди около година. Има ли начин да го оползотворя за нещо, или да си мажа ръцете например?

Мисля, че няма проблем, стига да не се консумира

# 689
  • Мнения: 4 125
На гинеколог само след цикъл ли се ходи, или по всяко време от месеца?

Общи условия

Активация на акаунт