?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 606
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 2 736
Не съм в Тракия. В центъра сме, но не в проблем локацията.
Ще имам в предвид препоръката.

# 946
  • София
  • Мнения: 6 308
В Пловдив, фирми бол. И читави се намират. Simple Smile
Само да не е най-голямата. Simple Smile

# 947
  • Мнения: 188
ЗДравейте, ММ от няколко месеца страда от зверско безсъние. Пие валериан, мелатонин и Габа, спазва режим за хранене, никаква техника преди лягане. Няма ефект и нещата продължават да се влошават. При какъв лекар да го водя, какви изследвания да прави?
Ясно ми е , че стресът е източникът на проблема, но не може да продължава така.

Аз съм същата от много ама много време. Единият вариант е да му пускате бебешка музика за заспиване - при мен помогна няколко пъти. Аз също пия Алора - това са бебешки успокоителни, които стават и за възрастни. Не може да ти стане нищо от тях, на мен ми помагат, въпреки че имам и по-силни. След като изпия две съм заспала вече.

# 948
  • Мнения: 2 519
Здравейте!
Пуснах дълго шушляково яке в пералнята и се степца. Има ли начин да го оправя? Четох някакви съвети, че можело да го пусна само на изцеждане с топки за тенис, за да поправя поне малко щетите, но и това не знам как да стане. Confused
Пералнята е Beko, ще се радвам ако някой ми даде съвет дали това ще сработи или да опитвам нещо друго. Heart

# 949
  • Мнения: 10 347
Зависи с какъв пълнеж е якето. Ако е изкуствена вата нямаш голям шанс. Като изсъхне се опитай да го разчепкаш с ръка през плата.

# 950
  • Мнения: 223
Здравейте, знаете ли дали може да се сменя личния лекар временно или дали може да имаш два в различни градове, като единия е временен. Как става смяната и има ли определено време през годината?

# 951
  • Мнения: 1 491
Има ли значение дали даден болничен е издаден за гледане на дете или по болест? Откъм финансова гледна точка?
  Болничен за гледане на дете се плаща на 100%,а болничен за лицето 80%.Но това беше преди, сега не знам дали е същото, да не ви подвежда!

# 952
  • UK
  • Мнения: 2 827
И аз така с едно дълго яке с вата. Пера го, изсъхва хубаво, тупам го доста и после почвам на ръка да го чепкам.
Много ме дразни, на раменете ми е само шушляк, добре че при нас не са студове. Ще избутам до пролетта и ново за догодина.

# 953
  • Мнения: 2 519
Много ви благодаря! Heart
Не знам с какво е, трябва да погледна, просто от дъждовете днес се прибрах цялата изпръскана и изобщо не помислих, директно го бутнах в пералнята.

# 954
  • UK
  • Мнения: 2 827
Ако е хубаво,качествено яке даже и да изкуствена вата като изсъхне ще бухне. Аз имах едно,носих го много години и накрая вече почна да се степва и ми трябваше чепкане.
Изчакай го да изсъхне хубаво, може само с тупкане да се оправи.

# 955
  • Мнения: 2 519
Това мисля да направя. Разубедих се от пускането обратно в петалнята. Ще го изчакам да изсъхне, а ако продължава да стои така утре ще го занеса на химическо да видим дали там ще могат да направят нещо. Започна да поизсъхва, пух е някакъв вътре, ще го видя. Просто много ме е яд. Това е първо зимно яке, което пера и не искам да го съсипвам.
Благодаря! Heart

# 956
  • Мнения: 68 545
Ако е пух..хубаво го остави да изсъхне.

# 957
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 126
ЗДравейте, ММ от няколко месеца страда от зверско безсъние. Пие валериан, мелатонин и Габа, спазва режим за хранене, никаква техника преди лягане. Няма ефект и нещата продължават да се влошават. При какъв лекар да го водя, какви изследвания да прави?
Ясно ми е , че стресът е източникът на проблема, но не може да продължава така.

Аз съм същата от много ама много време. Единият вариант е да му пускате бебешка музика за заспиване - при мен помогна няколко пъти. Аз също пия Алора - това са бебешки успокоителни, които стават и за възрастни. Не може да ти стане нищо от тях, на мен ми помагат, въпреки че имам и по-силни. След като изпия две съм заспала вече.
безсънието и незаспиването не са ли различни неща ?
и аз съм караконджул, но пък заспивам без проблем.

# 958
  • Мнения: 188
ЗДравейте, ММ от няколко месеца страда от зверско безсъние. Пие валериан, мелатонин и Габа, спазва режим за хранене, никаква техника преди лягане. Няма ефект и нещата продължават да се влошават. При какъв лекар да го водя, какви изследвания да прави?
Ясно ми е , че стресът е източникът на проблема, но не може да продължава така.

Аз съм същата от много ама много време. Единият вариант е да му пускате бебешка музика за заспиване - при мен помогна няколко пъти. Аз също пия Алора - това са бебешки успокоителни, които стават и за възрастни. Не може да ти стане нищо от тях, на мен ми помагат, въпреки че имам и по-силни. След като изпия две съм заспала вече.
безсънието и незаспиването не са ли различни неща ?
и аз съм караконджул, но пък заспивам без проблем.

Да, двете са различни.
Аз като цяло си страдам от безсъние. Човекът е явно като мен. По тази причина коментирах.

# 959
  • Мнения: 500
О аз вдигнах ръце вече от него, явно няма желание да се оправя. През почивните дни само лежи и яде. Мрънка. Да си страда, само че вече ще бъде мълчаливо,защото и едно мрънкане повече няма да изтърпя.

Общи условия

Активация на акаунт