?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 483 735
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 54 042
Как се копираше текст от защитени страници?

# 706
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 745
Как да включва звука на компютъра, не е от тонколоната, не е от микрофончето на монитора, не е и от самия Ютюб. Сори, че така тъпо обяснявам. Детето нещо е натиснало...

# 707
  • софия
  • Мнения: 4 180

Аз съм към ДСК, 2 лева е таксата и 0,30 ст. таксата от банкомат. Което си е същото, затова се замислих има ли някъде нещо по-изгодно.
Досега в ДСК нямаше такса теглене от банкомат за пенсионери.
Най-добре да се пита.
Все още е без такса,стига пенсията да се превежда в Дск и да тегли от банкомат на Дск.

# 708
  • Мнения: X
Как се копираше текст от защитени страници?
Съхраняваш го като снимка, с бутон PrntScr (Принт скрийн) и пействаш след това, в Paint най-добре.

# 709
  • Мнения: 54 042
Благодаря, Тони!

# 710
  • София
  • Мнения: 1 864
Здравейте! Повреди ми се кухненският таймер, дали мога да използвам часовника на печката като таймер, без да работи фурната или трябва да купувам нов?

# 711
  • Мнения: 21 203
Моля за мнения за д-р Анелия Тодорова - невролог в ДКЦ "Св. Георги".

Аз съм доволна от нея. Но съм постъпвала в Транспортна болница, тя и там работи.
За какъв проблем?
Проблеми на ниво c5-c6 на дисковете на врата,вече с болки в кръст+гръбнак+врат и изтръпване от 4 години почти на лява половина от цялото тяло.Нямам диагноза и запазих час за утре при нея,че явно в нашия град не ми се получават нещата.

# 712
  • Мнения: 9 118
Ще попитам тук, извинете но е по четен от здравния и инфото е прясно! За София иде реч..

Да ми препоръчате Дерматолог, от когото сте доволни? Пишман съм вече от некъдърни док.  може на ЛС

# 713
  • софия
  • Мнения: 25 196
Интересуват ме нагревателите за вода за мивка - попаднах на това мнение:
"Уреди на Делимано", такива на практика не съществуват. "Делимано", не е производител, а просто ребрандира разни евтини китайски джаджи и ги рекламира, като нещо свое и уникално в редица държави. Иначе казано, една джаджа купена за 10 долара от Китай на едро, я продават в България за 100лв.

Не ви съветвам да се лъжете и да купувате от тях. Дори и с "намаление" цена им е завишена в пъти, а продукта, който получавате е евтина китайска джунджурийка, която може да я намерите, на пъти по-ниски цени. Много български търговски марки ребрандират едни и същи китайски боклуци. Ето прост пример за два уреда изготвени в един завод, но продавани под 2 различни търговски марки на коренно различни цени в България:
Скрит текст:

Та питането ми е кой друг нагревател за вода за мивка (не Делимано) бихте препоръчали? Нямам желание да давам за нещо 100 лв., ако същото мога да го намеря за 40.

# 714
  • Мнения: 6 089
Ще попитам тук, извинете но е по четен от здравния и инфото е прясно! За София иде реч..

Да ми препоръчате Дерматолог, от когото сте доволни? Пишман съм вече от некъдърни док.  може на ЛС
Мога да препоръчам д-р Кантарджиев от ВМА

# 715
  • Мнения: 3 439
+ 1, а и е много хубав и забавен 😍

# 716
  • Мнения: 3 768
Физиотерапевт може ли да издава направление за друго освен физиотерапия?

# 717
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 745
При смяна на настоящ адрес какви документи да нося в ГРАО?

# 718
  • Мнения: 54 042
Физиотерапевт може ли да издава направление за друго освен физиотерапия?

Може за рентген.

# 719
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Физиотерапевт може ли да издава направление за друго освен физиотерапия?
Издавал ми е направление за невролог.

Общи условия

Активация на акаунт