?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 483 746
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 24 114
Явно не можем да се разберем. Аз темата, която не искам да следя я намирам, но опция да я сложа в кошче не мога да намеря. Явно няма да стане

 от списъка с нови отговори като посочиш вдясно с мишката се появява кошчето.
Ето това не мога да направя. Кошче не се появява.
Благодаря на всички

# 1 006
  • Мнения: 68 350
Ааа..то е скрито.
На пълната версия от тела минавам и кошът се появява чак като плъзнеш там вдясно показалец...
Смотано е направено. Сякаш нарочно с цел да не можеш да се отпишеш...

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 12:33 от teta75

# 1 007
  • Мнения: 24 114
Ааа..то е скрито.
На пълната версия от тела минавам и кошът се появява чак като плъснеш там вдясно показалец...
Смотано е направено. Сякаш нарочно с цел да не можеш да се отпишеш...
Алелуя! Взех телефона и направих точно каквото си описала. Плъзгах докато се появи кошче! Най-после!!!

# 1 008
  • София
  • Мнения: 673
Трябва ми удостоверение от НАП, че нямам задължения. Ще го представям в банката.
Може от ТД на НАП в друг град, а не по адрес, примерно в София и веднага ли го издават този документ? Колко парички да подготвя?
НАП все още не са започнали да събират такса, но и не го издават на момента. Срока им беше 7 дни.
От няколко месеца при подадено по електронен път заявление пращат удостоверението по имейл подписано с електронен подпис. И вече пристига за 1-2 дни.
От години не съм подавала хартиени заявления и не зная сега каква е точно процедурата. ПИК се издава веднага, щом ще ходиш до НАП си извади и ако няма вариант да ти изпратят удостоверението по мейл, по-добре си пусни електронно заявление, за да не се разхождаш втори път до тях.

Миналата година вадих такова удостоверение по електронен път, срокът си е 7 дни.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 11 408
Как става паркирането до Интерпред? Предполагам е платен паркинг, но намират ли се места, влиза ли се наляво от Драган Цанков?

# 1 010
  • Мнения: 2 819
Колко месеца важи медицинско за подновяване на шофьорска книжка? Нашата ЛЛ ни каза, че важи 1 месец, а ЛЛ на колегата е казала 6 месеца.

# 1 011
  • София
  • Мнения: 4 052
А, за издаване на ПИК, необходими ли са някакви документи, освен лична карта (предполагам)?
Само ЛК. На място попълваш заявление.
Благодаря!

# 1 012
  • София
  • Мнения: 1 864
Здравейте! Къде мога да намеря ръководство за работа с видеокамера sony hxr-mc2500 български или руски език?

# 1 013
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
Здравейте! Къде мога да намеря ръководство за работа с видеокамера sony hxr-mc2500 български или руски език?

тук? https://mcgrp.ru/manual/sony/hxr-mc2500

# 1 014
  • София
  • Мнения: 8 931
Колко месеца важи медицинско за подновяване на шофьорска книжка? Нашата ЛЛ ни каза, че важи 1 месец, а ЛЛ на колегата е казала 6 месеца.
6 месеца е за книжка.
Чл. 9. (1) Резултатите от медицинския преглед по чл. 3, т. 1 се нанасят в Удостоверение за здравословното състояние на водач/кандидат за придобиване на правоспособност за управление на МПС по образец съгласно приложение № 3.

(2) Заключението за съответствие на здравословното състояние на лицето с изискванията за физическа годност по чл. 3, т. 2 се нанася в Карта за оценка на физическата годност на водач/кандидат за придобиване на свидетелство/правоспособност за управление на МПС по образец съгласно приложение № 4.

(3) Заключението по ал. 2 е със срок на валидност шест месеца от датата на издаването му.

# 1 015
  • Мнения: 2 819
Колко месеца важи медицинско за подновяване на шофьорска книжка? Нашата ЛЛ ни каза, че важи 1 месец, а ЛЛ на колегата е казала 6 месеца.
6 месеца е за книжка.
Чл. 9. (1) Резултатите от медицинския преглед по чл. 3, т. 1 се нанасят в Удостоверение за здравословното състояние на водач/кандидат за придобиване на правоспособност за управление на МПС по образец съгласно приложение № 3.

(2) Заключението за съответствие на здравословното състояние на лицето с изискванията за физическа годност по чл. 3, т. 2 се нанася в Карта за оценка на физическата годност на водач/кандидат за придобиване на свидетелство/правоспособност за управление на МПС по образец съгласно приложение № 4.

(3) Заключението по ал. 2 е със срок на валидност шест месеца от датата на издаването му.

Благодаря! Flowers Hibiscus

# 1 016
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Моля за малко помощ. Тази година, през август месец искаме да посетим събора в Копривщица (7-10), но в града няма свободни къщи/хотели... Знаете ли място, за нощуване близо до града (намерих само едно в Пирдоп).

# 1 017
  • Мнения: 1 099
Здравейте! Наскоро бях попаднала на едно стори в инстаграм на Александра Петканова, ако не се лъжа, където показа някакви картички. Бяха 3 вида в кутийки , едните си спомням че бяха като късметчета за кафе примерно. Не се сещам как се казваха, обаче. Дали някой ги знае? Май беше споменала, че са измислени от българка.

# 1 018
  • sf
  • Мнения: 10 081
Дадоха ми златна монета на БНБ. Не искам да ми седи ей така, какво мога да я направя?

# 1 019
  • Мнения: X
Здравейте! Наскоро бях попаднала на едно стори в инстаграм на Александра Петканова, ако не се лъжа, където показа някакви картички. Бяха 3 вида в кутийки , едните си спомням че бяха като късметчета за кафе примерно. Не се сещам как се казваха, обаче. Дали някой ги знае? Май беше споменала, че са измислени от българка.

https://instagram.com/anniessmartcards?igshid=1rze3r884xs7o

Общи условия

Активация на акаунт