?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 601
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 930
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 985
и за това ли имало дрес код!
Simple Smile

# 931
  • Мнения: 20 127
Виждам предимно с бялото навън, чудя се и аз как се носи.

# 932
  • Мнения: 3 782
И аз я нося със синьото отвън,така знам...и  аз не знам от къде,но нашата докторка я носи с бялото,щ.Аз заради тая простотия във фейса питам,защото от там не става ясно нищо.Иначе за мен няма значение на къде са обърнати слоевете.

# 933
  • Мнения: 21 259
Здравейте! Дали имате информация кога ще излезнат резултати от състезанието " Знам и мога" и къде ще можем да видим точките?
И аз се интересувам.

# 934
  • Мнения: 54 292
И аз я нося със синьото отвън,така знам...и  аз не знам от къде,но нашата докторка я носи с бялото,щ.Аз заради тая простотия във фейса питам,защото от там не става ясно нищо.Иначе за мен няма значение на къде са обърнати слоевете.

Аз с бялото.
Ластикът ми остава отвътре, към лицето.

# 935
  • Мнения: 3 782
Колко време важи направление?Ако е издадено на 9.01.и съм била на първичен преглед,до кога мога да ида на вторичен?Не ми се бута в Дкц- то в момент на грипна епидемия.

# 936
  • София-Младост
  • Мнения: 23 318
Колко време важи направление?Ако е издадено на 9.01.и съм била на първичен преглед,до кога мога да ида на вторичен?Не ми се бута в Дкц- то в момент на грипна епидемия.
30 дни от прегледа при специалист.

# 937
  • София
  • Мнения: 5 198
Здравейте , някой от вас , има ли проблем с YouTube. При наличие на висока скорост на интернет , клипчетата не зареждат .
Къде мога да докладвам проблем или да получа инфо защо ?
Благодаря

# 938
  • София
  • Мнения: 11 449
Имам да заверявам нотариално следните документи:

1. Пълномощно за разпореждане с недвижим имот.
2. Три декларации - по чл. 42 ал. 2 т. 2 от ЗМИП, по чл. 264 ал. 1 от данъчно-осигурителния процесуален кодекс, и по чл. 25 ал. 8 от закона за нотариусите и нотариалната дейност.

Ако някой може да ми каже колко горе долу ще ми струват, или пък да ме насочи към по-подходяща тема, където мога да попитам.
Благодаря Flowers Hibiscus

# 939
  • София-Младост
  • Мнения: 23 318
Имам да заверявам нотариално следните документи:

1. Пълномощно за разпореждане с недвижим имот.
2. Три декларации - по чл. 42 ал. 2 т. 2 от ЗМИП, по чл. 264 ал. 1 от данъчно-осигурителния процесуален кодекс, и по чл. 25 ал. 8 от закона за нотариусите и нотариалната дейност.

Ако някой може да ми каже колко горе долу ще ми струват, или пък да ме насочи към по-подходяща тема, където мога да попитам.
Благодаря Flowers Hibiscus
Съгласно Тарифа за нотариусите и нотариалната дейност
http://kaloianova.com/%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%b0-%d0%b … 0%ba%d1%81%d0%b8/

# 940
  • Мнения: 2 735
Купуваме си апартамент ново строителство и днес ни звъннаха, че ще слагат изолацията отвън, като най-добре било да се сложат сега самите маркучи за климатиците и стойките.
Въпросът ми е за самите тръби на място в магазин за климатици ли да търсим и да ни ориентират какви и колко да купим или?
Много съм неориентирана и изобщо не сме помислили и за това, защото ни изненадаха с напредването на строежа.

# 941
  • софия
  • Мнения: 25 367
Обменните бюра длъжни ли са да подават информация (къде) за обмяна на валута над определена сума (каква)?

# 942
  • София
  • Мнения: 6 308
Купуваме си апартамент ново строителство и днес ни звъннаха, че ще слагат изолацията отвън, като най-добре било да се сложат сега самите маркучи за климатиците и стойките.
Въпросът ми е за самите тръби на място в магазин за климатици ли да търсим и да ни ориентират какви и колко да купим или?
Много съм неориентирана и изобщо не сме помислили и за това, защото ни изненадаха с напредването на строежа.
Не са маркучи, а тръби с изолация и кабели. Не са и ластици и се залагат по определен начин и трябва да се внимава. Работата е за специалист, който знае какво прави, а не за някой пишман-майстор. Simple Smile
Добре е да се узвърши от фирма, занимаваща се с подобна дейност, като след това може да си купите и машините от тях.

# 943
  • Мнения: 2 735
Благодаря за  информацията!
Ще се насочим към съответните специалисти тогава.
За Пловдив бихте ли дали препоръка, който е наясно?

# 944
  • Мнения: 54 292
В Тракия ли си?
В 45 блок има сервиз, обаче името не съм сигурна как беше, вършили са ми работа.

Общи условия

Активация на акаунт