?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 811
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 54 343
Моля за малко помощ. Тази година, през август месец искаме да посетим събора в Копривщица (7-10), но в града няма свободни къщи/хотели... Знаете ли място, за нощуване близо до града (намерих само едно в Пирдоп).

Бате ти Бонго може да ти помогне. Simple Smile

# 1 021
  • Мнения: 13 241
Дадоха ми златна монета на БНБ. Не искам да ми седи ей така, какво мога да я направя?
Да я продадеш.

# 1 022
  • Мнения: 9 633
Ей тази торта си взехме от Икеа през уикенда https://www.ikea.bg/products/ikea-food/pastries-desserts-cookies … ikat-utz/10427177
Пише след размразяване да се консумира в рамките на 1 ден, но още има остатъци от нея в хладилника? Дали могат да се ядат или да не рискувам по-добре?

# 1 023
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 147
Моля за малко помощ. Тази година, през август месец искаме да посетим събора в Копривщица (7-10), но в града няма свободни къщи/хотели... Знаете ли място, за нощуване близо до града (намерих само едно в Пирдоп).
близо до града ....  на поляните до естрадите rotfImbo  опъвате палатката и  сте под звездите. Laughing
трябва да имате дебели дрехи под ръка. мен ме е валял сняг преди години на събора.


Дадоха ми златна монета на БНБ. Не искам да ми седи ей така, какво мога да я направя?

подари ми я rotfImbo

# 1 024
  • Мнения: 22 867
Здравейте! Къде мога да намеря ръководство за работа с видеокамера sony hxr-mc2500 български или руски език?

Може да го отвориш от тук - pdf-то  Не става да сложа линк към отворената страница.

# 1 025
  • Мнения: 1 103
Здравейте! Наскоро бях попаднала на едно стори в инстаграм на Александра Петканова, ако не се лъжа, където показа някакви картички. Бяха 3 вида в кутийки , едните си спомням че бяха като късметчета за кафе примерно. Не се сещам как се казваха, обаче. Дали някой ги знае? Май беше споменала, че са измислени от българка.

https://instagram.com/anniessmartcards?igshid=1rze3r884xs7o

Благодаря много!

# 1 026
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Ей тази торта си взехме от Икеа през уикенда https://www.ikea.bg/products/ikea-food/pastries-desserts-cookies … ikat-utz/10427177
Пише след размразяване да се консумира в рамките на 1 ден, но още има остатъци от нея в хладилника? Дали могат да се ядат или да не рискувам по-добре?

Аз бих яла. Какво толкова може да й стане.

# 1 027
  • Мнения: 9 633
Ми де да знам.. реших, че щом пише за 1 ден да се изяде значи има защо..

# 1 028
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Моля за малко помощ. Тази година, през август месец искаме да посетим събора в Копривщица (7-10), но в града няма свободни къщи/хотели... Знаете ли място, за нощуване близо до града (намерих само едно в Пирдоп).

Бате ти Бонго може да ти помогне. Simple Smile

Кой е бате Бонго?
Моля да помага!

# 1 029
  • Мнения: 18 493

Бате ти Бонго може да ти помогне. Simple Smile

Кой е бате Бонго?
Моля да помага!
[/quote]

Той те прати ан палатка.

# 1 030
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Хахаха, няколко пъти погледнах ника и не успях да го разчета, извинявам се...
Не ме устройва палатката, ще сме около 10 човека...

# 1 031
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ми де да знам.. реших, че щом пише за 1 ден да се изяде значи има защо..
Обикновено на хранителни продукти се обявява малко по-кратък срок за съхранение, за "застраховка". Аз също не мисля, че ще ѝ има нещо на тортата и на следващия ден, стига да е в хладилник, разбира се.

# 1 032
  • Мнения: X
Канела, ако сте с кола и не ви е проблем придвижването, защо не погледнеш в посока Сопот? В Карловския балкан не може да няма къщи за гости, районът е много живописен. Пък и не е чак толкова далеч. На време си започнала организацията.

# 1 033
  • София
  • Мнения: 1 871
Благодаря за насоките за камерата, но първият линк е на английски, а вторият е само технически характеристики.

# 1 034
  • Мнения: 22 867
Благодаря за насоките за камерата, но първият линк е на английски, а вторият е само технически характеристики.

Mari_qana, хвърли един поглед и ТУК, има клипчета надолу.

Общи условия

Активация на акаунт