?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 847
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 54 347
Препоръчително е на чист ден след цикъл.
Но ако е за инфекция, може по всяко време.

# 691
  • Мнения: 18 477
Ако няма да ви вземат цитонамазка или да правите някакви изследвания, денят няма значение.

# 692
  • Мнения: 794
Здравейте, къде мога да намеря мъжка гривна? Търся по-нестандартна, тоест да не е сребърна или  златна, нещо по-различно, евефнтуално кожена.

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Най-добре е в google да се напише "мъжка гривна" и да се избира. Току-що го направих и виждам, че има доста богат избор. Обаче тук как да бъдат дадени насоки, като ни предпочитания са известни, ни финансови параметри са определени. Не знам дали би имало смисъл да се пускат случайни линкове. Още повече, че до тях може да се стигне и самостоятелно.
Дори и да става дума за физически магазин, то тези обстоятелства са валидни и за там.

# 694
  • Мнения: 21 270
Моля за мнения за д-р Анелия Тодорова - невролог в ДКЦ "Св. Георги".

# 695
  • Мнения: 9 162
Здравейте, къде мога да намеря мъжка гривна? Търся по-нестандартна, тоест да не е сребърна или  златна, нещо по-различно, евефнтуално кожена.

По  презумция ако си от София ,,, вътре в Халите, като влезнеш срещу часовника, като застанеш от дясно ти се пада
първия щанд е с хавлиени кърпи...втория с билки.... 3 тия който е до ъгловите стълби т.е. страната на (Екзарх Йосиф -трамвая ) е точно там има УНИКАЛНИ  ръчна изработка , мъжки гривни кожени/ от мъниста най различни и са на цени  от 3лв. бр.  миналата седмица аз взех 3 за 9лв. много се харесаха !

# 696
  • Хасково
  • Мнения: 56


По  презумция ако си от София ,,, вътре в Халите, като влезнеш срещу часовника, като застанеш от дясно ти се пада
първия щанд е с хавлиени кърпи...втория с билки.... 3 тия който е до ъгловите стълби т.е. страната на (Екзарх Йосиф -трамвая ) е точно там има УНИКАЛНИ  ръчна изработка , мъжки гривни кожени/ от мъниста най различни и са на цени  от 3лв. бр.  миналата седмица аз взех 3 за 9лв. много се харесаха !

Подкрепям! Там наистина човек може да открие много хубави неща на достъпни цени!

# 697
  • Мнения: 1 118
Как да залича лъснато от ютия по дреха?

# 698
  • Мнения: 54 347
Моля за мнения за д-р Анелия Тодорова - невролог в ДКЦ "Св. Георги".

Аз съм доволна от нея. Но съм постъпвала в Транспортна болница, тя и там работи.
За какъв проблем?

# 699
  • София
  • Мнения: 11 688

Не, не разбра. Специални препарати за кашмир у нас не се продават, кашмирът е нещо много специално и се пере с най-нежните препарати, а това е Perwoll + омекотител и на ръка. Това е.
................
Туй животно сигурно е от космоса...толкова да е специално...😆 невиждано по нашите земи и непознато за производителите на перилни препарати 😜
Хубаво е, когато нещо не се разбира и не се знае да се замълчи и да се пропусне, не може вечно да си билка за всяко канче...Това не е от "космоса" , но е нещо много специално, трябва да го имаш, ползваш и да знаеш как да се грижиш за това нещо. По принцип кашмир,  се дава само на химическо почистване, няма препарати за кашмир, ама трябва да знаеш ....

# 700
  • Мнения: 1 178
По въпроса за кашмира - имам около десетина кашмирени пуловера и още толкова шалове. Пера ги в пералнята, на програмата за вълна с био препарат за пране/с такъв пера всичко/ и не ползвам омекотител. При тази програма центрофугата е 400 оборота. Суша в сушилня, отново на програма за вълна. 

# 701
  • Мнения: 4 994
Моля ви кажете как да банна някой от фб страница? Страницата е моя, и въпросния постоянно праща съобщения. Уж го блокирах, но пак може са изпраща явно, но аз не мога да му отговарям.искам тотално да е ограничен и да не вижда нищо на страницата, нито да пише. Как?

# 702
  • Мнения: 9 162
Питане как да разкарам този надпис от екрана Expand your browser window to see this story - върху черен екран..във ФБ  ми излиза ,като кликна на сторито да видя
Мерси

# 703
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Здравейте, къде мога да намеря мъжка гривна? Търся по-нестандартна, тоест да не е сребърна или  златна, нещо по-различно, евефнтуално кожена.

Не си посочила ценови клас, но... ако е за подарък и малко по-луксозна, препоръчвам ти тези на Thomas Sabo
https://www.thomassabo.com/INT/en/men-categories-bracelets/men/category/bracelets
Имат магазин в МОЛ България, поне аз от там взех преди време, много се накефи рожденика. И цените са малко по-прилични от тези в сайта.

# 704
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Питане как да разкарам този надпис от екрана Expand your browser window to see this story - върху черен екран..във ФБ  ми излиза ,като кликна на сторито да видя
Мерси
С F11 увеличаваш екрана и виждаш сторито. От само себе си се махна при мен.

Общи условия

Активация на акаунт